Ekologia

Wpisy zawierające słowo kluczowe ekologia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

wpis 1 jak zostać bohaterem naszej planety

Cześć, tu Kinia i Maja od niedawna jesteśmy wegetariankami oraz zaczełyśmy dbać o nasze środowisko.  Chciałybyśmy zachęcić was do dbania o środowisko albo zostania wegetarianami, jeśli chcecie zadać nam pytania co do tego piszcie na nasz adres mailowy (link poniżej). Jeśli chcecie abyśmy pisały na temat środowiska i wegetarianizmu napiszcie w komentarzach.  Zachęcamy do korzystania z eko toreb oraz dzbanków i butelek filtrujących (link poniżej).   eko torby: https://allegro.pl/listing?string=TORBA%20EKOLOGICZNA%20BAWE%C5%81NIANA%20Z%20TWOIM%20NADRUKIEM&bmatch=baseline-var-n-dict4-eyesa-bp-fas-1-4-0619 dzbanki i butelki filtrujące: https://sklep.dafi.pl/ kontakt: sliczna1232007@gmail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Ekologiczna wiklina - tylko polskie kosze

Witam. Tytułem wprowadzenia. Powyższy blog poświęcony będzie promocji ekologicznych koszy wiklinowych, które oferuję w sklepach internetowych pod adresami www.moon-pear.pl i www.wiklinowekoszyki.pl. Sprawy ekologi są mi bliskie i dlatego też chcąc, może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Utylizacja zużytych materiałów eksploatacyjnych z drukarek Skup tonerów i tuszy

EkoŚwiat to wiodąca firma w dziedzinie skupu pustych tonerów i tuszy. Zbieramy zużyte tonery i tusze, wspierając ochronę środowiska. Zapewniamy najwyższe ceny na rynku, W przypadku większych ilości ceny ustalane są indywidulanie. Uprzejmie zapraszamy do sprzedaży zużytych tonerów i tuszy w pojedynczych sztukach jak i większych ilościach. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, urzędów, szkół, instytucji jak i dla osób fizycznych. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów oraz tuszy jest działaniem proekologicznym, mającym na celu ograniczenie ilości zanieczyszczeń, przedostających się do środowiska naturalnego. W myśl ustawy o odpadach, puste materiały eksploatacyjne muszą zostać poddane recyklingowi. Umożliwiamy naszym Klientom przekazywanie zużytych wkładów z drukarek w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów i tuszy umożliwia ich przetworzenie z dbałością o najwyższe standardy ochrony środowiska. Wystawi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko związane z ochroną środowiska Skupujemy tonery i tusze

EkoŚwiat to czołowa na rynku Polskim firma, zajmująca się skupem pustych tonerów i tuszy. Zbieramy zużyte materiały eksploatacyjne, wspierając ochronę środowiska. Zapewniamy najwyższe ceny na rynku, W przypadku większych ilości ceny ustalane są indywidulanie. Uprzejmie zapraszamy do sprzedaży pustych tonerów i tuszy w pojedynczych sztukach jak i większych ilościach. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, urzędów, szkół, instytucji jak i dla osób fizycznych. Przeprowadzany przez nasza Firmę recykling tonerów i tuszy jest działaniem proekologicznym, mającym na celu ograniczenie ilości zanieczyszczeń, przedostających się do środowiska naturalnego. W myśl ustawy o odpadach, zużyte materiały eksploatacyjne muszą zostać poddane recyklingowi. Umożliwiamy naszym Klientom przekazywanie zużytych wkładów z drukarek w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów i tuszy umożliwia ich przetworzenie z dbałością o najwyższe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ekologia czyli jak pomóc naszej planecie ekologia i recycling

Ekowiat to czołowa na rynku Polskim firma, zajmująca się skupem pustych tonerów i tuszy. Zbieramy zużyte tonery i tusze, wspomagając ochronę środowiska. Zapewniamy najwyższe ceny na rynku, dla stałych klientów możliwość negocjacji cen i przygotowanie ofert indywidualnych. Uprzejmie zapraszamy do sprzedaży pustych tonerów i tuszy w pojedynczych sztukach jak i większych ilościach. Każdy może oddać nam puste wkłady po tonerach czy tuszach. Zarówno firmy, urzędy, szkoły czy inne instytucje jak i osoby fizyczne. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów oraz tuszy jest działaniem proekologicznym, mającym na celu zmniejszenie ilości zanieczyszczeń, przedostających się do środowiska naturalnego. W myśl ustawy o odpadach, puste tonery oraz tusze muszą zostać poddane recyklingowi. Umożliwiamy naszym Klientom przekazywanie zużytych wkładów z drukarek w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów i tuszy umożliwia ich przetworzenie z db (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Utylizacja tonerow i tuszy utylizacja

Jesteśmy to wiodąca firma w dziedzinie skupu pustych tonerów i tuszy. Zbieramy zużyte tonery i tusze, wspierając ochronę środowiska. Zapewniamy najwyższe ceny na rynku, W przypadku większych ilości ceny ustalane są indywidulanie. Serdecznie zapraszamy do sprzedaży zużytych tonerów i tuszy w pojedynczych sztukach jak i większych ilościach. Każdy może oddać nam puste wkłady po tonerach czy tuszach. Zarówno firmy, urzędy, szkoły czy inne instytucje jak i osoby fizyczne. Przeprowadzany przez nasza Firmę recykling tonerów i tuszy jest działaniem proekologicznym, mającym na celu zmniejszenie ilości zanieczyszczeń, przedostających się do środowiska naturalnego. W myśl ustawy o odpadach, zużyte tonery oraz tusze muszą zostać poddane recyklingowi. Umożliwiamy naszym Klientom przekazywanie zużytych wkładów z drukarek w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie. Wykonywana przez nas utylizacja tonerów i tuszy umożliwia ich przetworzenie z dbałością o najwyższe standardy ochrony ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Elektrownie ekologiczne Odnawialne źródła energii - energia słoneczna, energia wiatrowa

Obecnie coraz częściej wykorzystuje się w procesie wytwarzania energii źródła alternatywne, które są odnawialne. Wiadomo, że stosowanie źródeł nieodnawialnych, takich jak węgiel czy gaz ziemny jest technologią tańszą, ale przykładowo elektrownie wodne są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, a także produkują energię tam samo wydajnie. Wiele państw świata zwraca się w stronę alternatywnych metod pozyskiwania energii, ponieważ widzą one w tym nie tylko sposób na to, by zapewnić sobie ciągłość jej wytwarzania, ponieważ energia wiatru, wody czy też słońca nie wyczerpie się tak szybko jak węgiel czy gaz, ale nie bez znaczenia jest to, że są to sposoby pozwalające na robienie tego wszystkiego z poszanowaniem naszego otoczenia, co nie bez wpływu pozostaje też na człowieka. Zatem coraz częściej elektrownie wiatrowe, wodne, kolektory słoneczne i inne zastępują te tradycyjnie stosowane metody (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nebueko nebueko

Puszyste, miękkie, zwinne przemyka w gąszczu szmaragdowego bezmiaru falujących traw. Powoli, bezszelestnie, chwila po chwili. Cel już jest blisko i coraz bliżej. Nawet uważny obserwator z trudem może dojrzeć brązowe centki na żółtawym tle posuwające się wężowym ruchem ku przodowi. Jeszcze moment i wielka puszysta, zdobiona rozetkami przytulanka unosi się w górę. A w następnej chwili ląduje na karku upatrzonego obiektu. Pyszczek przytulanki szeroko rozwarty, jak w uśmiechu, wszystkie jej mięśnie pracują  i tylko raz... Czerwona chmura. Czerwień symbolizuje miłość, ale również wielki niepokój i gniew. A przytulanka też musi jeść, tak jak my, ludzie. przecież jadamy mięso.

Zobacz cały wpis na blogu »
Stop GMO X+ Klub Dodatniej Siły

GMO to powolna, masowa eutanazja społeczeństwa Obudźmy się. Nie dajmy się ALARM ! W genetycznie modyfikowanych produktach żywnościowych odkryto niezwykle groźny dla ludzi i zwierząt patogen ! Naukowcy z USA określili sytuację jako krytyczną ! Naukowcy niemieccy wykazali, iż jeden z genów zawartych w GMO zabija duże populacje pszczół oraz doprowadza do nawet 45% bezpłodności u zwierząt hodowlanych ! Gen ten może okazać się także niebezpieczny dla ludzi ! Koniecznie przeczytajcie i prosimy Was z całego serca: rozprowadzajcie ten artykuł gdzie tylko można ! Strony alternatywne w Polsce i na świecie wciąż ostrzegają przed ogromnie szkodliwym działaniem GMO, praktycznie zawsze opierając się na poważnych badaniach, wydarzeniach i opiniach autorytetów naukowych, pochodzących oczywiście z poza poprawnego politycznie nurtu. Oficjalne media milczą jednak jak zaklęte. Wielkie korporacje, takie jak Monsanto, posiadające potężne wpływy w polityce amerykańskiej i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zbaw planetę siusiaj w kąpieli Fanaberka bloguje

Cholera, znowu rąbnęli sławojkę...

Zobacz cały wpis na blogu »
Kontorwersje wokol budowy elektrowni wiatrowych. Elektrownie wiatrowe, odnawialne źródła enaregi, energia wiatru

Zdaniem przeciwników elektrownie wiatrowe, jako uzależnione od warunków pogodowych, wymuszają na tradycyjnej energetyce utrzymywanie rezerwy mocy, tak aby w każdej chwili można było zastąpić lub uzupełnić spadek mocy dostarczanej przez elektrownie wiatrowe. Duża bezwładność czasowa elektrowni cieplnych, oraz uwarunkowania techniczne sprawiają, że muszą one pracować z pewną mocą, mimo że moc w nich produkowana nie jest potrzebna. Gdy wieje wiatr i elektrownie wiatrowe wytwarzają moc elektryczną, prowadzi do spalania mniejszej ilości węgla, a co za tym idzie mniejszej emisji gazów cieplarnianych. Sumarycznie ilość spalonych paliw kopalnych potrzebnych do budowy systemu elektrowni wiatrowych i konwencjonalnych oraz zużyte w trakcie pracy nie jest mniejsze od budowy i pracy nowoczesnego zakładu energetycznego. Zdaniem specjalistów (patrz bibliografia) rozumowanie takie jest błędne, gdyż pojawienie się mocy wytworzonej przez elektrownię wiatrową prowadzi do zmniejszenia ilości spalan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Z innej beczki Skuteczny e-mail marketing w reklamie

Dziś zupełnie z innej beczki. Przed pracą robiłem zakupy w jednym z hipermarketów i gdy przeczytałem o kolejnym bzdurnym pomyśle, nie wytrzymałem. Otóż: Stosowanie ekologicznych toreb chce wymusić na klientach resort środowiska - pisze "Gazeta Prawna". Resort proponuje, by za torebkę foliową w sklepie płacić 20 groszy. Sprzedawca, który nie wprowadzi odpłatnych toreb foliowych, będzie musiał sam uiścić opłatę recyklingową za wszystkie wydane opakowania tego typu.Choć torby ekologiczne klienci również muszą kupić, resort liczy, że chętniej zapłacą za torbę ekologiczną niż z tworzywa sztucznego. Okazuje się jednak, że duże sklepy mogą wykorzystać nowe przepisy, konkurując z mniejszymi. Nie przerzucą opłaty recyklingowej na klientów, tylko same pokryją koszty tej opłaty. Klienci dostaną więc darmowe torby. Bardzo chętnie, mogę kupować ekologiczne torby z papieru(??), tylko za normalne ceny. W tej chwili jednor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PLANETA ZIEMIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PLANETA ZIEMIA 43. Dłużej Stwórca już nie będzie czekał, aż może jakiś ludzki duch jeszcze się obudzi. Czas zacząć intensywne wymiatanie ciemności z najgłębszych zakamarków. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ekodomy Poszukiwacz wiedzy

     Japończycy inwestują w ekologiczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym. W kraju kwitnącej wiśni powstało już kilka niemal samowystarczalnych i przyjaznych środowisku ekodomów. Za dwa lata mają być wznoszone już seryjnie.     Jednym z takich domów jest Eco & Universal Design House stworzony przez koncern Pana (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Filtr MiniWorks EX MSR - czyli wpisujemy się w ekologiczne trendy Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Filtr MiniWorks EX MSR - czyli uzdatniacz wody - kolejny ekologiczny gadżet dla każdego.   Kiedy nie mamy dostępu do bieżącej i czystej wody, kiedy majówka zmienia się w ekstremalną wyprawę przyda nam się ten gadżet. Filtr MiniWorks EX MSR - filtr do uzdatniania wody pozwoli nam na zrobienie sobie kawy np. z kałuży. Dzięki filtrom węglowym zastoswanym w tym urządzeniu kałużówka będzie smakowała jak zwykła woda - nie wyczujemy w niej smaku ziemi i innych - równie nieprzyjemnych smaków. Na uwagę zasługuje także wydajność pompki - możemy produkować litr czystej wody na minutę, co jest niezłym wynikiem, jak na dość małe urządzenie. Jego wielkość jest również atutem - możemy go bez problemu zabrać do plecaka i nie będzie on nam ciążył (pół kilograma to nic w porównaniu z resztą ekwipunk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »