Uroda

Wpisy zawierające słowo kluczowe uroda.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak dobrać perfumy? My nastolatki

Dobór perfum nie jest prostą sprawą. Idealny zapach powinien doskonale współgrać z naszym wyglądem, charakterem ubierania się oraz stylem życia. Nie należy sugerować się opiniami innych. Dobierzmy perfum według własnego upodobania. Najlepszą porą dnia do wyboru perfum jest ranek, kiedy nasz węch nie został zarzucony jeszcze zbyt wieloma zapachami dnia. Perfumy wcieramy w przeguby dłoni, chwilę odczekujemy by ulotnił się alkohol, po czym objawi się właściwy zapach. Z biegiem czas, zapach ten jednak się zmienia, dlatego warto sprawdzić wszystkie fazy rozwijania się go na skórze. Zasadą jest, że nie testuje się więcej niż trzy rodzaje perfum, gdyż odóżony zapachami węch nie będzie poprawnie odczytywał kolejnych zapachów. Skupmy się na jednym wybranym zapachu, ale decyzji o zakupie nie podejmujmy pochopnie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Płaski brzuch - ćwiczenia My nastolatki

Hej! Ostatnio nie było mnie tutaj, ale wchdząc bardzo się ucieszyłam widząc taką liczbę komentarzy pod ostatnimi postami.   Dzisiejszy temat dotyczy ćwiczeń na płaski brzuch. Na pewno się przudadzą...   Połóż się na podłodze i ugnij kolana, stopy mocno oprzyj o podłoże, łokcie zegnij, a dłońmi obejmij kark. Rób pełne brzuszki, tak by pracowały mięśnie całego brzucha. Możesz zmodyfikować powyższe ćwiczenie. Połóż się na plecach podeprzyj głowę dłońmi, nogi unieś i zegnij w kolanach. Teraz dopiero unoś wyprostowany tułów do góry. Możesz też równocześnie podnosić tułów i opuszczać stopy tuż nad podłogę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Decotrendy.pl – agaty dla kobiet o stu twarzach Wszystko dla kobiet - czyli czego Wam potrzeba

W połowie marca internetowa galeria artystyczna Decotrendy (www.decotrendy.pl) wprowadziła nową  kolekcję biżuterii wykonanej z agatów i srebra.Mówi się o kobietach, że mają sto twarzy... Jeśli to prawda, każdą z nich można by ozdobić inną odmianą agatów. Dla radosnej – słoneczny agat spękany, dla smutnej – mroczny agat mszysty, a dla zamyślonej – tajemniczy agat Botswana...Pełną gamę odmian agatów prezentuje galeria Decotrendy.pl w najnowszej kolekcji biżuterii. W jej skład wchodzi kilkadziesiąt par ręcznie wykonanych, unikatowych kolczyków i bransoletek. Oprawę agatów stanowi polerowane i satynowane srebro. „Cała kolekcja jest dość klasyczna. Forma nie dominuje nad treścią, co pozwala agatom zaprezentować całe ich piękno. Wybierając kamienie do tej kolekcji, staraliśmy się o jak największą ich różnorodność. Mieliśmy do dyspozycji cała paletę kolorów. Bez przesady możn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
No więc tak... "...BLOG O TIPSACH, URODZIE ITP..."

Moja pierwsza notka na tym blogu :)Blog będzie o tipsach, urodzie, pielęgnacji itp :)Czyli - wszystko dla kobiet ;)To chyba tyle jak na początek ;D P.SChętnie zamieszczę na swoim blogu strony dziewczyn, które mają  blogi o podobnej tematyce jak moja ;)3-majcie się ! ;* 

Zobacz cały wpis na blogu »