Innowacyjny Apple Mac Studio i jego możliwości

kategoria: Technologia   dodane: 22/03/2022
Firma Apple lubi zaskakiwać, do czego użytkownicy sprzętu tej marki zdążyli się już przyzwyczaić. Nie inaczej wygląda to w przypadku premiery komputera stacjonarnego Mac Studio, który posiada wręcz niewyobrażalne możliwości, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów. Nie czekaj więc i już teraz sprawdź, czym charakteryzuje się najlepszy komputer na świecie!

 

  1. Zjawiskowy Mac Studio.

  2. Czip Apple M1 Max i M1 Ultra.

  3. Pewny i szybki dostęp do Apple Maca Studio.

 

Komputery Mac cieszą się olbrzymią popularnością, zwłaszcza wśród prawdziwych specjalistów wykonujących zawody wymagające sprzętu najwyższej jakości. Trudno się więc dziwić, że premiera nowego Apple Mac Studio rozbudziła tak duże zainteresowanie. Wyjątkowy design tego urządzenia, ale i co najważniejsze – jego wydajność pospołu sprawią, że w krótkim czasie stanie się on najchętniej wybieranym komputerem stacjonarnym...

 

Zjawiskowy Mac Studio

 

Jaki jednak jest nowy Mac Studio? Czy można go przyrównać do zbliżonego mu wyglądem Maca Mini bądź większego Maca Pro? Poniekąd jest on połączeniem obu tych komputerów, wznosząc się na jeszcze wyższy poziom. Nowy sprzęt marki Apple na pewno charakteryzuje olbrzymia wydajność, którą docenią wszyscy kreatywni specjaliści, pracujący na rozbudowanych aplikacjach. Co istotne, urządzenie to dostępne jest w dwóch wersjach, dzięki czemu bez problemów dopasujemy Apple Maca Studio pod swoje potrzeby.

 

Czip Apple M1 Max i M1 Ultra

 

To, co odróżnia dostępne wersje nowego Maca, to jego czip. Podstawowy, czyli M1 Max, już sam w sobie jest gwarancją wysokiej jakości i wydajności, o czym świadczy fakt, że posiada on aż 10-rdzeniowy procesor. Jeśli jednak potrzebujemy jeszcze mocniejszego sprzętu, wybierzmy rozbudowany Apple M1 Ultra, który składa się z dwóch czipów M1 Max. Wersja ta wiąże się z 20-rdzeniowym CPU czy nawet 64-rdzeniowym GPU. Ponadto, w zależności od konfiguracji, dysk twardy SSD wynosi od 512 GB pamięci do aż 8 TB, a pamięć RAM do 128 GB...

 

Pewny i szybki dostęp do Apple Maca Studio

 

Wybierając nowy komputer, szczególnie marki Apple, powinniśmy skierować się w stronę profesjonalnego sklepu. Oczywiście, może to być oficjalny Apple Store, choć nie zapominajmy, że w naszym zasięgu pozostają inni renomowani sprzedawcy urządzeń Apple. Oni również dostarczą nam nowego Apple Maca Studio, czego idealnym przykładem jest oferta: https://lantre.pl/komputery-apple-mac/mac-studio-408.html. W sklepie tym wyposażymy się ponadto w niezbędne akcesoria, w tym perfekcyjny monitor Studio Display.