Stwórca

Wpisy zawierające słowo kluczowe stwórca.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WASZE CHCENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WASZE CHCENIE 102. Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo tylko radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, nie ma czasu na czekanie i mówienie, nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, nie ma czasu na zwlekanie, konieczna decyzja ducha jednoznaczna, idę i to jak najszybciej, to jest jedyna właściwa droga innej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! 85. Ich wiara jak gleba, która już przez wodę została wypłukana. Korzenie ich wiary wiszą w powietrzu, brak im zakotwiczenia. Nie przeżywają w swoich wnętrzach życia, Słowa Twojego Panie. Ich ignorancja, ich rozum pustkę zniszczenia sieje, wokół śmierć. Języki nieprawdę, złudzenia sieją na ziemi, z której rosną osty i ciernie wątpliwości obecnie już prawie wszędzie. Ludzkie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, BOŻE OJCZE…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, BOŻE OJCZE…! 79. Panie, Boże Ojcze kocham cię coraz mocniej wraz ze wzrostem świadomości siebie samego Syna Bożego, Jezusa Chrystusa! Uczucia, odczuwanie coraz mocniej dochodzą do głosu, a za nimi podąża mój rozum, który miłości całkowicie podporządkowuje. Suma odczuwania spycha na plan drugi siłę rozmyślania. Duch i sługa to posługa, nie inaczej, a gdy wątpliwości rozumowe rosną wystarczy uczucia i ob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAZAJUTRZ! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NAZAJUTRZ! 8. Pozostaną nieliczni, tylko ci, którzy w sobie noszą jeszcze możliwy do przebudzenia w przeżyciach potencjał duchowy, aby na Ziemi służyć swojemu jedynemu Panu i Bogu. I nie ma znaczenia rasa, kolor skóry, wyznanie czy światopogląd, w przeżyciach staniecie się duchowi i podążycie do bramy Królestwa Tysiącletniego na Ziemi, w Polsce, do Złotej Osady. Dojdziecie tak daleko, aż was słudzy Boży nie zatrzymają i przydzielą miejsce w Królestwie ora (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to mówi wszystko o człowieku, to jego obraz, awatara, to tak jak facjata jeg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ SMS

PRZYSZEDŁ SMS 76. Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE MINUTY

OSTATNIE MINUTY 72. Cieszcie się z ostatnich minut jakie wam zostały na Ziemi. W nic nie wierzycie, nic sobie powiedzieć nie chcecie dać, wszystko ignorujecie, i tak też zostaniecie zignorowani. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE UMIŁOWANY…! 69. Panie umiłowany wszystko się zmienia i przemienia, miłość do Ciebie ciągle narasta! Kochają Panie Ciebie na ziemi wszystkie twory, nawet te nieświadome, które najgłębiej w materie się zanurzyły i przykuły się do niej najmocniej. Te uwalniane z materii będą drastycznie, przez wielkie cierpienia, aż do zaniku świadomości siebie samego włącznie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWOLNICY PIENIĄDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

NIEWOLNICY PIENIĄDZA 88. Niewolnicy pieniądza, są jak kukły na sznurkach, martwe duchy, pieniądz pociąga ciągle wszystkie sznurki, wszystko od pieniądza zależy, dzięki rządzy do pieniądza żyją te ziemskie ciała, to jedyny cel dla wielu ludzi w tej najgęstszej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁOWO

SŁOWO 55. A SŁOWO stało się Żywe i zamieszkało między nami, ludźmi ziemskimi.   ZWIASTOWANIE DLA ZIEMSKICH LUDZI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PARUZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PARUZJA 87. Paruzja dziwne słowo wymyślone rozumowo, znaczy dosłownie; oczekiwanie na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, niezrozumiałe słowo po to, by zwykli prości ludzie nie wiedzieli co ono znaczy i o co chodzi. Wszystkie religi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ 53. Powiadam wam prawdziwa Miłość jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, lecz ludzkie duchy na Ziemi w swoich rozumowych dywagacjach w wyimaginowanym przez nich świecie stworzyli sobie Miłość półprawd i przyjemności cielesnych, zakrywając swoje grzeszki, opierając się na rozumowych cielesnych doznaniach, nic nie wiedzą o Miłości duchowej opartej na trzech prawach stworzenia i Dziesięciu Przykazaniach BOŻYCH, nie mają pojęcia o odczuciach duchowych otwartego wnętrza żyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GĘSI NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

GĘSI NA NIEBIE 52. Gęsi na niebie latają nowe Słowo zapowiadają, które na ziemi gęsim piórem pisze. Maczane pióro w Prawdzie. Na ziemi Słowo jest pisane w Miłości samej. Każdemu, kto czyta serce odmyka na długą chwilę pokazując czytelnikowi i słuchaczowi, że Prawda żyje, stan ten duch ludzi niech sobie przedłoży, duch i ciało na pewno się nie znuży. Słowo Pana przemienia wszystkich od zarania, wpływając wpros (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GDYBYŚCIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

GDYBYŚCIE! 79. Gdybyście nawet stawali na głowie i uszami przytupywali, gdybyście opowiadali nowe bajki i te wasze pomówienia, to i tak po waszej stronie nie ma żadnego żywego ducha, z którym warto by było podyskutować lub przyjąć jego teorię, sprawdzić ją czy jest warta tego by się nią pokierować. Nie wzbudzacie żadnego zainteresowania, kręcicie się wokół swojego ogona. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAMA ZAMKNIĘTA

BRAMA ZAMKNIĘTA 38. Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, niczego nie chcesz przyjąć dobrowolnie, to wydarzenia zmuszą was do służenia STWÓRCY na ziemi.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »