Dusza

Wpisy zawierające słowo kluczowe dusza.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

dzisiaj miał miejsce mały dramat Wszystko, o czym milczę

Bedąc dość mocno świadomą osobą, która właśnie przechodzi przez ogromny kryzys osobisty, bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę umysłu. Według moich internetowych poszukiwań, taka pułapka mianuje się nazwą "ciemna noc duszy". Po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, po obejrzeniu mnóstwa nagrań na youtubie, mogę śmiało stwierdzić, że właśnie w owym duchowym bagnie siedzę. Nie akceptuję rzeczywistości, nie akceptuję tego, co poza tą rzeczywistością się jawi. Moje życie ogarnął piekielny bezsens. Zablokowałam się na ziemskie odczucia. Euforię i wszelkiej jakości uniesienia uzyskuję tylko i wyłącznie po odurzeniu narkotykami. Ogranicza mnie jedynie budżet. Każdy mój kontakt z używkami jest wynikiem spotkań z odpowiednimi osobami. Krótko mówiąc, nie stać mnie na ćpanie. Jednakże nie myśl sobie, że spotykam się ze znajomymi w tym jednym celu. Łaknę kontaktu z innymi ludźmi. A że przejawiam w tej chwili specyficzną wibrację, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dusza Co ma Bóg do aktywności?

👉👉Mówi się o czterech poziomach, o czterech pokojach o których człowiek zawsze powinien dbać,pamiętać i dbać codzienne.   👉👉A ja mówię, że istnieją cztery poziomy👇👇  Pierwsze - ciało ,drugie - emocje, żyjące ciało ,życie ,duchowość , trzecie - rozum, wartości ,świadomość, intelekt ,rozwój a czwarty - dusza i to czwarte jest najważniejsze, bo to jest Nasza najgłębsza tożsamość!! Nie da się żyć szczęśliwie bez odkrycia swojej najgłębsze tożsamości!! Gdy znamy Naszą duszę ,możemy rzeczywiście zobaczyć Naszą wyjątkowość względem innych ludzi ,do których podobnie jesteśmy ciałem, emocjami, zmysłami ,intelektem i dopiero wtedy zaczynamy być sobą ,żyć w pełni ,spełniać się i odkrywać swoją pracę do której jesteśmy powołani oraz pasję. Jednak by duszę pielęgnować potrzebne są dobre uczucia takie jak miłość względem siebie i innych, zrozumienie, wyrozumiałość, współczucie, cierpliwość, ciepło, wdzięczność, uważność, umiejętność słuch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GRANICE PRYWATNOŚCI CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma jakieś granice prywatności w swoim życiu ale nie każdy je egzekwuje. Jedni dlatego że ich nie znają. Drudzy dlatego że ich nie mają jako coś istotnego na uwadze. A jeszcze inni nie sądzą że prywatność to ważny element ich życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWY CYKL NATURY CZAS NA PRAWDE

Jeśli chodzi o nowy rok numerologiczny to można go zacząć od pierwszego nowiu po równonocy jesiennej ale prawidłowo byłoby zacząć od pełni.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPATRYWANIA CZAS NA PRAWDE

Zapatrywania są wynikiem tego czym byliśmy karmieni od samego początku. Czym nasiąknęliśmy poźniej i tym co sobie sami dopowiedzieliśmy na dany temat. Zapatrywania to nic innego jak nasz punkt widzenia ale pod wpływem tego co już wiemy. Bo nasz punkt widzenia jest zawsze nasz niczym nie dyktowany i niczym nie warunkowany.  Zapatrywania to też swego rodzaju gust społeczny. Jakie społeczeństwo do około takie możliwości i charakter zapatrywań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPOMINANIE CZAS NA PRAWDE

Zapominamy o wielu strawach. Zapominamy o tym co ważne i i tym co nie ważne. Ale teraz zacznie się seria pytań na które warto znaleść chwile aby je przemyśleć i zorientować się jaka jest nasza odpowiedź. Zapominamy bo... nie chcemy o czymś pamiętać? Nie mamy dość wyćwiczonej pamięci? Nie koncentrujemy się wystarczająco na danym temacie? Zadajemy sobie zbyt mało trudu aby zapamiętać? Nie uważamy tego za zbyt istotne? Nie zależy nam na zapamiętaniu? A może jest coś o czym nie wiemy na chwile obecną a co pomaga nam nie zapamietać? A może mamy za dużo spraw na głowie i z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAWSZE JEST TO CO BYĆ MA CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy jesteśmy na coś nastawieni. Zawsze gdy czegoś oczekujemy. Zawsze gdy coś sobie zaplanujemy wydaje się nam oczywiste że tak właśnie powinno być że tak powinno się stać ale to jest bardzo subiektywne spojrzenie na temat i bardzo mało w tym zrozumienia że to nie tak jak my chcemy jest dla nas najlepiej i skoro nie jest tak jak my to sobie wyobrażamy to znaczy że jest "źle". A tym czasem zrozumienie tego tematu polega na odpuszczeniu kreowania rozwiązań tematów trudnych i tematów z niewiadomym zakończeniem. Bo jeśli prosimy o pomoc i pomyślne rozwiązanie sytuacji to musimy pamiętać o tym i pozwolić temu kogo prosimy o pomoc załatwić sprawę po swojemu niekoniecznie po naszemu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NIE MAŁO i NIE DUŻO CZAS NA PRAWDE

Nie mało i nie dużo. Za mało i za dużo - odwieczny dylemat! Jest wiele sytuacji w naszym życiu gdzie mamy za mało i za dużo i jeszcze więcej gdy nie wystarcza tego czy tamtego. Każda taka sytuacja jest bardzo frustrująca i bardzo nie wygodna ale dlaczego? Pierwszym powodem jest niezdecydowanie. Drugim jest mała orientacja w tym czego potrzebujemy. A (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NASZE PRZEZNACZENIE CZAS NA PRAWDE

Każdy jakieś ma. Każdy dąży do innego celu. U każdego inne drogi i zakręty i to wszystko jest przyczyną tylko tego że nie zna swego... ale czego? Jedni mają cele swego życia drudzy przeznaczenie a trzeci mają drogę duszy. Każdy inne ma warunki swego życia właśnie przez te różne bramy. Zawsze coś się dzieje i objawia dla nas w najmniej nieoczek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPROSZENIA CZAS NA PRAWDE

WZ każdej strony możemy dostawać zaproszenia i z każdego miejsca jeśli tylko jesteśmy na nie otwarci i chcemy je przyjmować. Zaproszenie do zabawy. Zaproszenie do działania. Zaproszenie do nauki. Zaproszenie do poznawania. Zaproszenie do organizowania. Zaproszenie do dawania. Wszechświat zaprasza nas do współpracy codziennie i nieustannie.&nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZADOWOLENIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy zrobimy coś miłego . Zawsze gdy coś osiągniemy. Zawsze gdy dostaniemy coś miłego. Zawsze gdy mamy pozytywny wydźwięk tego co zrobiliśmy wtedy następuje zadowolenie. Pozytywne uczucie które nas wypełnia które dodaje nam pozytywnych wibracji w których czujemy się naprawdę super i zaczynamy mieć dużo lepszy humor i zaczynamy mieć przyjemne myśli. Teraz zastanówmy się dlaczego nie chcemy tego na codzień. Dlaczego mamy sami dla siebie tak mało radości i zadowolenia z siebie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. NIECHĘĆ CZAS NA PRAWDE

Ile jest sytuacji w naszym życiu że robimy coś z wielką niechęcią że robimy coś wbrew sobie że nie jesteśmy zgodni z tym co uważamy za słuszne i to wszystko dla pozorów dla "dobrego" wychowania dla zadowolenia czyjegoś EGO.  Jesteście bardziej skłonni robić coś co chce ktoś kogo prawie nie znacie niż wy sami. Dlaczego wasze zdanie jest tak mało ważne dla was? Naprawdę jesteście tak bardzo zamknięci na swoje własne zdanie i na swoje własne potrzeby że nie potraficie komuś odmówić jeśli to się z wami nie zgadza? Kto inn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MARZENIA I PRAGNIENIA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas je ma. Każdy z nas nazywa je inaczej i każdy ma ich inną liczbę. Jedni całe życie tylko jedno a drugi ma ich setki codziennie innych. To dlaczego ani jeden ani drugi ich nie spełnia. Mamy wiele do zrobienia i wiele do przerobienia ale zawsze jest miejsce na marzenia i pragnienia. Jak to wszystko chcemy zrobić skoro ciagle chcemy i nie dostajemy? Co dostawać można a ile samemu zdobyć trzeba. Z jakimi się spotkamy a z jakimi nie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPOMNIENIE CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy zapominamy zatracimy swoje myśli i marzenia na dany temat. Zapominamy o swoich życzeniach i zamykamy drogę do istnienia. Za każdym razem gdy zapominamy gubimy kawałki siebie i zaczynamy od nowa.  Nie pozwólmy by gubiły się cenne myśli i marzenia i nie dajmy się przekonać że to nie nasza wina. Nasze pragnienia i marzenia i nasze spojrzenia więc my je łapmy do swojego kosza. To my zbierajmy całe bukiety tego co naszym zdaniem najpiękniejsze. Całe garści i całe pęki... zbierajmy tyle ile zdołamy utrzymać. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MANIFESTACJA CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy ktoś świadomie używa Zasady Przyciągania zaczyna się proces manifestacji świadomej i to jest manifestacja dużo bardziej skuteczna bo dużo bardziej precyzyjna w kumulowaniu energii i jej otrzymywaniu. Każde zasady są czymś określone. Zasady a reguły to różnica. Kiedy zaczynamy pracę z jakąś zasadą należałoby się temu dobrze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »