Filmy

Wpisy zawierające słowo kluczowe filmy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Konferencja (2023) Haken W Obłokach Trzeźwości

Konferencja / Konferensen (2023)   Spotkanie integracyjne pracowników administracji publicznej przebiega w burzliwej atmosferze. Narastający konflikt pomiędzy bohaterami sprzyja tajemniczej postaci, która zaczyna mordować uczestników spotkania.   Kadr z filmu Konferecja (2023)   Konferencja to szwedzki slasher, który jest utrzymany w humorystyczno-krwawej konwenc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bransoletka własnej roboty. Ciekawefilmiki

Jak samodzielnie zrobić bransoletkę Rainbow Loom Bracelet? Nie jest to trudne, ale w każdym razie wwymaga poświęcenia czasu. Obejrzyj i zrób sama.

Zobacz cały wpis na blogu »
Bieg i uraz? Haken W Obłokach Trzeźwości

Szybka dyszka i pogłębienie urazu?   Dzisiaj pobiegłem żwawą dychę z hakiem. Już przed wyjściem na trening czułem mięsień obszerny przyśrodkowy, ale ignorując sygnały ostrzegawcze wykonałem szybki i tym samym dość ciężki bieg, co poskutkowało zaostrzeniem bólu. Chciałem wziąć udział w niedzielnych zawodach, ale w zaistniałej sytuacji pojawiła się u mnie myśl, żeby się nie forsować i odpocząć w ten weekend. Może warto było się dzisiaj zatrzymać na treningu siłowym.   Poczekam do soboty i podejmę ostateczną decyzję.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lista obejrzanych filmów - sierpień 2023 Haken W Obłokach Trzeźwości

Lista obejrzanych filmów - sierpień 2023   Filmy, które oceniam na 8-10:   1. WALL-E (2008) 2. Mulholland Drive (2001) 3. Nagi instynkt (1992) 4. Odgłosy (1977) 5. Nosferatu - symfonia grozy (1922) 6. Lektor (2008) 7. Pożegnalny walc (1940) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lista obejrzanych filmów - lipiec Haken W Obłokach Trzeźwości

Lista obejrzanych filmów - lipiec 2023   Filmy, które oceniam na 8-10/10:   1. Ostatni pojedynek (2021) 2. Nimona (2023) 3. Rambo: Pierwsza krew (1982) 4. Czarownica (2014) 5. Mucha (1986) 6. Geneza planety małp (2011) 7. Ewolucja planety małp (2014) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Raport w ramach Projektu Bieg Westerplatte Haken W Obłokach Trzeźwości

W biegowym świecie   40 dzień przygotowań w ramach Projektu Bieg Westerplatte.  Liczba zrealizowanych treningów: 48   Dzisiaj było mi dane pobiegać w majestacie Amaterasu (japońska bogini słońca), o co trudno w ostatnim czasie. Kilometraż i czas jaki poświęcam na bieganie konsekwentnie się wydłużają, choć nie jest to konieczne, to mój organizm upomina się o dodatkowe bodźce. Prawdopodobnie za tydzień w sobotę wezmę udział w trzecim już parkrunie podczas trwania projektu.    Chciałem się jeszcze spraw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Osobisty rekord pobity! Haken W Obłokach Trzeźwości

Parkrun nr 2 w ramach przygotowań do Biegu Westerplatte - Poprawa poprzedniego wyniku o 49 sekund!   Komponent w kwestii właściwego zawiązania butów wydaje się być dopracowany. Dwukrotne wiązanie zdaje rezultat. Jestem z siebie bardzo zadowolony, ponieważ udało mi się poprawić wynik sprzed tygodnia aż o 49 sekund! Wspaniale. Mam blisko 2 miesiące na to, aby zejść o około 2 minuty na tym dystansie. Może się uda, a może nie, ale wszystko zmierza ku dobremu.   Pozycja: 27 miejsce na 118 zawodników i zawodniczek. Czas: 22 minuty i 18 sekund.  Czas wzg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projekt Bieg Westerplatte 2023 Haken W Obłokach Trzeźwości

Raport z Projektu Bieg Westerplatte   18.07.2023 - czyli 29 dzień przygotowań w ramach Projektu Bieg Westerplatte. Łączna liczba ukończonych treningów: 35    Forma rośnie, a dzisiejszy trening w chłodniejszej aurze i rzęsistym deszczu sprawił, że moje ciało ogarnął powiew świeżości. W sumie nawet zbytnio nie odczułem tych kilkunastu km okraszonych mocnymi akcentami.    Dzisiaj powiem Wam ile mniej więcej biegam kilometrów tygodniowo i jaką ilość kalorii dostarczam swojemu organizmowi przy diecie redukcyjnej. Mój aktualny kilometraż tygodniowy wynosi około 75 km. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Parkrun - relacja Haken W Obłokach Trzeźwości

Parkrun nr 1 przed planowanym startem   Pierwszy ParkRun pozwalający na względne rozeznanie przed planowanym startem zaliczony. Jednym elementem, o który muszę bardziej zadbać są buty, a konkretniej ich stabilne zawiązanie. Dzisiaj jeden but rozwiązał mi się na trasie aż 2 razy! M.in po to są organizowane parkruny, aby móc poprawić kulejące komponenty. Na tyle je udoskonalić, żeby w dniu zawodów mieć opracowaną technikę i zachowany jak największy komfort.    Przejdźmy do finalnych wyników.   29 miejsce na 104 zawodników (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oto kilka powodów, dlaczego warto zainteresować się oglądaniem seriali filmy online

Oczywiście! Oto kilka powodów, dlaczego warto zainteresować się oglądaniem seriali: Głębsza i rozbudowana fabuła: Seriale mają zazwyczaj więcej czasu na rozwinięcie historii i postaci niż filmy. Dzięki temu fabuła może być bardziej skomplikowana, a postacie lepiej rozbudowane. Możesz śledzić bohaterów przez wiele sezonów, co pozwala na większe zaangażowanie emocjonalne i satysfakcję z rozwoju wątków narracyjnych. Dłuższa przyjemność: W przeciwieństwie do filmów, które zazwyczaj trwają około 2 godzin, seriale oferują długotrwałą rozrywkę. Możesz cieszyć się ulubionymi serialami przez wiele godzin, wracając do nich kolejnego dnia lub kolejnego tygodnia. Związki między postaciami: Seriale dają szansę na bardziej kompleksowe zobrazowanie relacji między postaciami. Możesz obserwować, jak się rozwijają, jak zmieniają się ich więzi, a także śledzić romantyczne, przyjacielskie czy rodzinne wątki. To może budować więź emocjonalną z bohaterami i spraw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projekt Bieg Westerplatte 2023 - W końcu trafiłem idealne buty! Haken W Obłokach Trzeźwości

Trafiłem idealne obuwie do biegania!   We wtorek kupiłem 2 pary butów, jedne z myślą o treningach i zawodach, a drugie z koncepcją na prozaiczne wyjścia z domu. Trafiłem idealnie! Dzisiaj wykonałem w nich drugi długi trening i mogę spokojnie stwierdzić, że jest to świetny but do biegania na co dzień i w trakcie zawodów. Oby mi służyły jak najdłużej.   Dzisiaj 23 dzień przygotowań pod konkretne zawody. W tym czasie zrealizowałem 29 treningów. Myślę sobie, że w tę sobotę wezmę udział w lokalnym ParkRunie i zobaczę na jakim miejscu tabeli uda mi się uplasować. Patrząc po prognozach temperatura może dać w kość, nawet już o godzinie 9 rano, ale mam dobrze zaadaptowany organizm i bieganie w okolic (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bieganie i nauka języka Haken W Obłokach Trzeźwości

W ciągłym biegu   We wtorek kupiłem nowe buty do biegania, ale po pierwszym treningu wyszły ich wady. Są trochę za małe i za ciężkie. Poza tym jest to dość przyjemne obuwie do okazjonalnego treningu, jednak na zawody absolutnie się nie nadają. To już 18 dzień przygotowań do Biegu Westerplatte. Póki co wszystko idzie bez większych trudności, choć naturalnie zdarzają się cięższe dni, kiedy to trening potrójnie potrafi dać w kość.   Dzisiaj już jogging odhaczyłem, ale myślę sobie, że jeszcze wypocę trening siłowy. Staram się oglądać co najmniej jeden film dziennie, ale niekiedy brakuje mi już na niego energii i kończę dzień bez kinowych doświadczeń.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projekt Bieg Westerplatte 2023 wre Haken W Obłokach Trzeźwości

Projekt Bieg Westerplatte 2023 - praca wre   13 dzień biegania z rzędu - łączna liczba zrealizowanych treningów w tym czasie to 18. Konkretnie 13 biegowych i 5 siłowych. Tak intensywne tempo będę starał się utrzymać do początku września. Kilka kilogramów już wyparowało, trochę się obawiam o mięśnie, ale póki co silnik mercedesa wydaje się być w nienaruszonym stanie patrząc po rezultatach i sylwetce. Finalnie zakładam, że waga w dniu zawodów będzie oscylować w okolicach 75-80 kg. Wtedy pokonanie dystansu 10 km powinno mi zająć około 40 minut.   Lista filmów obejrzanych w czerwcu gotowa!   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień za dniem, trening za treningiem Haken W Obłokach Trzeźwości

Duża częstotliwość treningów   Dzisiaj jest 10 dzień z rzędu biegania. Poza tym zrealizowałem w tym czasie 4 treningi siłowe. Łącznie 14 treningów w ciągu 10 dni. Ten trend będę się starał w miarę możliwości utrzymać. Do 17 września chcę się wznieść na wyżyny formy i zrzucić kilka zbędnych przy długostansowych biegach kilogramów. Przy takim harmonogramie waga leci zabójczo szybko. Bieg już został opłacony i teraz tylko treningi, treningi i jeszcze raz treningi. I cierpliwość, odpowiednia higiena snu oraz optymalna dieta. Wtedy wszystko powinno być jak należy.    Nieubłaganie nadchodzi koniec miesiąca   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Która częśc Zmierzchu jest najlepsza? Blog na którym udzielam odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące życia

Jak dla mnie najlepsza była częśc Przed świtem część 1.;) Nigdy nie zapomnę tego momentu, jak Bella umiera...:(  

Zobacz cały wpis na blogu »