Facebook

Wpisy zawierające słowo kluczowe facebook.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Cześć! Majestatyczne Qniary

Tu Sara i Natalia chcemy zacząć pisać bloga. Będziemy go pisać w formie pamiętniko-poradnika jeździeckiego. Obie bardzo kochamy konie, a przebywanie z nimi uważamy za cudownie spędzony czas. Codziennie staramy się je lepiej poznać. Niedługo jedna z nas zaczyna dzierżawić nowego konia. Obie uważamy, że to idealna sytuacja na rozpoczęcie pisania bloga. Posty postaramy się wstawiać co drugi dzień lub nawet codziennie. Oprócz tego bloga chciałybyśmy niedługo stworzyć również kanał na youtube. Mamy nadzieję, że wszyscy koniarze nam pomogą. Skontaktować możecie się z nami wysyłając wiadomość na e-maila: majestatyczne.qniary@wp.pl lub dodając nas do znajomych i pisząc do nas wiadomość na facebooku: Majestatyczne Qniary. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dwa w jednym... Reklama, social media, facebook, fanpage.

Czas iść do przodu jak to mówią:) Dziś już nie wystarcza konto na facebooku bo to było waże 5 lat temu. Dziś trzeba mieć równiez konto na instagramie - nie wielu ma, więc można być jednym z pierwszych. Swoją drogą jest to dość niezły pomysł facebooka na wyciągnięcie od tych samych ludzi czy firm jeszcze więcej pieniędzy, nie podnosząc sobie kosztów dotarcia do nich. W zasadzie dodatkowym ich kosztem są tylko nowa aplikacja oraz serwery, które muszą te miliardy zdjęć przechowywać i serwować ludziom. Szczerze powiedziawszy już samo konto na facebooku jest dla mnie koniecznością wyłącznie z powodu pracy, jeśli teraz będę musiał wrzucać zdjęcia również na instagrama to chyba się przekwalifikuję bo już czas spędzony na aktualizacji profili w sieci jest dłuższy niż czas na aktualizację garderoby w szafie:)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy małej firmie po drodze z mediami społecznościowymi? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Z racji tego, że obracam się trochę w tematyce małych i średnich firm, mam kontakt z ich właścicielami, to czasami pytają mnie o to czy jest sens żeby ich firmy weszły w te usługi.   Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na ten temat - wszystko zależy od zakresu działalności. Wiele firm przecież działa lokalnie - nawet bardzo lokalnie bo w obrębie jednego osiedla czy kilku ulic. Wiele firm nie jest ograniczona terytorialnie, ale ich grupa odbiorców jest ograniczona do kilkudziesięciu dobrze im znanych. Zazwyczaj mówię więc że jeśli wydaje im się, że mogą pozyskać więcej Klientów dalej niż kilometr od swojej siedziby czy też poszerzyć listę Klientów z poza listy telefonów, które już posiadają w swoim notesie to wspólnieg z agencją social media prowadzenie fanpage na facebooku np. z brandbay.pl  ma dla nich sens. Jakie jest wasze zd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to jest pracować w reklamie i social mediach. Reklama, social media, facebook, fanpage.

Chciałbym tutaj przekazać swoje doświadczenia na polu działań w marketingu, social mediach, prowadzeniu fanpage, reklamie i innych aspektach pokazywania się klientowi oraz przekonywania go do zakupu. Wszystkie te opisane działania, metody i projekty były lub będą wprowadzone w życie, a obracam się w tej tematyce od 15 lat. Mam nadzieję że dzięki mojemu blogowi uzyskacie coś nowego, coś nowego stworzycie i pokażecie to mi oraz innymi którzy będą czytać te posty. Serdecznie zapraszam do lektury i mam nadzieję że będziecie ze mną.

Zobacz cały wpis na blogu »
jak włamać się komuś na facebooka czytanie cudzych wiadomości na facebook

Morderstwa, zwolnienia, niewiar zaś rozstania... Facebook to nie przed chwilą podest kontaktów rozmownych. Owo oraz serwis, kto dowiedz się więcej tutaj podważył - a nawet odzyskał - egzystencja wielu osobom... Facebook ujawnia rozumienie ludzi, pomimo tego nastręcza potężnej ostrożności Facebook udostępnia rozumienie człecze, jednak żąda astr ostrożności Jeszcze dwie lata temu Facebook liczył 59 milionów nabywców. Obecnie jest ich trójka lanie tak duża liczba, i co tydzień dopowiada około milion innowacyjnych. Mimo to ogromna ludność to plus wielgachne niebezpieczeństwo. W sieci krąży masa historyjek człecze, jacy zaszli w opresja przez Facebooka i inne serwy społecznościowe. W dobie prędkiego przebywania, niedoboru nieskrępowanego frazeologizmu portale społecznościowe często sypią się nie owszem odskocznią, natomiast oraz bezprecedensowym sposobem na oparcie dotyków. Niestety są też pogrożeniem. Artykuły wybranych g (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kto cię podgląda na facebooku fb podglądacz

Net owo krajowy odkrywczy konfesjonał: w tej okolicy się spowiadamy spośród tego, co uczyniliśmy, rozważyliśmy, wypiliśmy. Kapujemy najgłębsze tajniki, zaniedbujemy, jak sprawdzić kto mnie odwiedza na fb iż na Facebooku nie wiąże niewiadoma spowiedzi. Joanna Oryginał, liryczka, autorka modnego profilu „Hipsterski maoizm” na Facebooku. Od czasu niedawna istnieje znana z większym natężeniem w charakterze ta, jaka uczyniła skrobanki, tudzież tata dziecka dowiedział się o tym spośród jej tekstu w internecie. Tekst wydany w internetowym Pamiętniku Opinii Krytyki Grzecznej miał być głosem w narady o skomplikowanej sprawy Polek, od czasu jakich się oczekuje, iż furt będą wytwarzały. Joanna ciążę odwołała trójka lata temu. Była zbyt krawędzią, doszła na lubego lekarza, posiadała pieniądze. Nie naszła jej żadna przygnębienie poaborcyjna ani uraz. Wyczuła ulgę. To oznacza w takim razie sprawiło jej się spokojnie. Dlat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jeśli masz NK czy Facebooka to wiedz, że coś się dzieje! Smalec.tv - lifestyle, media, uczucia, gry, polityka

Zobacz cały wpis na blogu »
Moja opinia na temat fazy na Facebook'a. Po prostu życie...

Facebook - serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będących własnością Facebook, Inc. z siedzibą w Palo Alto.   Ok. Facebook służy do komunikowania się z ludźmi, dzielenia się przeżyciami itp. Ale denerwujące jest dla mnie to, że ciągle się o nim gada. W mojej klasie w tej chwili jest epidemia o nazwie "Facebook". Rozpoczęta przez księdza. Przez całą godzinę religii mogą gadać o tym kto jak wyszedł na zdjęciu, o tym co zrobili w tej i tej grze itp. Zazwyczaj pod koniec lekcji ktoś podchodzi do tablicy, zamalowywuje ją na biało, a potem pisze "Facebook" i pod s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »