Porady

Wpisy zawierające słowo kluczowe porady.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

TeoriaDobregoZwiązku jejTEORIA

Pozwolę sobie przytoczyć komentarz jednego z czytelników, z dokładnością zwanego „upierdliwym” -„Wsparcie jest bardzo ważną cechą dobrego związku" Co znaczy "dobry związek" ? Popularne określenie, niewyjaśniające w zasadzie nic szczególnego. Czy można dzielić związek na dobry i zły? Jeśli tak to gdzie jest granica między dobrym, a złym? Jestem ciekawy opinii autora bloga oraz ich czytelników. Ps: Bardzo wartościowy blog. Pozdrawia upierdliwy czytelnik ;)” Związek, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem relacji psychicznej oraz fizycznej dw&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rady szeptunki na oparzenia Szeptuchy Wiedza Tajemna

Rady szeptunki na oparzenia Oparzenia to bardzo poważny uraz. Według moich obserwacji z doświadczenia, oraz rad doświadczonych szeptuch, okłady lub polanie czystego spiritusu w miejsce oparzenia zaraz po urazie, zapobiega powstawaniu obrzęku i wystąpienia bąbli oparzeniowych, jednak gdy powstaną juz rany po oparzeniu, spirytusu juz nie wolno lać. Ta metoda przynosi zmniejszenie bólu i wyciąga całą gorączkę z miejsca poparzenia. Według sposobów ludowych istnieje wiele metod, które warto zna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Porady biznesowe od najbogatszych ludzi na świecie Porady biznesowe od najbogatszych ludzi na świecie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak stać się bogatym?Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Poniżej przedstawiam Ci najważniejsze porady biznesowe najbogatszych ludzi w kraju, oraz ich historię. Jak zaczynał Steve Jobs, Worren Buffet, Robert Gryn i wielu wielu innych bardzo bogatych ludzi na całym świecie. Woren Buffet:

Zobacz cały wpis na blogu »
Zioła na włosy Szeptuchy Wiedza Tajemna

Płukanki ziołowe poprawiają kondycję włosów i przywracają im piękny wygląd. Dziś przedstawiam Wam kolejną serię porad, które pomogą Wam wzmocnić włosy, odzyskać pełną objętość i połysk, oraz pozbyć się łupieżu i innych dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy. Z obserwacji, zatwierdzam was, że rezultaty widać już po piątej, kuracji. Wystarczy umyć głowę i po spłukaniu szamponu, spłukać włosy naparem z ziół i delikatnie je osuszyć. Gotowy wywar, można przechowywać w chłodnym miejscu do 4 dni. Regularna pielęgnacja włosów z wywarami ziołowymi pozwoli zaoszczędzić wiele problemów dotyczących włosów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Napar z liści borówki Szeptuchy Wiedza Tajemna

Domowa herbata z borówki, remedium na wątrobę. Borówka jest doskonałym lekarstwem w leczeniu stłuszczenia lub obrzęku wątroby, napar generuje objawy, takie jak nudności, ból i dyskomfort w jamie brzusznej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mango na alergie Szeptuchy Wiedza Tajemna

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Napar lawendowy Szeptuchy Wiedza Tajemna

Napar z lawendy ma egzotyczny zapach.  Jeśli chodzi o korzyści, pomaga w problemach z oddychaniem, między innymi astma, zapalenie oskrzeli, kaszel, przekrwienie blony śluzowej nosa, herbata leczy, też gorączkę, a także pomaga w leczeniu wrzodów, skaleczeń i ran. Najlepiej pić herbatę przed snem, ponieważ ma działanie uspokajające. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Babka Lancetowa Szeptuchy Wiedza Tajemna

Babka lancetowa, remedium na wiele dolegliwości. Napary przygotowuje się z liści. Zioło ma działanie wykrztuśne, przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz detoksykacyjne.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wrotycz zdrowy w odpowiednich ilościach Szeptuchy Wiedza Tajemna

Wrotycz jako roślina lecznicza, znalazła szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, która oferuje dużą liczbę recept na leczenie różnych chorób. Lecznicze właściwo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wrotycz na opuchnięte nogi Szeptuchy Wiedza Tajemna

Lekarstwo na obrzęk kostek i ból nóg. Jeśli twoje nogi po całym dniu są obolałe i spuchnięte, możesz zrobić wywar z wrotyczu, dodaj do naparu trochę soli kuchennej, gdy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Skrzyp Polny Szeptuchy Wiedza Tajemna

Skrzyp polny jest stosowany, jako dodatek w różnych zabiegach kosmetycznych oraz w ziołolecznictwie, ze względu na obecność potasu, wapnia, flawono (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ziele dziurawca Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Ziele dziurawca zwyczajnego jest skutecznym, ziołowym lekarstwem na depresję. Dziurawiec pomaga zwalczyć wszystkie stany emocjonalne, niechęć do życia, lenistwo, zmęczenie i przepracowanie, powstrzymuje wpływ myśli samobójczych, zwalcza głębokie poczucie niepokoju i samotności. Jest uważany za jeden z najlepszych naturalnych środków przeciwdepresyjnych na świecie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Modlitwy do Archanioła Gabriela Szeptuchy Wiedza Tajemna

Archanioł Gabriel odnosi się do jednego z archaniołów, zwykle wymienianego wraz z innymi Archaniołami, w szczególności Michałem i Rafaelem. Archanioł Gabriel (energia żeńska) jest strażniczką prawdy i boskim posłańcem.Archanioł Gabriel jest często przedstawiany z białą lilią w rękach, kt&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Naturalne metody leczenia zapalenia ucha Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Naturalne metody leczenia zapalenia ucha, pamiętaj aby skonsultować się z lekarzem przy infekcji bólu ucha, aby uzyskać prawidłową diagnozę. Jeśli infekcja ucha nie jest poważna, możesz leczyć ją za pomocą naturalnych środków. Bardzo skutecznym sposobem jest wlanie do ucha kilka kropel nadtlenku wodoru, który pełni funkcję detoksykacyjne. Oznacza to, że substancja ta utlenia niebezpieczne toksyny, bakterie i zatrzymuje wirusy, skutecznym sposobem, jest również wkropienie do ucha, kilka kropel oleju czosnkowego, kolejnym sposobem jest, pokrojenie cebuli, bardzo drobno, którą trzeba owinąć w gaze, taki okład trzyma się przy uchu kilka minut, zabieg powtarza się kilka razy dziennie. Przy zapaleniu ucha jest też skuteczne rozgrzewanie uszu ci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapalenie spojówek Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Jeśli odczuwasz swędzenie oczu, któremu towarzyszy obrzęk, niewyraźne widzenie, mrowienie, wrażliwość na światło, zaczerwienienie i inny dyskomfort, prawdopodobnie jest to zapalenie spojówek. Choroba ta powinna być leczona bardzo ostrożnie, aby nie prowadzić do poważniejszych powikłań. Zazwyczaj zaczerwienienie oka to zapalenie spojówki, błony pokrywającej wewnętrzną powierzchnię powiek i przednią część gałki ocznej. Zapalenie oka może być spowodowane wieloma rzeczami, podrażnieniem, bakteriami, które dostaną się do oka lub po prostu objaw alergii. Pamiętaj, aby nie pocierać często oczu, używać specjalnych wacików, aby wytrzeć chore oko, nie dotykać oczu brud (...)

Zobacz cały wpis na blogu »