Facebook

Wpisy zawierające słowo kluczowe facebook.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Logowanie przez Facebooka. Oficjalny blog Grupy Pino

Po krótkiej przerwie z logowaniem za pośrednictwem Facebooka informujemy, że usługa jest ponownie dostępna.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Media społecznościowe Wyrównanie szans

Posty o tragediach, bankructwie, leczeniu. Kto z Was kochani udostępnił taki post z automatu........ Kiedyś trafiłem na post gdzie schronisko bez pieniędzy dostanie 50groszy za "lubię to" albo 1zeta za "komentarz". Oczywiście schronisko było bez grosza i ogólnie syraszna tragedia.... Jednak po wpisaniu nazwy schroniska w google na pierwszym miejscu w wyszukiwarce był apel. Post z facebooka byl oszustwem, chodziło o zbieranie danych. Wiem że na świecie dzieją się tragedię, ale zanim klikniesz " udostępnij" proszę sprawdź wiarygodność zródła.   Piona

Zobacz cały wpis na blogu »
3-ci wpis Opisy sytuacji szkolnych

szybko mija czas na moim blogu, przed chwilą była 12:00 a już jest 12:07

Zobacz cały wpis na blogu »
Happy Birthday! Kartki okolicznościowe by ao

Jeśli szukasz oryginalnej kratki napisz do mnie Chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie. Link do kartki  <- otworzy się nowe okno   Karta w typie happy birthday!! Wszystkie kartki są do odebrania na terenie Czeladzi, Katowic i Będzina. Dla klientów z dalszych rejenów realizuję przesyłki za pomocą INPOST w cenie według (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy warto reklamować się na Facebooku? ciekawe domeny, najlepsze certyfikaty SSL

Jeśli prowadzisz swój własny interes to na pewno myślałeś nad różnymi formami reklamy, w tym reklamą na Facebooku. Myślisz zdroworozsądkowo, więc liczysz - nowy szylkd kosztuje tyle, a reklama na Faceboku tyle. Pozostaje pytanie, która forma przyniesie więcej sprzedaży.  Po pierwsze co może dać Ci reklama na Facebooku? Przede wszystkim szeroki zasięg. Ten największy na świecie portal społecznościowy w samej tylko Polsce ma już 14 milionów użytkowników. Osoby nie tylko zarejestrowały się w nim, ale też korzystają z niego, co dowodzi fakt, że jest to drugi najczęściej odwiedzany serwis w polskim internecie - po stronie Google. Jeśli sam nie korzystasz z Facebooka na pewno masz obawy czy Twoi klienci z niego korzystają. Możesz być spokojny, niemal z pewnością tak jest. A nawet jeśli Twoja grupa docelowa nie jest silnie reprezentowana na Facebooku - nie jest to powód do odrzucenia tej formy reklamy. Możesz ją stosować jako alternatyw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Największe serwisy social media. Reklama, social media, facebook, fanpage.

Wiecie, że na facebooku jest już ponad piętnaście milionów polaków? Liczba ta stale rośnie choć co jakiś czas pojawiają się informację, że młodzi coraz częściej z facebooka uciekają bo rodzice ich tam mogę śledzić;) Z moim obserwacji wynika, że jednak trend jest wręcz odrotny ... za rodzicami do gronga facebokowiczów dołączają ich pociechy, które zaczynają dorośleć. To na przykładzie znajomych, których dzieci mają już po kilkanaście lat. Na pewno fanów jest coraz więcej, a co za tym idze siła facebooka rośnie. Jak jest w przypadku pozostałych serwisów? Tutaj również nie próżnują - równie silne wzrostu notują zarówno twitter, instagram, printerest. Wiadomo że mają one jeszcze długą drogę przed sobą, jednak trend jest wciąż rosnący i widać że tak szybko społeczności nie znikną z sieci ... jeszcze nie wymyślono nic lepszego.

Zobacz cały wpis na blogu »
Lepiej więcej czy mniej? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Od jakiegoś tygodnia mamy możliwość przy każdym poście czy zdjęciu na facebooku wybrać jedną z opcji polubienia go. Nie ma tak prosto jak wszyscy chcieli czyli "Lubię" "Nie lubię", ale jest za to kolorowo. Stworzono kilka ikonek, które mają przedstawiać nasze podstawowe emocji jak uśmiech, radość, zdziwienie czy złość. Nie można niestety w prosty sposób wyrazić niezadowolenia - złość może być różnie rozumiana. Z moich obserwacji wynika że na razie jest to bardzo mało popularna opcja - wszyscy raczej nadal klikają po prostu "lubię to", niewielu daje serduszko, a prawie nikt złość czy wow. Mam wrażenie że facebook nieco przekombinował z tymi ikonkami - fajnie że coś się tutaj ruszyło, ale wydaje mi się że mimo wszystko dużo ważniejsze dla wszystkich jest możliwość w prosty sposób wyrażenie swojej niecheci do danej treści przez zwykłe "nie lubię".

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy jesteś najlepszym specjalistą od social mediów? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Można właśnie potwierdzić swoje umiejętności dotyczące kreacji w social mediach. Ruszyła 5-ta edycja Facebook Awards - konkursu dla agencji i indywidualnych specjalistów umieszczających grafiki zarówno na www.facebook.com jak i na Instagramie. W tym roku z polski będzie na pewno zdecydowanie więcej zgłoszeń niż poprzednio - w końcu rynek social mediów jest już u nas mocno zakorzeniony i co raz więcej firm prowadzi działania w tym zakresie. Agencje jak wiadomo mamy świetne - nie jednokrotnie zdobywały nagrody w innych konkursach więc i tutaj może któraś z naszych zostanie doceniona. Zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich prac, a jeśli na tą chwile nie macie się jeszcze czym pochwalić to pracujcie - w przyszłym roku na pewno też będzie okazja do wzięcia udziału. Powodzenia wszystkim!

Zobacz cały wpis na blogu »
UWAGA KONKURS!!! Majestatyczne Qniary

Chciałybyśmy zachęcić was do czytania naszego bloga, ale także obdarować trójkę z was prezentami świątecznymi. Organizujemy pierwszy konkurs! Zasady są banalne dlatego tez nagrody będą raczej drobnymi upiminkami. :) Nagrody: • I. miejsce : kopystka, koszulka i słodka niespodzianka • II. Miejsce: kopystka i słodka niespodzianka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy wszystkich do... Majestatyczne Qniary

Zapraszamy wszystkich do wysłania zaproszenia do grona znajomych użytkownikowi facebooka : Majestatyczne Qniary ( tak to my XD). Oraz do wysyłania nam wiadomości za pomocą facebooka lub na e-maila: majestatyczne.qniary@wp.pl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć! Majestatyczne Qniary

Tu Sara i Natalia chcemy zacząć pisać bloga. Będziemy go pisać w formie pamiętniko-poradnika jeździeckiego. Obie bardzo kochamy konie, a przebywanie z nimi uważamy za cudownie spędzony czas. Codziennie staramy się je lepiej poznać. Niedługo jedna z nas zaczyna dzierżawić nowego konia. Obie uważamy, że to idealna sytuacja na rozpoczęcie pisania bloga. Posty postaramy się wstawiać co drugi dzień lub nawet codziennie. Oprócz tego bloga chciałybyśmy niedługo stworzyć również kanał na youtube. Mamy nadzieję, że wszyscy koniarze nam pomogą. Skontaktować możecie się z nami wysyłając wiadomość na e-maila: majestatyczne.qniary@wp.pl lub dodając nas do znajomych i pisząc do nas wiadomość na facebooku: Majestatyczne Qniary. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dwa w jednym... Reklama, social media, facebook, fanpage.

Czas iść do przodu jak to mówią:) Dziś już nie wystarcza konto na facebooku bo to było waże 5 lat temu. Dziś trzeba mieć równiez konto na instagramie - nie wielu ma, więc można być jednym z pierwszych. Swoją drogą jest to dość niezły pomysł facebooka na wyciągnięcie od tych samych ludzi czy firm jeszcze więcej pieniędzy, nie podnosząc sobie kosztów dotarcia do nich. W zasadzie dodatkowym ich kosztem są tylko nowa aplikacja oraz serwery, które muszą te miliardy zdjęć przechowywać i serwować ludziom. Szczerze powiedziawszy już samo konto na facebooku jest dla mnie koniecznością wyłącznie z powodu pracy, jeśli teraz będę musiał wrzucać zdjęcia również na instagrama to chyba się przekwalifikuję bo już czas spędzony na aktualizacji profili w sieci jest dłuższy niż czas na aktualizację garderoby w szafie:)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy małej firmie po drodze z mediami społecznościowymi? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Z racji tego, że obracam się trochę w tematyce małych i średnich firm, mam kontakt z ich właścicielami, to czasami pytają mnie o to czy jest sens żeby ich firmy weszły w te usługi.   Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na ten temat - wszystko zależy od zakresu działalności. Wiele firm przecież działa lokalnie - nawet bardzo lokalnie bo w obrębie jednego osiedla czy kilku ulic. Wiele firm nie jest ograniczona terytorialnie, ale ich grupa odbiorców jest ograniczona do kilkudziesięciu dobrze im znanych. Zazwyczaj mówię więc że jeśli wydaje im się, że mogą pozyskać więcej Klientów dalej niż kilometr od swojej siedziby czy też poszerzyć listę Klientów z poza listy telefonów, które już posiadają w swoim notesie to wspólnieg z agencją social media prowadzenie fanpage na facebooku np. z brandbay.pl  ma dla nich sens. Jakie jest wasze zd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to jest pracować w reklamie i social mediach. Reklama, social media, facebook, fanpage.

Chciałbym tutaj przekazać swoje doświadczenia na polu działań w marketingu, social mediach, prowadzeniu fanpage, reklamie i innych aspektach pokazywania się klientowi oraz przekonywania go do zakupu. Wszystkie te opisane działania, metody i projekty były lub będą wprowadzone w życie, a obracam się w tej tematyce od 15 lat. Mam nadzieję że dzięki mojemu blogowi uzyskacie coś nowego, coś nowego stworzycie i pokażecie to mi oraz innymi którzy będą czytać te posty. Serdecznie zapraszam do lektury i mam nadzieję że będziecie ze mną.

Zobacz cały wpis na blogu »
jak włamać się komuś na facebooka czytanie cudzych wiadomości na facebook

Morderstwa, zwolnienia, niewiar zaś rozstania... Facebook to nie przed chwilą podest kontaktów rozmownych. Owo oraz serwis, kto dowiedz się więcej tutaj podważył - a nawet odzyskał - egzystencja wielu osobom... Facebook ujawnia rozumienie ludzi, pomimo tego nastręcza potężnej ostrożności Facebook udostępnia rozumienie człecze, jednak żąda astr ostrożności Jeszcze dwie lata temu Facebook liczył 59 milionów nabywców. Obecnie jest ich trójka lanie tak duża liczba, i co tydzień dopowiada około milion innowacyjnych. Mimo to ogromna ludność to plus wielgachne niebezpieczeństwo. W sieci krąży masa historyjek człecze, jacy zaszli w opresja przez Facebooka i inne serwy społecznościowe. W dobie prędkiego przebywania, niedoboru nieskrępowanego frazeologizmu portale społecznościowe często sypią się nie owszem odskocznią, natomiast oraz bezprecedensowym sposobem na oparcie dotyków. Niestety są też pogrożeniem. Artykuły wybranych g (...)

Zobacz cały wpis na blogu »