Lato

Wpisy zawierające słowo kluczowe lato.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

goronc shoko

Spędzilismy to lato w górach, piekna pogoda wspaniale tylko morza i piasku brak. W taki goronc jak dzis to o niczym i nnym nie marze jak rozplasnonc sie juz o 2 kg chudszym cialem lub tylko pupskiem na plazy na reczniku na 2 min a potem wskoczyc do dowolnej  wody w dowolnie uformowanym  czymś ( basen- otwarty, jezioro, morze) byle by w miare ciepłe pfff nie wspominajac ze mielismy jechac na Malte a tam mozna poplywac z delfinami (za dodatkowa oplata) o czym snie po nocach i cieszko utrzrymac mi zwieracze na sama mysl o tym ale w obecych warunkach gdzie mam mieszkanie a nie dom z ogrodem nawet nie mam co marzyc o wysypaniu górki piasku i plasniecu sie na nim i wyczekaniu az woda w basenie z auchan bedzie ciepława co za lajf :/

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKA IMPREZA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIELKA IMPREZA 73. Przeminęło Lato Kwiatów w Otmuchowie. Wiele tysięcy ludzkich tworów przyjechało, aby kupić sobie kwiaty, drzewka czy też inne sadzonki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LATO KWIATÓW W OTMUCHOWIE Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

LATO KWIATÓW W OTMUCHOWIE 26. Wielu ludzkich duchów przyjechało na to ziemskie spotkanie, lecz oprócz kwiatów reszta martwa była. I choć nielicznych, małą grupę Światło przyciągało, to reszta około 100.000,- martwych duchowo pozostało. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Calvin Klein - kolekcja męska na lato Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

W czym warto się pokazać w tym sezonie? Co jest trendy w męskim obuwiu? Zdecydowanie Calvin Klein Zresztą zobaczcie sami.            (...)

Zobacz cały wpis na blogu »