Dusza

Wpisy zawierające słowo kluczowe dusza.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ODDAJCIE IM TE TEKSTY

ODDAJCIE IM TE TEKSTY 41. Oddajcie im te teksty są źle przetłumaczone przez ciemnych, bo oni są po prostu ciemni, a nie da się przetłumaczyć literacko ponieważ to znaczy martwo. A dalej zaciemniają swoimi ciałami wszystkie teksty, trzeba ich zostawić i oddać im zaciemniony tekst, przyjdzie w odpowiednim momencie należycie oczyszczony. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA

PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA 40. Padła propozycja dla ludzkiego ducha; ludzki duchu czy chcesz zostać uczniem Jezusa Chrystusa, propozycja nie została przyjęta, bo milczenie, czy zastanawianie się, to dziś już odmowa. I nie ma już możliwości, bo szkoła została zamknięta dla ludzkich duchów na ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZŁOWIECZE

CZŁOWIECZE37.Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.Nie ma już ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już nie słuchasz, całkiem się zamknąłeś i szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, nie ma psyche jest tylko some.Martwe myśli, martwe czyny i martwe bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ SMS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYSZEDŁ SMS76.Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić.Następnie zadzwonił trzy razy, w telefonie bełkot, ogromny strach, po drugiej stronie chory ziemski człowiek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE 75.Pomyśl logicznie człowiecze ziemski jak STWÓRCA ma ciebie zawiadomić o wydarzeniach na Ziemi, które są dla wszystkich najważniejsze.Jak można dać wam podpowiedzi o rozwoju duchowym, jak wy się kierujecie strachem, a podpowiedzi z ducha wyśmiewacie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TELEWIZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

TELEWIZJA74.Telewizja to rozumowe płytkie szufladki i ramki, duży budynek, wielu krzątających się ludzi ziemskich, wszystko poukładane, już zaszeregowane, nie da się zmienić, bo nikt i nic przyjąć już nie chce, kasa i tylko kasa się liczy, nie ma nic światłego, tylko bardzo mocne negatywne energie.Kamery, zamki, szyfry i sztuczna ochrona, przed negatywnymi energiami pełne otwarcie, nikt nie chroni nikogo, a przez podawanie ręki przekazywane bardzo mocne ciemne nurty, samo dno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODPOWIEDŹ NA EMAIL

ODPOWIEDŹ NA EMAIL36.To twoja wina ludzki duchu, że jesteś zamknięty, sam się do tego przyczyniłeś, sam się rozumem zamknąłeś na PRAWDĘ i to, że dziś już nic nie możesz przyjąć ponieważ jesteś niereformowalny. Rozum aż dymi z rozumowych ziemskich rozważań, nie ma to nic wspólnego z duchem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE MINUTY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OSTATNIE MINUTY72.Cieszcie się z ostatnich minut jakie wam zostały na Ziemi.W nic nie wierzycie, nic sobie powiedzieć nie chcecie dać, wszystko ignorujecie, i tak też zostaniecie zignorowani.Zmarnowaliście czas wam dany na Ziemi do odnalezienia drogi do Światła, a jeszcze bardziej zagubiliście się, nie chcecie słuchać, żeby można było was doprowadzić do celu, wy macie inny cel, związany tylko z materią, związany tylko z fałszem, z ziemskim ciałem, krzywdzicie innych i siebie, jak nie wierzycie w procesy energetyczne w waszym organizmie, t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPINIE I KOMENTARZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OPINIE I KOMENTARZE71.Piszecie opinie i komentarze, uważacie że im więcej tym lepiej.Energetycznie to wygląda tak, jak te dziwne nazwy i obrazy potworów, nie podawanie swojego imienia i nazwiska, to jest ukrywanie się za maszkarą.Czyżby każdy z was miał do ukrycia swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe ja, swojego ducha, a może jest tak szkaradne jak t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARCOWE DNI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

MARCOWE DNI70.Przyjdą takie marcowe dni.Człowiecze mówisz, że wszystko przejdzie bardzo delikatnie, nikt nie ucierpi, wejdziemy tylko w wyższe wibracje energetyczne, to ja apostoł Tyara ci powiem; że to tylko życzenia twojego rozumu, życzenia twojego chorego umysłu blokujące prawdziwe odbiory z ducha. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEREFORMOWALNY! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ROZUM NIEREFORMOWALNY!66.Rozum niereformowalny, tzw. umysł ziemskiego człowieka, to jest efekt wybujałego ego i braku odczuwania, kierowanie się tyko i wyłącznie rozumowymi wywodami, tezami i doświadczeniami innych ludzi, nie swoimi.To brak logicznego pojmowania podstaw, rozum nie chce słuchać PRAWDY, bo wie, że zostanie zrzucony z tronu, a duch słucha i wie, że to jest PRAWDA, ale jest tak skrępowany przez rozum, że dziś nie ma szans, jest tak przez ziemskiego człowieka rozbudowany, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁUCHAJ DUCHA SWEGO!

SŁUCHAJ DUCHA SWEGO! 27.Słuchaj ducha swego, głosu wewnętrznego, bądź czujny i uważny, liczy się każda sekunda ziemskiego życia, zgodna z Prawami Stworzenia.Nie daj się zwieść iluzjonistom, żadnym sztucznym ogniom ani szopkom.PRAWDY scena jest tylko jedna i wszystko możesz zobaczyć i odczuć, prawdziwe znaki znasz, odczucia dobre masz, idziesz dobrą drogą, by dać świadectwo PRAWDY wszys (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ CI NIC NIE POMOŻE!

LUDZKI TWORZE JUŻ CI NIC NIE POMOŻE!26.Ludzki tworze już ci nic nie pomoże, żadne prośby, błaganie, lamenty, wszystko na nic, wszystko się dzieje z twoich podjętych decyzji, z twoich działań.Zawodzisz sam siebie, swojego ducha, będziesz się kajał przed samym sobą, wtedy będziesz lamentował i prosił, ale wtedy nikt cię nie usłyszy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKA RODZINA

ZIEMSKA RODZINA25.Ziemska rodzina Tyary śpi, choć perły duchowe trzy, doskonale odczuwające, energetyczne, tylko błąkające się.STWÓRCA wzywa do Służby ŚWIATŁU, obudźcie się i idźcie drogą jedyną ostateczną, kierunek Przesłanie Graala »W ŚWIETLE PRAWDY«.Czytanie to nie religia ani wiara, to przekonanie przeżyte i odczute. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI

OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI 24.Ostatnie włókna ciemności odpadają i wolny swobodny duch ludzki pływa z radości wewnętrznej wzbijając się wysoko w kierunku STWÓRCY do góry, i jeszcze, jak najwyżej, a potem gdy osiągnie duchowy pułap unosi się już tylko w szerz, aby poznać swoją drogę, tą jedyną, najlepszą usłaną czystością lilii i miłością zielonych serc płynącą z wnętrza naczynia, z ducha wzmocnioną czynami z uczucia, a do tego potrzeba szczypta logiki w czujności wzbogaconej zmysłami wyostrzonymi płomieniem rozpalonym przez wysoką wiarę i poznanie, z uczuciem miłości duchowej przekazuje promieniowania duchom chcącym iść po drodze PRAWDY do STWÓRCY, do domu, do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »