Komputer

Wpisy zawierające słowo kluczowe komputer.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kilka słów wstępu Okiem Nerda

Hejka skoro to czytasz to mam to szczęście, że jakimś cudem trafiłeś na tego bloga. :) W wpisie tym nakreślę sytuację co zamierzam publikować, a także jak i kiedy.    Swój blog w planach mam zamiar prowadzić w trzech kategoriach:1) Życie codzienne - poruszać będę tematy, które otaczają nas zawsze i z każdej strony tj. przyjaźń, szkoła itp. Wszystko otoczone moimi własnymi przykładami, ale także z dawką humoru. :)2) Matura - temat bardzo bliski i trudny dla każdego z nas. Sam zdawałem maturę w tym roku, więc wszystko mam na bieżąco, a swoją wiedzą i doświadczeniem mogę pomóc chociaż niektórym z was.3) Komputer i gry - to typowe dla "nerda" :). Kilka słów dodam o tym jakie sprzęty urzywam, w co gram i jak gram, a kto wie może ktoś z was się przyłączy.    Posty planuję dodawać kiedy będę miał czas, aby wszystko ładnie ubrać w słowa i szatę graficzną, ale p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 2) No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 2)     (...)   STEVEN „STEVE” JOBS (ur. 24 II 1955 r., zm. 5 X 2011 r.) Drugi – a właściwie pierwszy, bo zaprezentowany w pierwszej kolejności – antybohater „Piratów z Doliny Krzemowej” nie był człowiekiem tak głęboko zaburzonym jak jego autystyczny rywal. Nie ulega jednak wątpliwości, że miał problemy z samym sobą (narcyzm kliniczny), a za ich przyczynę uznaje się traumę z dzieciństwa i wynikający z niej kryzys tożsamości. Steve Jobs pojawił się na świecie… przez przypadek. Urodziła go bowiem niemiecko-szwajcarska katoliczka Joanne Schieble, która zaszła w nieplanowaną ciążę z syryjskim muzułmaninem Ab (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 1) No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 1)     „Pierwszy milion trzeba ukraść” Słowa przypisywane J.K. Bieleckiemu (cyt. za: Wikicytaty, Pl.wikiquote.org) UWAGA! UWAGA! UWAGA! PONIŻSZA ANALIZA ZAWIERA SPOILERY! Tytuł oryginalny: „Pirates of Silicon Valley” Tytuł polski: „Piraci z Doliny Krzemowej” Reżyseria: Martyn Burke (Kanadyjczyk, rocznik 1952) Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone Ameryki 1999 Instytucja sprawcza: TNT – Turner Network Television Gatunek: dramat/komediodramat, obyczajowy, biograficzny Na podstawie książki Paula Freiber (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych piesze wędrówki

Szkolenie komputerowe rozpoczeło się w dniu 25 wrzesień 2018r.Zajecia odbywają się dwa razy w tygodniu ( poniedziałki i środy ).Jest to darmowe szkolenie dla osób,ktore ukończyły 65 rok życia. W ramach tego szkolenia uczymy się obsługi : komputera, telefonu,internetu i tabletu. Zajęcia prowadzone są przez trenera. W ramach projektu przewidziane są również animacje,podczas których grupa uczestników integruje sie poprzez wspólne wyjście do kina czy np:poprzez  udział w warsztatach. Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet-za darmo!!!   Szkolenie: -BEZ EGZAMINÓW -BEZ TESTÓW -BEZ STRESU       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych. piesze wędrówki

szkolenie komputerowe rozpoczeło się w dniu 25 września2018. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.(poniedziałeki i środy).Jest to darmowe szkolenie dla osób,które ukończyły 65 rok   życia.      W ramach tego szkolenia uczymy się obsługi: komputera, tabletu, internetu i telefonu. Zajęcia prowadzone są przez trenera. W ramach projektu przewidziane są animacje, podczas których grupa uczestników integruje się poprzez wspólne wyjście do kina czy np. poprzez udział w warsztatach.  Na koniec szkolenia każdy nz uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet - za darmo!!!   Szkolenie: - BEZ EGZAMINÓW - BEZ STRESU - BEZ TESTÓW (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
piesze wędrówki piesze wędrówki

szkolenie komputerowe rozpoczęło się w dniu 25 wrzesnień 2018r. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy). Jest to darmowe szkolenie dla osób , które ukończyły 65 rok  życia. W ramach tego szkolenia uczymy się obsługi :komputera, telefonu ,internetu i tabletu. Zajęcia prowadzone są przez trenera. W ramach projektu przewidziane są również animacje, podczas których grupa  uczestników integruje się poprzez wspólne wyjście do kina czy np. poprzez udział w warsztatach . Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet- za darmo!!!   Szkolenie: -BEZ STRESU -BEZ TESTÓW -BEZ EGZAMINÓW   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
piesze wędrówki piesze wędrówki

 Szkolenie komputerowe zaczęło się 25 września 2018r. zajięzia odbywają się dwa razy w tygodniu [poniedziałki i środy] .Jest to darmowe szkolenie dla osób, które ukończyły 65 rok życia. W ramach tego szkolenia uczymy się obsługi:komputera, telefonu, internetu, i tabletu. Zajięcia prowadzone są przez trenera. W ramach projektu przewidziane są rwnież animacje, podczas ktrych grupa uczestników integruje się poprzezwspólne wyjście do kina czy np.poprzes udział w warsztatach. Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet - za darmo !!!  Szkolenie: -BEZ EGZAMINÓW -BEZ TESTÓW -BEZ STRESU   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych. pierwsze wedrowki

szkolenie komputerowe rospoczęło się w dniu 25 wrzesień 2018 r. zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) .Jest to darmowe szkolenie dla osób,które ukończyły 65 rok życia. W ramach tego szkolenia uczymy się obsługi komputera, tabletu, internetu i telefonu. Zajęcia są prowadzone przez trenera.   W ramach projektu przewidziane są również animacje, podczas których grupa uczestników integruje się poprzez wspólne wyjście do kina czy np. poprzez udział w warsztatach. Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet - za darmo!!!   Szkolenie: - BEZ STRESU - BEZ TESTÓW - BEZ EGZAMINÓW       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piesze wędrówki Piesze wędrówki

Szkolenie komputerowe zaczęło się 25 września 2018r.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa).Jest to darmowe szkolenie dla osób,które ukończyły 65 rok życia. W ramach tego szkolenia uczymy sięobsługi :komputera,internetu i tabletu. Zajęcia prowadzone są przez trenera. W ramach projektu przewidziane są również animacje , podczas których grupa uczestników integruje się poprzez wspólne wyjście do kina czy np. poprzez udział w warsztatach . Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat oraz darmowy tablet - za darmo !!!   Szkolenie: -BEZ EGZAMINÓW -BEZ TESTÓW -BEZ STRESU                       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych Gertruda pisze

Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczeliśmy od 24 września 2018 roku. w grupie 11 osób.Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu(wtorki i czwartki). Każdy kursant ma zagwarantowany laptop do swojej dyzpozycji i profesjonalnego wykładowcę. wW bezpłatnym szkoleniu biorą udział osoby,które; -ukończyły 65 rok życia -mieszkają na terenie gminy    Szkolenie jest ;bez egzaminu,bez testów,bez stresu    W trakcie szkolenia mamy również praktyki animacyjne w terenie. Na zakończenie szkolenia każdy kursant otrzymuje tablet na własność,za darmo     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych Basia senior

Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczeliśmy od 24 września 23018 roku ,w grupie 11 osób .Zajęcia odbywają się 2 razy  w tygodniu (wtorki i czwartki). Każdy kursant ma zagwarantowany laptop dp swojej dyspozycji i profesjonalnego wykładowcę. W bwzpłatnym szkoleniu biorą udział , które -ukończyły 65 rok życia -mieszkają na terenie gminy Szkolenie jest : bez egzaminu,bez stresu W  trakcie szkolernia mamy równiez praktyki animacyjne w terenie.   Na zakończenia szkolenia każdy kursant otrzymuje tablet na własność za darmo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piękna ziemia kaszubska Piękna ziemia kaszubska

Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczeliśmy od 24 września 2018roku w grupie 11 osób. Zajęcia pdbywają się 2 razy  w tygodniu /wtorki i czwartki/.Każdz kursant ma zagwarantowany laptop do swojej dyspozycji i profesjolnalnego wykładowcę. W bezpłatnym szkoleniu biorą udział osoby które; ukończyły 65 rok życia;które mieszkają na terenie gminy.Szkolenie jest;bez egzaminu,bez testów , bez stresu wtrakcie szkolenia mamy również praktyki animaczjne w terenie.Na zakończenie każdy kursandt otrzyma tablet na własność za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych. Agata z Kaszub pisze

Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczeliśmy od 24.09.2018 roku w grupie 11 osób. zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu ( wtorki i czwartki). Każdy kursant ma zgwarantowanz laptop do swojej dyspozycji i profesjonalnego wykładowcę. W bezpłatnym szkoleniu biorą udział osoby,które : - ukończyły 65 rok życia - mieszkają na terenie gminy Bytów Szkolenie jest :bez egzaminu i bez stresu. W trakcie szkolenia mamy również praktyki w terenie. Na zakończenie szkolenia każdy otrzyma tablet na własność za darmo.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych Dorcia pisze

  SZKOLENIE KOMPUTEROWE      Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczęliśmy od 24/09/2018r. w grupie 11 osób.     Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu /wtorki, czwartki/. Kazdy kursant ma   zagwarantowany laptop do swojej dyspozycji i profesjonalnego wykładowcę.   W bezpłatnym szkoleniu biorą udział osoby, które    * ukończyły 65 lat życia * mieszkają na terenie gminy   S (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych MARIA PISZE

Szkolenie komputerowe z zakresu kompetencji cyfrowych rozpoczęliśmy od 24 września 2018 roku. W każdej grupie jest po 11 osób.Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu ( wtorki i czwartki ). Każdy kursant ma zagwarantowany laptop do nauki i profesjonalnego trenera. W bezpłatnym szkoleniu biorą udział osoby, które: -ukończyły 65 rok życia -mieszkają na terenie gminy Szkolenie jest:BEZ EGZAMINU,BEZ TESTÓW,BEZ STRESU Na zakończenie szkolenia każdy kursant otrzyma tablet na własność.           (...)

Zobacz cały wpis na blogu »