Pies

Wpisy zawierające słowo kluczowe pies.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nasza ulubiona rasa- szalonego psa ! :) szalonypiesel345

Nasz pierwszy wpis będzie dotyczył rasy psów. Naszą ulubioną rasą jest york. Jest to mały, długowłosy piesek o wyniosłym charakterze. Nasz pupil jest bardz przyjazny za równo dla dzieci jak i dorosłych, lecz kiedy czuje się zagrożony może byc agresywny ( warczenie, gryzienie). W rezultacie jednak są one nie grożne. O naszego psiaka należy odpowiednio dbać: czesać jego długą sierść, kąpać przynajmniej raz w miesiacu. Jak każdy piesek musi mieć swoje miejsce do spania, jedzenia oraz zabawy, Zachęcamy do adopcji, ale ostrzegamy : York potrzebuje dużo uwagi i miłości właściciela i innych domowników =D ;) 

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapoznanie szalonypiesel345

Cześć. Nazywam się Natalia G. i razem z moją przyjaciółką Klaudia S. będziemy prowadzić blog na temat psów w domu ;) =D.Chcemy podzielić się z wami naszymi radami co do ras psów, ich wychowania itp. Mamy nadzieję, że z chęcią będzie Cie czytać nasze wpisy ;). Interesujemy się malarstwem i architekturą. Chodzimy do pierwszej TOH w ekonomiku w Oświęcimiu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Przypadki niewłaściwej opieki nad zwierzętami Zwierzęta i ludzie

  Zwierzęta są dla człowieka czymś niezwykle ważnym. Wykorzystujemy ich pomoc na co dzień i trudno jest wyobrazić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Weterynaria i leczenie zwierząt Zwierzęta i ludzie

Zwierzęta mogą zachorować na bardzo podobne schorzenia jak ludzie. Musimy o tym wiedzieć, ponieważ często zdarza się tak, że w czasie swojego życia będą wymagały one wielu interwencji lekarskich. Dlatego niezmiernie ważną rzeczą będzie przygotowanie środków finansowych, które pozwolą na ich wyleczenie. Jako właściciele mamy pewien moralny obowiązek, aby się nimi zająć i zaoferować taką pomoc, jaka tylko będzie potrzebna. Zwierzęta są całkowicie niesamodzielne i po prostu nie są w stanie zapewnić sobie leczenia samodzielnie. Dlatego jeżeli my decydujemy się na przygarnięcie ich do własnego domu to powinniśmy mieć to na uwadze, że do takiej sytuacji może dojść. Powinniśmy też zdawać sobie sprawę z tego, że zwierząt się nie ubezpieczenia i za wszelkie wizyty lekarskie oraz lec (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zwierzaki W krainie zwierząt

Każdy wie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.Dlatego dzisiaj będę o nim pisać.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pies NEANDERTAL

Nad ciałem fryzjera powieszonego z rana Widać głowę rottweilera z rana

Zobacz cały wpis na blogu »
Ubezpieczenia zwierząt ubezpiecz zwierzaka!

Jeszcze do niedawna polscy klienci nie mogli wykupić osobnej polisy dla swoich pupili. Krajowi ubezpieczyciele oferowali im tylko ochronę zwierząt w ramach bardziej rozbudowanych pakietów (głównie polis mieszkaniowych).   Od 2012 roku opisywana sytuacja zaczęła się zmieniać. Obecnie właściciele psów i kotów mają do wyboru dwa samodzielne produkty. Warto je przeanalizować pod kątem zapewnianej ochrony i rocznych kosztów. Polisa PETSUPPORT debiutuje i wygrywa rywalizację Dzięki informacjom przedstawionym w poniższej tabeli można porównać dwa produkty, które są dostępne dla wszystkich właścicieli zwierząt. Osoby wybierające polisę PETSUPPORT lub mySafety Pupil nie muszą dodatkowo pokrywać kosztów innego ubezpieczenia (np. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe życie. Ale czy lepsze? To tylko pies? To aż pies!

Coś nagle pociągnęło mnie za ucho i zaczęło energicznie nim szarpać. Już chciałam warknąć, lecz w ostatniej chwili zorientowałam się, że to mała, jak ją tam moi ludzie nazywają... ooo! Wiktoria. Przytuliłam więc się do niej i próbowałam wysmyczyć moje ucho. Puściła mnie, a wtedy ją polizałam i podeszłam na swoich krótkich łapkach do miski i zaczęłam ją delikatnie trącić moim zimnym noskiem, który, jak mi się wydawało- po mału robi się ciepły. Większa pani nasypała mi do miski jedzenie, ale nie zbyt smaczne. Spojrzałam na nią swoimi rozczulającymi oczyma, a ona dała mi zamiast " Rocky Dog" , swój przysmak, jakim jest mięsko. Ach, te moje oczka. Mają niezwykłą moc! Zjadłam z apetytem jedzenie moich ludzi, po czym odruchowo pobiegłam do ogródka się wybiegać. Właściwie miałam zamiar to zrobić, ale jeden z " alf" zatrzymał mnie. Po prostu nie pozwolił mi. Niestety, pokusa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1 Pies Psy

Dziś napisze o jednym psie którego bardzo lubię Boston Terrier Informacje Boston Terrier to jedna z ras psów, należąca do grupy psów do towarzystwa, zaklasyfikowana do sekcji małych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
pies nowy

Rano jak zawsze na targ. Sporo owoców. Na stacji BP dowiedzieć się o co chodzi z końcem ważności karty. Przenieśli mi punkty na kartę REALa ( mam ponad 9500 pkt. ) W biedronce trochę zakupów. Na poczcie mase ludzi więc nie stałem. Od rana Janusz bawi się prądem. Miało to trać chwilę a skończyło się ok. 16:00. Zapytał nas  czy zgodzilibyśmy się na psa ( labradora czarnego ) bo ma propozycję otrzymania. Sprawdzał na necie , że aki pies wart jest ok. 1500 pln - widzę , że to jest jego główną zachętą na tego psa ( będzie się mógł chwalić , że ma psa wartego...). Wiola się napaliła. Ja się nie zgadzam. Gadałem chwilę z Kacprem na skype. Pruszy 1szy śnieg. Zimno. Była Agnieszka podpisać ze mną te "lewe" umowy o dzieło. Posiedziała trochę. Spać ok. 24:00

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko o ... Westikach Blog nie tylko o Westikach i gotowaniu :P

Moja psinka ma na imie Lucky  - czytaj Laki . Jest chł. i walecznym noi bardzo rodzinnym psem . Obecnie ma 10 miesięcy ale mimo że jest rasowy to   myśli ze jak sobie troche poszczeka - pogada po psiemu - to wszyscy się go boją  , a jak zaczepia inne psy to jest OK . Dobrze , że mam działke bo ten pies lubi ruch ale nie dosłownie .   West highland swhite terier - West , Westie , Westik - są psami rodzinnymi , walecznymi a co do jedzenia wybrednymi . Żyją 11 - 14 lat , rosną do 30 cm ale ważą od 8 - 11 kg . Są idealnymi psami rodzinnymi i towarzyszami dzieci. Łatwe w szkoleniu , odpowiednimi zarówno do miejskich jak i wiejskich warunków . Westie są małe , ale o zawartej budowie , z głęboką klatką piersiową i prostym grzbietem . Ich kończyny przednie są potężniejsze niż tylne , dobrze porośniętą sierścią - białą - , a pazurki i poduszeczki mają czarny kolor. kończyny tylne powinny być mocne , a zad silny i szeroki . W ruchu krok powinien być lekki i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Inteligencja psa ale-beka

Zobacz cały wpis na blogu »
Porównywanie wieku psa z wiekiem człowieka Poszukiwacz wiedzy

      Średnio przyjmuje się, że jeden rok życia psa odpowiada sześciu latom życia człowieka. Nie jest to jednak generalna zasada, bowiem długość życia psa zależy od jego wielkości. Pieski małe żyją zwykle dłużej niż duże. Poza tym pierwszy rok życia czworonoga, ze względu na jego szybki rozwój w tym czasie jest traktowany jako 7 lat ludzkich. Szczegółowe porównanie wieku przedstawia tabela:   Wiek psa:               &nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Psy wolą zabawę Poszukiwacz wiedzy

      Według badań przeprowadzonych przez węgierskich naukowców, udomowione i rozpieszczane czworonogi przedkładają zabawę ponad inne instynkty. Węgrzy zbadali blisko 70 psów różnych ras, podczas zabawy z właścicielem i obcą osobą, która była obecna cały czas podczas eksperymentu.       Doszli do wniosku, iż psy wychowywane w domu są w stanie bawić się z każdym, byle tylko zachowane zostały zasady zabawy wprowadzone przez właściciela. Ponadto im więcej poświęca się psu uwagi, bawi się z nim, tym bardziej jest on towarzyski i radosny. Nie ma znaczenie później czy bawi się z właścicielem czy z obcą osobą.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Słoneczne SPA dla twojego psa :) Dla bogaczy

Nie, to nie żart - tylko rzeczywistość. Gadżet w Stanach robi ogromną furorę wśród celbrities, które uwielbiają dbać bardziej o zwierzęta niż o siebie (moda ta powoli wkracza do Polski).     Kot lub pies w zależności od tego, co posiadamy może sobie poleżeć nawet do 5.000 godzin na tym sztucznym słoneczku. Jak twierdzą amerykańscy specjaliści korzyści z tego urządzenia są bardzo wymierne - naszego pupila nigdy nie dosięgnie depresja. No chyba. że nas - gadżet kosztuje kilkanaście tysięcy dolarów.    

Zobacz cały wpis na blogu »