Pan

Wpisy zawierające słowo kluczowe pan.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mój Pan w moim domu Erotyczne opowiastki

Przyjeżdżasz do mnie, nie widzieliśmy się tydzień czasu, wiesz, że jestem bardzo stęskniona.. Witam Cię w cienkim szlafroczku, pod nim zupełnie naga.. juz w drodze do pokoju zdejmujesz mi go, chcę Cię dotknąć, pocałować, ale Ty mnie odpychasz, nie pozwalasz, bo doskonale wiesz, jak Ciebie chcę. Popychasz mnie na kanapę, siadam. Bierzesz sznur i wiążesz mi ręce do nóg przy kostkach. Stopy mam oparte na wersalce, nogi rozchylone na boki, dłonie przywiązane do kostek. Stoisz przede mną i tylko patrzysz. Proszę Cię, abyś mnie dotknął, moje podniecenie nasila się, nie odzywasz się. Błagam Cię, rozchylam nogi jeszcze bardziej, ruszam biodrami do przodu, kuszac Cię, jeszcze bardziej eksponując moją zupełnie gołą, podnieconą cipę. Patrzysz, podoba Ci się to, że nie mogę sobie ulżyć.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Delikatnie przed snem. Erotyczne opowiastki

... jesteś zmęczony,  kładziesz się do łóżka.  Wchodzę delikatnie i układam się obok Ciebie,  całuję twoje ramię,  usta,  szyję, brzuch... dłonią przesuwam po penisie, biorę go w dłoń,  nachylam się i przejeżdżam po nim językiem, całuję do momentu,aż staje się twardy. Siadam na nim, wbijam go, głębiej,  jeszcze głębiej... do końca... biorę Twoje dłonie  i kładę na moich piersiach.. masuje je trzymając moje dłonie na Twoich,  jednocześnie ujezdzam Cię ruszając biodrami.... Ale mi dobrze... Odwracam się tyłem do Ciebie, ale siedzę nadal na Tobie i znowu wkładam Twojego kutasa w cipke, ale już nie widzisz mojej twarzy, a tylko plecy i pupę... ruszam nią, w górę.. w dół... na boki... nachylam się do przodu do Twoich nó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I kto tak zdenerwował mojego Pana...? Erotyczne opowiastki

Wracasz z pracy, ja oczywiscie wróciłam wcześniej,  jest gorąco, wzięłam prysznic,  jestem w samym ręczniku. Miałeś średnio udany dzień,  a raczej mało.  Nastrój masz taki sam. Popychasz mnie na ścianę , zrywasz ręcznik,  lapiesz mnie za sutki, ugniatasz i wyciagasz.  Odwracasz mnie plecami do siebie, wiazesz mi ręce z tylu, mocno. Kazesz mi kucnac przy ścianie,  oczywiscie to robię,  nie masz dobrego nastroju,  a ponadto opanowales moja psychikę tak, że przy Tobie przestawiam się,  jakbym była sterowana pilotem,  którego tylko Ty posiadasz. Nie podoba Ci się,  krzyczysz: Pan wrócił zmęczony z pracy, a Ty potrafisz tylko tyle? Rozkładaj szeroko nogi, suko! Przepraszam Cię i oczywiscie robię dokładni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój Pan wraca do domu Erotyczne opowiastki

Telefon dzwoni, odbieram, w słuchawce słyszę: wychodzę z pracy, mam ochotę na wyjątkowe popołudnie! Słyszysz dziwko, wyjątkowe! Będę w domu za kwadrans, przygotuj się w taki sposób, abym mógł Cię zerznac  i jednocześnie byś była gotowa pieścić swojego Pana, miej gotową bużkę, bo jeszcze nie wiem na co będę miał ochotę,  czy na twoją cipe, dupe , czy tylko na obciaganie, a może na wszystko. I jeszcze jedno,zawiaz oczy, i czekaj jak prawdziwa suka, która swoim zapachem wabi całe stado psów,  tylko Ty bądź gotowa tylko dla mnie! Masz wyglądać wyzywajaco i tak że widząc Cię będę miał ochotę tylko na rzniecie Ciebie,  nikogo innego, tylko Ciebie. W przeciwnym razie zerzne Ci tą tłustą dupe,  ale paskiem! Zrozumiałaś? Odpowiadam: tak Panie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 14, 22-23 bierziczytaj

Pan cię ratuje. ...   Jezus jest Panem wszelkich burz i nawałnic twego życia. Sprawia, że twe niemożliwe staje się możliwym. ...   Stwórca swe dary dostosowuje do potrzeb swego stworzenia. Zalęknionych napełnia odwagą. Gwałtownych obdarza pokojem. I do ciebie Pan przychodzi z darami, ale nie zawsze udziela ich na drodze nadprzyrodzonej. Troska o przyjęcie darów Bożych może polegać na całkiem naturalnym kształtowaniu swego charakteru. Rozeznając swe skłonności, słabości i cnoty, dobrze jest zadbać o umiejętność przezwyciężenia lęku, gdy jest to potrzebne. O umiejętność pohamowania gwałtowności, gdy przez nią można zaszkodzić. Potrzebna jest siła i spokój, gwałtowność i delikatność. Proś Boga o dar rozeznania, abyś potrafił właściwie posługiwać się swymi zdolnościami, właśc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 13, 36-43 bierziczytaj

Pan sieje w twym sercu dobre ziarna miłości i światła. Pomaga ci, aby rosły w tobie i przynosiły dobry plon. Wiarą i dobrocią działa w twym życiu. Przebacza ci wszystko, co w tobie słabe, bezpłodne i złe. Pomnaża w tobie dary Ducha Świętego, aby twe życie dzięki Niemu było płodne. ...   Słuchaj Jezusa. Objawia ci słowo miłości w twym życiu. Wyjaśnia je. ...   Nie bać się zadawać pytań to wielka cnota. Pytania mogą być trudne i prowokujące, ale szczerze zadane prowadzą do poznania prawdy. Potrzebujesz umiejętności zadawania pytań, nawet trudnych i prowokujących. Bardziej jeszcze potrzebna jest ci umiejętność przyjęcia każdej odpowiedzi, nawet takiej, która odbiega od twego pierwotnego przekonania, byleby tylko była zgodna z prawdą. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 20, 20-28 bierziczytaj

Pan ukazuje ci swe skrwawione oblicze. Ze spotkań z Panem czerp siłę do służenia bliźnim. ...   Jezusowa logika ewangelicznej służby uwalnia cię z twej logiki światowej pychy i dominacji. ...   Chwila słabości nie przekreśla faktu, że - nawróciwszy się - można stać się wielkim świętym. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 21, 33-43. 45-46 bierziczytaj

Pan oświeca umysł. Kieruje krokami. Uzdalnia serce do korzystania z tego wszystkiego, co daje. Pozwala coraz bardziej czuć się uczestnikiem Bożego Królestwa, być narzędziem pokoju, miłości, przebaczenia, wiary, prawdy, radości. Czyni dobrym zarządcą tego, co daje. Pomaga dzielić się tym z najbardziej potrzebującymi. ...   Życie jest bezcennym Bożym darem. Szanuj życie swoje i innych. ...   Jeśli wyrobisz w sobie zdolność nie odrzucania natychmiast opinii bliźnich, dojrzysz w niej osąd Jezusa, który przychodzi, aby pouczyć i wprowadzić na właściwą drogę. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Łk 2, 22-40 bierziczytaj

Pan oświeca twe serce, twój umysł. Odkrywaj powołanie dziecka. Przygotowuj i wychowuj je do spełniania Bożych zadań i Bożej woli. ...   Ofiarowuj Jezusowi wszystkie osoby konsekrowane. Przypominają ci o wartości życia ofarowanego dla innych. ...   Szanuj powołanie bliskich. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Łk 21, 5-11 bierziczytaj

Pan daje ci prawdę. Odkrywa ją przed tobą. Zbliżaj się do Niego w zaufaniu. ...   Pan wzywa cię. Wyzbywaj się lęku. Jeszcze mocniej ufaj Panu. Duch Święty twym obrońcą przed fałszwymi prorokami. ...   O wiele trudniejsze będzie to, że chrześcijaństwo straci swój blask i żywotność duchową, stając się systemem martwych rytuałów. Chrześcijaństwo przeżywać będzie najgorsze chwile wtedy, gdy będzie się wydawało, że nie da się w nim żyć. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Czekam wolna_suka

Nie udało nam się spotkać, to nie łatwa sytuacja. Tęsknota, pożądanie, potrzeba służenia, bliskości czasami aż boli. Chcę być blisko, najbliżej jak się da, czuć Twoj oddech na plecach, wzrok w najbardziej intymnych miejscach, rozkoszny ból kiedy ściskasz sutki, dłoń na karku. Chcę usłyszeć jak mówisz Moja suka, grzeczna suka, pięć suko...pisząc to robię się mokra dla Ciebie. Niezależnie od sytuacji, chwili, każda myśl o Panu powoduje ucisk w podbrzuszu, gorąca, pulsująca cipka, sterczące sutki, jestem gotowa do użycia. Jestem gotowa cały czas, nie walczę z tym, akceptuje to kim jestem i choć to czasem trudne nie chcę żyć inaczej. Nie przeraża mnie myśl, że możesz ze mną zrobić wszystko, ta myśl mnie nakręca, powoduje dreszcze, Panie rób co chcesz. Pragnę na kolanach jak prawdziwa suka w obroży z opuszczoną głową i wypiętym tyłkiem czekać na znak. Czekać, aż pociągniesz za smycz, przyciagniesz moją głowę, wtedy podniosę wzrok, obliżę lubieżnie usta i oszaleje z radości, podniecenia i du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Plany suki wolna_suka

Często myślę o tym jak będę się zachowywać, postępować, a nawet czuć podczas spotkania z Panem. Snuje ambitne plany najdrobniejszych szczegółów, a potem kiedy staję przed Nim wszystko jest inaczej. Świat wiruje, czas płynie w innym tempie, mój mózg i ciało reagują jak by nie zależnie od mojej woli, bo po prostu tej woli nie mam. I dobrze, nie chcę jej mieć, pragnę czuć w głowie szum, pragnę nie myśleć. Czasem chciałabym się skupić i może zrobić coś lepiej, bo na prawdę momentami nie wiem co się dzieję i czy zachowuje się tak jak powinnam. Ale na szczęście mój Pan lubi kiedy taka właśnie jestem, kiedy latam i jestem pewna, że jeśli będzie nie zadowolony, będzie oczekiwał czegoś innego, a ja sama nie będę w stanie mu w tym momencie tego dać to szybko mnie chwyci i naprowadzi na odpowiednią drogę. Weźmie sobie co zechce jak to Pan od suki.  Teraz chce żebym opisała te swoje plany względem naszych spotkań. Cóż nie mam weny, ale skutecznie zachęcił mnie do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Daleko od Pana, daleko od siebie wolna_suka

Tesknie bardzo. Na odległość można dużo powiedzieć, a czasem pokazać, ale na dłuższą metę nawet te rozmowy zaczynają boleć. Żeby to były rozmowy...to krótka wymiana zdań o tym jak się czujemy, że tęsknimy, pragniemy. To nie ma nic wspólnego z rozmowami które prowadziliśmy wcześniej. Czy ja nie mam do zaoferowania nic ciekawego, czy może Ty powiedziałeś wszystko co chciałeś i teraz zostaje tylko sex którego też nie ma, bo nie możemy się spotkać...Takie myśli krążą w mojej głowie. Czasami boję się, że to co miedzy nami to tylko wracanie do wspomnień. Że tego już nie ma. Znowu nadszedł ciężki czas, rodzinne problemy, księżycowe dni, brak czasu dla siebie...mam nadzieję, że to jest przyczyna tych czarnych myśli. Bo przecież to nie możliwe, że kończy się to co między nami, nie stało się nic złego, nadal mam Twoje wsparcie, nadal jestem Ci oddana, tęsknię...ale takie nie fajne myśli krążą po mojej głowie. Skąd się biorą, co mam z nimi robić? Przed chwilą ratowaleś mnie po tym niefortu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To skomplikowane wolna_suka

Jakiś czas temu z pomocą mojego Pana podniosłam się po bardzo bolesnym upadku, nie dość, że się podniosłam to jeszcze w trakcie tego procesu stałam się lepszą osobą. Piękniejsza wewnetrznie i zewnetrznie, dumną, silniejszą, ciekawszą świata i dla świata.    Byłam już pewna swojej pozycji, tego kim jestem i nagle złośliwy los postawił na mojej drodze osobę której widok i obecność wstrząsnęła moim poukładanym istnieniem ... Pierwszy Pan, we własnej osobie, ten sam przed którym klęczałam i przez którego płakałam. Zawiódł mnie, zgnoił moje oddanie i zaufanie, powinnam go nienawidzieć, nie zaszczycić go jednym spojrzeniem, ale spojrzałam, wysłuchałam i potem rozpadłam się na kawałki. W mojej głowie zapanował chaos, pojawiły się uczucia o których nie chciałam pamiętać. Wspomnienia, tęsknota, ból, poczucie siły i władzy jaką on nadal posiada, bezsilność, lęk.  Pojawił się strach, złość na siebie, że jednak nie do końca uwolniłam się od przes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiersz wolna_suka

Wije się we mnie bestia Od środka się znęca i krzyczy Na pozór spokojna kobieta Pod skórą bez grama słodyczy   Lawa wylewa się z serca Chlusta mi w głowie i płynie Do stóp, do ust, do skroni Niewinność w niej tonie i ginie   Teraz pragnienie jest jedno Tą przestrzeń pomiędzy nami Pokonać na kolanach Z wdzięcznością, z ulgą, ze łzami   Nie taka jaką mnie widzią A taka  jaką mnie chcesz Wybucham w każdej sekundzie Najwieksza duma...że wiesz    

Zobacz cały wpis na blogu »