Czym zaskoczy Cię smartfon kompaktowy?

kategoria: Technologia   dodane: 17/11/2023
Czy pamiętasz, jak wyglądały telefony 15, 20 lat temu? Wtedy niewielu użytkowników mogło myśleć o tym, że kilkanaście lat później będziemy mieć do czynienia z inteligentnymi i dużymi smartfonami. Aktualnie zaskakujące parametry i cechy, jak chociażby wielkość coraz częściej zdają się być tym, co wyróżnia wiele modeli smartfonów na tle pozostałych. Warto jednak pamiętać, że duży smartfon może mieć zarówno swoje zalety, jak i wady. Co więcej, istnieją osoby dla których duże smartfony są po prostu nieporęczne. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem może okazać się smartfon kompaktowy. Sprawdź, jakie najlepsze kompaktowe smartfony znajdziesz w ofercie marki Samsung.

Kompaktowy smartfon z dobrym aparatem – dlaczego warto?

Jako użytkownicy przywykliśmy do tego, że większość firm produkujących telefony komórkowe chce zaskoczyć nas coraz większymi wymiarami urządzenia oraz jego wyświetlacza. To prawda, że duży smartfon w wielu sytuacjach okazuje się bardzo przydatny, często charakteryzuje się także doskonałymi parametrami, które umożliwiają pracę czy rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.

 

Niestety, smartfon z dużym wyświetlaczem nie dla każdego okaże się praktycznym rozwiązaniem. Dlaczego? Przede wszystkim duży smartfon znacznie trudniej schować do kieszeni spodni lub kurtki bez obaw o to, czy przypadkiem z niej nie wypadnie. Oprócz tego duży smartfon może na dłuższą metę okazać się problematyczny w użyciu w przypadku osób o drobniejszych dłoniach.

 

Jeśli rozważasz zakup nowego telefonu, ale z jakiegoś powodu nie odpowiadają Ci duże modele, sprawdź smartfon kompaktowy. To urządzenie, które jest w stanie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przede wszystkim tym, że duży ekran może iść w parze z kompaktowym rozmiarem urządzenia.

Co oferują najlepsze kompaktowe smartfony marki Samsung? Sprawdź!

Samsung Galaxy Z Flip5 – kompaktowy flagowiec

Dlaczego Samsung Galaxy Z Flip5 to prawdziwy kompaktowy flagowiec marki? To duża zaleta nowoczesnego designu urządzenia, jak i doskonałych parametrów. Zacznijmy jednak od tego, jak prezentuje się to urządzenie.

 

Samsung Galaxy Z Flip5 to idealny wybór dla tych osób, które swój smartfon chcą zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Dzięki składanemu ekranowi smartfon będzie stanowił idealne dopasowanie do Twoich potrzeb, jak i kieszeni.

 

Na uwagę zasługuje także Flex Window, czyli największy jak dotąd ekran zewnętrzny w Galaxy Flip. 3,4-calowy ekran Flex Window umożliwia wygodne realizowanie swoich pasji na telefonie. Co więcej, 3,4- calowy** ekran zewnętrzny jest jeszcze bardziej wielofunkcyjny. Za jego pomocą możesz wykonywać połączenia, odpowiadać na wiadomości (klawiatura QWERTY), czy sprawdzić prognozę pogody. I to wszystko na jednym ekranie zewnętrznym!***

Galaxy Z Flip5 – kompaktowy smartfon z dobrym aparatem

Galaxy Z Flip5 to nie tylko nowoczesny i praktyczny telefon. To także kompaktowy smartfon z dobrym aparatem. Dzięki FlexCam jesteś w stanie zrobić idealne selfie. Co więcej, selfie za pomocą FlexCam zrobisz nawet wtedy, gdy telefon jest złożony. Wystarczy, że włączysz aparat za pomocą skrótu na przednim ekranie i gotowe!

 

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

 

*To urządzenie zawiera magnesy. Należy trzymać je z dala od kart kredytowych, wszczepionych urządzeń medycznych i innych urządzeń, na które magnesy mogą mieć wpływ. W przypadku urządzeń medycznych urządzenie należy trzymać w odległości większej niż 15 cm.

 

**Mierząc po przekątnej, ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 ma rozmiar 3,4 cala w pełnej prostokątnej formie; rzeczywisty widoczny obszar to około 95% pełnego prostokątnego obszaru ze względu na zaokrąglone rogi i dolne wycięcie.

 

***Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać widżetów Flex Window. Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 jest pierwszym w serii Galaxy Z Flip z czujnikiem zbliżeniowym i pierwszym ekranem pokrywy Galaxy Z Flip obsługującym HBM. Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 HBM ma szczytową jasność 1600 nitów, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy wyświetlacz.