Pan

Wpisy zawierające słowo kluczowe pan.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Łk 21, 5-11 bierziczytaj

Pan daje ci prawdę. Odkrywa ją przed tobą. Zbliżaj się do Niego w zaufaniu. ...   Pan wzywa cię. Wyzbywaj się lęku. Jeszcze mocniej ufaj Panu. Duch Święty twym obrońcą przed fałszwymi prorokami. ...   O wiele trudniejsze będzie to, że chrześcijaństwo straci swój blask i żywotność duchową, stając się systemem martwych rytuałów. Chrześcijaństwo przeżywać będzie najgorsze chwile wtedy, gdy będzie się wydawało, że nie da się w nim żyć. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Czekam wolna_suka

Nie udało nam się spotkać, to nie łatwa sytuacja. Tęsknota, pożądanie, potrzeba służenia, bliskości czasami aż boli. Chcę być blisko, najbliżej jak się da, czuć Twoj oddech na plecach, wzrok w najbardziej intymnych miejscach, rozkoszny ból kiedy ściskasz sutki, dłoń na karku. Chcę usłyszeć jak mówisz Moja suka, grzeczna suka, pięć suko...pisząc to robię się mokra dla Ciebie. Niezależnie od sytuacji, chwili, każda myśl o Panu powoduje ucisk w podbrzuszu, gorąca, pulsująca cipka, sterczące sutki, jestem gotowa do użycia. Jestem gotowa cały czas, nie walczę z tym, akceptuje to kim jestem i choć to czasem trudne nie chcę żyć inaczej. Nie przeraża mnie myśl, że możesz ze mną zrobić wszystko, ta myśl mnie nakręca, powoduje dreszcze, Panie rób co chcesz. Pragnę na kolanach jak prawdziwa suka w obroży z opuszczoną głową i wypiętym tyłkiem czekać na znak. Czekać, aż pociągniesz za smycz, przyciagniesz moją głowę, wtedy podniosę wzrok, obliżę lubieżnie usta i oszaleje z radości, podniecenia i du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Plany suki wolna_suka

Często myślę o tym jak będę się zachowywać, postępować, a nawet czuć podczas spotkania z Panem. Snuje ambitne plany najdrobniejszych szczegółów, a potem kiedy staję przed Nim wszystko jest inaczej. Świat wiruje, czas płynie w innym tempie, mój mózg i ciało reagują jak by nie zależnie od mojej woli, bo po prostu tej woli nie mam. I dobrze, nie chcę jej mieć, pragnę czuć w głowie szum, pragnę nie myśleć. Czasem chciałabym się skupić i może zrobić coś lepiej, bo na prawdę momentami nie wiem co się dzieję i czy zachowuje się tak jak powinnam. Ale na szczęście mój Pan lubi kiedy taka właśnie jestem, kiedy latam i jestem pewna, że jeśli będzie nie zadowolony, będzie oczekiwał czegoś innego, a ja sama nie będę w stanie mu w tym momencie tego dać to szybko mnie chwyci i naprowadzi na odpowiednią drogę. Weźmie sobie co zechce jak to Pan od suki.  Teraz chce żebym opisała te swoje plany względem naszych spotkań. Cóż nie mam weny, ale skutecznie zachęcił mnie do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Daleko od Pana, daleko od siebie wolna_suka

Tesknie bardzo. Na odległość można dużo powiedzieć, a czasem pokazać, ale na dłuższą metę nawet te rozmowy zaczynają boleć. Żeby to były rozmowy...to krótka wymiana zdań o tym jak się czujemy, że tęsknimy, pragniemy. To nie ma nic wspólnego z rozmowami które prowadziliśmy wcześniej. Czy ja nie mam do zaoferowania nic ciekawego, czy może Ty powiedziałeś wszystko co chciałeś i teraz zostaje tylko sex którego też nie ma, bo nie możemy się spotkać...Takie myśli krążą w mojej głowie. Czasami boję się, że to co miedzy nami to tylko wracanie do wspomnień. Że tego już nie ma. Znowu nadszedł ciężki czas, rodzinne problemy, księżycowe dni, brak czasu dla siebie...mam nadzieję, że to jest przyczyna tych czarnych myśli. Bo przecież to nie możliwe, że kończy się to co między nami, nie stało się nic złego, nadal mam Twoje wsparcie, nadal jestem Ci oddana, tęsknię...ale takie nie fajne myśli krążą po mojej głowie. Skąd się biorą, co mam z nimi robić? Przed chwilą ratowaleś mnie po tym niefortu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To skomplikowane wolna_suka

Jakiś czas temu z pomocą mojego Pana podniosłam się po bardzo bolesnym upadku, nie dość, że się podniosłam to jeszcze w trakcie tego procesu stałam się lepszą osobą. Piękniejsza wewnetrznie i zewnetrznie, dumną, silniejszą, ciekawszą świata i dla świata.    Byłam już pewna swojej pozycji, tego kim jestem i nagle złośliwy los postawił na mojej drodze osobę której widok i obecność wstrząsnęła moim poukładanym istnieniem ... Pierwszy Pan, we własnej osobie, ten sam przed którym klęczałam i przez którego płakałam. Zawiódł mnie, zgnoił moje oddanie i zaufanie, powinnam go nienawidzieć, nie zaszczycić go jednym spojrzeniem, ale spojrzałam, wysłuchałam i potem rozpadłam się na kawałki. W mojej głowie zapanował chaos, pojawiły się uczucia o których nie chciałam pamiętać. Wspomnienia, tęsknota, ból, poczucie siły i władzy jaką on nadal posiada, bezsilność, lęk.  Pojawił się strach, złość na siebie, że jednak nie do końca uwolniłam się od przes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiersz wolna_suka

Wije się we mnie bestia Od środka się znęca i krzyczy Na pozór spokojna kobieta Pod skórą bez grama słodyczy   Lawa wylewa się z serca Chlusta mi w głowie i płynie Do stóp, do ust, do skroni Niewinność w niej tonie i ginie   Teraz pragnienie jest jedno Tą przestrzeń pomiędzy nami Pokonać na kolanach Z wdzięcznością, z ulgą, ze łzami   Nie taka jaką mnie widzią A taka  jaką mnie chcesz Wybucham w każdej sekundzie Najwieksza duma...że wiesz    

Zobacz cały wpis na blogu »
Wdzięczność wolna_suka

Myślę o tym jak to wszystko się zaczęło. Jak mnie znalazłeś taką poobijaną, samotną, zrezygnowaną i postanowileś mi pomóc. Nie wiem jakim cudem udało Ci się zobaczyć we mnie coś więcej niż widziałam ja sama.    Byłam pewna, że do niczego się nie nadaję, że nie jestem warta uwagi i że już nigdy z nikim nie będzie mi dobrze. Dominujacych mężczyzn używałam do zabawy, do zemsty, rozmawiałam z nimi tylko po to, żeby udowodnić sobie, że zaden mnie już nigdy nie zdominuje, robiłam z nimi co chciałam czując pozorną ulgę, a tak na prawdę żal i ból, bo tak bardzo chciałam mieć Pana. Odpychałam Cię, wsciekałam się, że chcesz mnie pocieszyć, bo nie widziałam innej drogi niż ten strach i ból. Nie wierzylam Ci Panie, nie wierzyłam, że może być lepiej i nie chciałam słuchać. Wiesz...czasami myślałam, że umrę, bo jak można żyć bez celu.   Byłam niczym, nic nie mogłam Ci dać, a Ty bezinteresownie podarowałeś mi wszystko czego potrzebowałam. Spokój, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
‘’Piotruś. Wyprawa do Nibylandii’’ na Blu-Ray 3D! Kolekcjoner filmów wydanych Blu Ray Blu Ray 3D UHD

‘’Piotruś. Wyprawa do Nibylandii’’ (ang. ‘’Pan’’) must have na Blu-Ray 3D? Czytając zagraniczne recenzje Blu-Ray (avsforum, avforum, blu-ray.com) owe portale dają najwyższą ocenę obrazowi 3D oraz masy i świetnie wyglądających efektów trójwymiarowych… Właśnie to zachęciło mnie do złożenie zakupu przedsprzedażowego na ten film (jeśli owa przedsprzedaż pojawi się w PL, jeszcze się nie pojawiła). Swoją droga polski dystrybutor ciekawie przetłumaczył anglojęzyczny tytuł filmu ‘’Pan’’?? WTF …

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! 7. Intensywna praca nad rozwojem duchowym i wielki własny wysiłek mogą przynieś efekty. Dlatego nie zwlekajcie, bo to nie jest zabawa, to walka o własne przetrwanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE 6. Co wy tam takiego robicie, że Żywego Słowa, Jezusa Chrystusa nie rozpoznajecie? Wasze działania to przejaw ciemności, a nie obrona Słowa Pana naszego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »