Kredyt

Wpisy zawierające słowo kluczowe kredyt.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kredyt gotówkowy Finanse i biznes

  Kredyt gotówkowy to pożyczka pieniężna udzielana przez bank lub inne podmioty gospodarcze. Kredyt gotówkowy to zwykły kredyt konsumpcyjny, możemy go przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, może to być dla przykładu zakup jakiegoś sprzętu RTV, AGD, możemy taki kredyt przeznaczyć na sfinansowanie wczasów, bądź zrobienie podstawowych zakupów. Bank nie ingeruje w to na co te środki zostaną przeznaczone w przeciwieństwie do kredytów hipotecznych, w których to bank udziela kredytu na ściśle określony cel - budowę domu, remont, zakup mieszkania, oraz w pełni kontroluje wydatkowanie tych środków. Kredytobiorca zobowiązuje się do zwrotu zaciągniętego kredytu, w określonym terminie, oraz do spłaty tego kredytu wraz z odsetkami. Bank przed udzieleniem kredytu sprawdza zdolność kredytową kredytobiorcy. Decyzję o posiadaniu zdolności kredytowej podejmuje bank. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przeglądarka finansowa Oferty bankowe

Zapraszam do zapoznania się z przeglądarka finansową http://ikos.ebrokerpartner.pl/  gdzie porównasz oferty różnych banków.Oferujemy konta oszczędnościowe, kredyty hipoteczne, karty kredytowe itp. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy a ktoś się z Tobą skontaktuje Zapraszam http://ikos.ebrokerpartner.pl/

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyt bez bik Wszystko o kredytach

Ostatnio bardzo popularne są kredyty bez tak zwanego BIK-u. to znaczy bez przeglądania historii pożyczkowej klientów. Kredyty te jednakże wymagają od klienta dotrzymania terminów jak i trzymania się umowy. Plusem tej pożyczki jest to, iż zdołamy ją pobrać w wybranym momencie , wówczas gdy mamy ciężką pozycje finansową a posiadamy nieatrakcyjną historie kredytową. Możemy polegać właśnie na takie pożyczki. O trudnej historii kredytowej możemy mówić wtedy, kiedy na przykład spóźniliśmy się ze spłatą pożyczki. Lub też kiedyś windykował nas bank. Jednak należy pamiętać, że taka pożyczka jest stosunkowo droga. O ile potrzebujemy tanią pożyczkę musimy porównać kilkanaście ofert oraz przekalkulować każdą z ofert. Jeżeli zaś mamy trudną sytuacje kredytową udajmy się do najbliższego banku i porozmawiajmy z konsultantem po to, aby stwierdzić czy z pewnością nie udostępnią nam kredytu w tym banku. Podczas gdy nie posiadamy zdolności kredytowej a chcemy zaciągnąć pożyczkę mu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyt samochodowy Wszystko o kredytach

Zakupując swoje auto często jesteśmy zmuszeni do zaciągania kredytu na auto. Jako że w sektorze bankowym, kredyt samochodowy nie zawsze kredytowi jest równy. Nieustannie oglądamy w telewizji reklamy na temat usług finansowych, kredytów 50/50. Na ogół proponują je salony samochodowe, w których sprzedaje się pojazdy marek mających własne pożyczki. Są to głównie raczej korzystne warunki. Jednak nie każdy może z tych promocyjnych promocji korzystać. Dlatego też kredyt brany głównie  jest w głównym oddziale. To my decydujemy, czy będzie to pożyczka na auto  czy jednakże pożyczka na dowolny cel. Kredyt samochodowy  na pewno opłaca się raczej pod względem prowizji i rat. Jednak trzeba pamiętać, że to bank jest właścicielem tego pojazdu, a my możemy wyłącznie z niego korzystać do momentu, w jakim cała pożyczka będzie uregulowana i dopiero po spłacie staniemy się jego właścicielem. Trzeba więc biorąc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak sfinansować zakup nieruchomości Weź kredyt bez bik

Zainwestowanie pieniędzy w nieruchomości, np. mieszkanie, to bez cienia wątpliwości, doskonała rzecz. Naturalnie, należy znaleźć najpierw możliwie jak najlepsze oferty nieruchomościowe, ponieważ jeśli nie chcielibyśmy w przyszłości mieć problemów ze sprzedaniem domu czy mieszkania, powinniśmy zakupić dobrą nieruchomość. Z pewnością, dobra nieruchomość, musi być, atrakcyjnie położona. Perfekcyjna jest taka sytuacja, gdy nieruchomość jest położona w pobliżu centrum miasta, a już najlepiej w jego centrum. Nieruchomość także musi być jak najbardziej komfortowa. To niezwykle ważne, przecież za kilka, tylko takie mieszkania będą znajdywały kupców. Jednak, aby zakupić nieruchomość, trzeba mieć fundusze. Co jeżeli nie posiadamy całej sumy? W tego typu przypadku, trzeba oczywiście wpisać w wyszukiwarce stron internetowych pożyczki pozabankowe, a odnajdziemy masę ofert pożyczek pozabankowych. Na pewno, należy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak szukać szybkiej pożyczki Weź kredyt bez bik

Co trzeba robić, jeśli chcemy błyskawicznie pozyskać pożyczkę? Trzeba znaleźć w Internecie pożyczki bez bik, bo dzięki nim właśnie, będziemy mogli błyskawicznie wziąć kredyt. Na początek, należy przede wszystkim poszukać najistotniejszych odnośnie pożyczek bez BIK, ponieważ właśnie dzięki nim, będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat kredytów, reguł ich przydzielania. W końcu chcielibyśmy, aby wzięta przez nas, błyskawiczna pożyczka, była jak najmniej oprocentowana. Całe szczęście, iż jest Internet, bo właśnie dzięki niemu, można bez żadnych problemów załatwiać wszelkie formalności kredytowe. Przecież, za pomocą Internetu, możemy szukać wszystkich ofert kredytowych, jakie istnieją tylko w Polsce. Najzwyczajniej w świecie wystarczy, iż wpiszemy w wyszukiwarce internetowej frazę pożyczki bez bik, a odnajdziemy wiele ważnych wiadomości na temat kredytów, jednak także właśnie oferty kredytowe. Oczywiście, n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredytozbawca Kłodzko jest OK!

Hurra!! Miasto dostało kredyt. Po nieudanych staraniach pojawił się wreszcie bank, który zgodził się udzielić pożyczki dla Kłodzka. Marne 6.700.000 z groszami ma być poświęcone na  spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek. Kredyt będzie spłacany w 24 ratach miesięcznych, każda blisko 312.000 zł. W sumie blisko 800.000 odsetek, czyli oprocentowanie na poziomie 11,70. Czy to dużo niech wypowiedzą się ekonomiści. Ja jestem politologiem więc mogę dokonywać tylko politycznej analizy             Miałem przeczucie, że chętni na udzielanie kredytu miastu się nie pojawią. Obserwując poprzednie zamówienie w tej sprawie można było zauważyć pewne zainteresowanie bankami i dociekliwe pytania dotyczące sytuacji finansowej w Kłodzku. Po wyjaśnieniach udzielonych przez Burmistrza, żaden z banków nie odważył się pożyczyć Kłodzku takiej kasy. I już po kilku t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coraz więcej chętnych na kredyt na mieszkanie Kredyty hipoteczne

Zaciągniecie kredytu na mieszkanie nie jest łatwe. Należy spełnić szereg wymagań i wypełnić mnóstwo dokumentów. Nic to jednak nie zraża kolejnych potencjalnych kredytobiorców. Z roku na rok wzrasta liczba osób chcących zakupić nawet najmniejsze mieszkanie oraz zaciągnąć na ten cel kredyt. Przeważnie na tego typu inwestycje decydują się młode rodziny, które są dla banków najlepszymi klientami. Mogą oni bowiem zaciągnąć kredyty hipoteczne na znacznie dłuższy czas, nawet na około 45 lat. Wpływ na taką popularność pożyczek na mieszkanie ma szczególnie brak innych możliwości, a także przekonanie, że lepiej płacić na swoje niż za wynajmowane. I choć koszty te różnią się, to jednak obserwuje się zmniejszające się zainteresowanie mieszkaniami do wynajęcia przez młode małżeństwa. Decydując się na zaciągniecie kredytu, mają oni świadomość, że płacą za coś swojego, nie mając poc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
List od niezadowolonej klientki banku, który odrzucił jej wniosek o kredyt hipoteczny. Kredyt hipoteczny

  Witam szanowna redakcjo! Piszę w sprawie, która męczy mnie od kilkunastu dni i być może dzięki nagłośnieniu jej poprawi się obsługa jednego z naszych banków. Nie jest to miła sprawa, wręcz przeciwnie. Chodzi o to, że kilka dni temu umówiłam się na wizytę domową z przedstawicielem banku, ponieważ chciałabym zawrzeć umowę o kredyt hipoteczny. Wszystko zostało mi wyjaśnione i poproszono mnie o wypełnienie specjalnego wniosku. Dzień po spotkaniu, dostałam telefon czy mogłabym pojawić się w banku, aby porozmawiać ze specjalistą. Na rozmowie okazało się, że kredyt hipoteczny nie zostanie mi przydzielony ze względów niezrozumiałych dla mnie, ponieważ pan specjalista nie mógł mi wytłumaczyć swoich specjalistycznych formułek. Jestem osobą, która nie zarabia kokosów, ale też nie mogę narzekać. Kredyt hipoteczny chciałam wziąć, żeby wyremontować sobie mieszkanie i napisałam to we wniosku. Jednym z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyt mieszkaniowy - długość okresu kredytowania Kredyt mieszkaniowy

  W niniejszym króciutkim tekście zastanowimy się nad tym jak dobrać długość okresu kredytowania, w sytuacji, gdy jesteśmy zdecydowani zaciągnąć kredyt mieszkaniowy, a nasza zdolność kredytowa pozwala na spłatę miesięczną w maksymalnej wysokości 1500 zł. Do zakupu wymarzonego mieszkania brakuje nam 150 000 złotych. A więc chcemy zaciągnąć kredyt mieszkaniowy w takiej właśnie kwocie. Proste wyliczenia, dostępne powszechnie na stronach internetowych w uproszczonej postaci kalkulatorów kredytowych, pokazują nam, że gdybyśmy przeznaczyli całe 1500 zł na spłatę rat kredytowych, to musielibyśmy spłacać 150 000 zł przez 139 miesięcy (ponad 11 i pół roku) i łącznie wpłacimy bankowi 208 500 zł. Gdybyśmy zdecydowali się postąpić nieco ostrożniej i nie spłacać kredytu w maksymalnej możliwej wysokości raty, tylko 1200 zł, wówczas nasz kredyt mieszkaniowy będziemy spłacać przez 197 miesięcy (niemal 16 i pół roku) i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pożyczka – konieczne konto w banku? Weź kredyt bez bik

Konto w banku to obecnie bardzo wygodna i często wybierana opcja. Możliwość przechowywania na nim pieniędzy to nie tylko bezpieczeństwo, ale także sposobność płacenia nimi za zakupy za pomocą karty w sklepach i Internecie. Pomimo to nadal wiele osób ociąga się z założeniem rachunku bankowego. Jego brak nie przeszkadza jednak w możliwości wzięcia pożyczki. Wiele instytucji finansowych i banków chętnie przekazuje pieniądze od razu do ręki kredytobiorcy lub wysyła je do niego przekazem pocztowym. Kredyty można też spłacać gotówką, wystarczy co miesiąc pojawić się w biurze pożyczkodawcy i wpłacić określoną ratę. Niektóre banki zatrudniają nawet specjalnych przedstawicieli, którzy osobiście przyjeżdżają do domów kredytobiorców po kolejną część pieniędzy. Takie udogodnienie dotyczy także tych, którzy wzięli kredyty bez bik oraz kredyty oddłużeniowe i chwilówki. Dzięki temu nie muszą oni zakładać r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyt obrotowy dla firm Blog finansowy

Krótkoterminowy kredyt bankowy, określany jest z reguły mianem kredyt obrotowy bądź kredyt w rachunku bieżącym. Mogą być zabezpieczone lub nie zabezpieczone. Przedmiotem zabezpieczenia są środki trwałe lub składniki aktywów obrotowych, takie jak zapasy i należności. Zależnie od umowy, stopa procentowa może być stała lub zmienna. W przypadku gdy jest zmienna, określa się zasady według których to oprocentowanie będzie się zmieniać. W standardowej umowie kredytowej ustala się: kwotę kredytu, stopę oprocentowania, terminy spłaty, i harmonogram obsługi kredytu oraz inne istotne warunki. Te inne warunki, między innymi prowizje, kaucje, opłaty administracyjne, opłaty za przyjęcie wniosku, prowadzą do zmniejszenia kwoty netto, pozyskiwanej przez pożyczkobiorcę. Kredyt obrotowy dla firm najczęściej pobierany jest przez firmy na różne cele. Przede wszystkim na powiększenie produktywności swojego przedsiębi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zróżnicowanie wniosków o kredyt Blog finansowy

Często najistotniejsze z punktu widzenia banku informacje są „spychane” do załączników. Jeśli jednak pominiemy małe banki, merytoryczna zawartość wniosków kredytowych jest najczęściej zbliżona. Formularz  nazywający się kredyt na wniosek opracowany przez poszczególne banki a czasem nawet przez różne oddziały tych samych banków, przeważnie różni się od siebie, w wielu z nich poszczególne elementy podanych części są pomieszane. Dla wielu klientów zgromadzenie dokumentacji w staraniach się o kredyt nie jest łatwe. Szczególną trudność sprawiają załączniki dotyczące prognozowanych przepływów strumieni pieniężnych i przewidywanego planu zasobów pieniężnych kredytobiorcy. Część banków zadowala się jedną, znacznie prostszą tabelką, ujmującą przewidywane wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Wiele banków wymaga wyraźnego wskazania, jaki będzie tzw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyt na wesoło Blog finansowy

Zobacz cały wpis na blogu »
Kredyty gotówkowe udzilane w kryzysie Kredyty Gotówkowe opisy opinie fora

Banki mają w swojej ofercie wiele produktów, jednakże nie wszystkie one są tak samo popularne. Produktem podstawowym, który posiada większość klientów banków jest rachunek bieżący. Zakładamy go przede wszystkim po to by móc za jego pośrednictwem otrzymywać wynagrodzenie od pracodawcy. Z takiego rachunku wykonujemy także różnego typu przelewy, na przykład opłacając bieżące rachunki czy regulując należności za zakupy internetowe. Polacy równie chętnie korzystają z produktów depozytowych. Lokaty to bardzo częsty sposób gromadzenia wolnych środków. Oprocentowanie, jakie jest dostępne na polskich lokatach, co prawda nie jest wysokie, jednakże ze względu na niskie ryzyko wiążące się z tym instrumentem finansowym, popularność lokat stale wzrasta. Trzecią (...)

Zobacz cały wpis na blogu »