Porady

Wpisy zawierające słowo kluczowe porady.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Porady dot. bookowania biletów Blog o podróżach

NEW YORK - Jeśli w sprawie budżetu, ale chcesz lecieć gdzieś na następne wakacje, to dobre wieści. "Krajowe ceny są w dół o 9 proc ponad rok temu, a latem taryf dla Europy są w dół 19 procent", powiedział Mike Fridgen, menedżer produktu w Farecast.com. "Promocje są tam", uzgodnione George Hobica, założyciel AirfareWatchdog.com. Przykłady: JFK w Paryżu, na mocy 500 dolarów roundtrip; Southwest's 49 dolarów bilety w jedną stronę, a po-in-a-lifetime sen z Newark taryf na Mazurach, w truck spil połowie $ 400S, włączając podatki i opłaty. Te i wiele innych ofert są łatwe do znalezienia w internecie. Jednak is (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Porady ? bo milosc jest jak wiatr,nie widziesz jej,ale czujesz ją ;*

witamy was,w 1 jak dotąd blogu z poradami ;d to takie proste ;d poprostu napiszcie ma e-mail www.ejxdagg@fotka.pl wasz problem ;d podpiszcie sie po jakims pseldonimem ;d ii ja upublikuje wsz problem wraz z rowiązaniem ;d zyczymy wyjscia nawet z najgorszych problemow:)) Agg i Kasia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Expertia.pl - strefa wiedzy Poszukiwacz wiedzy

W tym roku pojawił się nowy portal społecznościowy poświęcony szeroko rozumianej wiedzy - Expertia.pl. Znaleźć można na nim wiadomości, artykuły, porady i pokazy video z kilku dziedzin, branż, takich jak: medycyna, stomatologia, ratownictwo, moda i styl, kulinaria, weterynaria, praca i kariera oraz nasze wyprawy. Na łamach portalu swoich porad udzielają eksperci i specjaliści tacy jak lekarze, stomatolodzy, politycy, właściciele restauracji, znawcy win, kucharze, projektanci, weterynarze i wielu innych. Wśród ekspertów portalu są takie autorytety jak prof. Zbigniew Religa. Ciekawostką jest prezentowanie porad w formie materiałów video (Expertia TV). Fachową wiedzę w portalu znaleźć może specjalista, a każdy i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szybko, Szybciej, Kubica! Puchar Mlecznego Startu - gramy dla Zidana

Szybkość i przyspieszenie to podstawa dla każdego piłkarza. Nie ważne, czy jesteś napastnikiem, pomocnikiem, obrońca czy bramkarzem musisz być szybki. Start do piłki, bieg do kontrataku czy wybieg na pozycje to tylko przykłady sytuacji w których od naszych nóg zależy powodzenie akcji.  Trzeba powiedzieć sobie szczerze, truchtanie podczas rozgrzewki nie wystarczy. Zabieramy się za trening szybkościowy...  Zależy nam na poprawie szybkości na krótkich dystansach 10-20m, wiec ćwiczenia będą trochę inne niż zazwyczaj. Wykonujemy je w krótkich, ale intensywnych seriach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak strzelać żeby trafić Puchar Mlecznego Startu - gramy dla Zidana

Dziś druga część naszego poradnika, wiemy już, jak ważna jest rozgrzewka wiec czas na STRZAŁY!   Czasem jedno kopnięcie piłki może przesądzić o losach całego meczu. Zabieramy się więc do TRENINGU!  Do naszych ćwiczeń nie potrzebujemy dużo - piłka, dwóch kolegów i coś z czego można zrobić bramkę (jeśli akurat jesteśmy po lekcjach mogą być plecaki, patyki,  drzewa czy trzepak na podwórku)  Ćwiczenie polega na przyjęciu piłki, a następnie strzale na bramkę. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe, musimy uważać aby podczas przyjmowania piłka nie uciekła nam na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trening Pucharu Mlecznego Startu część 1 Puchar Mlecznego Startu - gramy dla Zidana

Zaczynamy cykl porad Pucharu Mlecznego Startu, na pierwszy ogień idzie rozgrzewka.  Fani sztuczek techniczny mogą się nie martwić   - na to też przyjdzie pora...  Poza tym, finaliści Pucharu Mlecznego Startu pewnie będą mieli okazje nauczyć się kilku tricków od prawdziwego mistrza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »