Strony internetowe

Wpisy zawierające słowo kluczowe strony internetowe.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

stronki TreflStudio strony internetowe

hello jestem grafik komputerowy, mam na imie Sebastian, pracuje w TreflStudio strony internetowe polecam zobaczcie ;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka słów odnośnie tworzenia stron internetowych Blog internetowy - PLOK

Przeglądając sobie w ostatnim czasie realizacje różnych agencji interaktywnych czy też tzn. wolnych strzelców moją uwagę przykuła pewna rzecz. Mianowicie mógłbym spokojnie wyróżnić z nich trzy grupy. Jedna to grupa ludzi wyobrażających sobie strony internetowe jako pewnego rodzaju twórczość artystyczną, która ma przyciągać klienta bogatą grafiką, ruchomymi elementami (najlepiej we flesz) no i niekiedy ciekawą muzyką :P W rezultacie większość osób podziwiających tego rodzaju twórczość to osoby młode lubiące patrzeć na różnego rodzaju bajery i się nimi podniecać. Niemniej jednak jest to jakby nie patrzeć marginalna grupa odbiorców. Większość klientów (przeprowadzano w tym temacie badania) nie lubi żadnych dźwięków na stronie! To po pierwsze. Jak tylko pojawia się dźwięk i nie można znaleźć wyłącznika, wyłącza się stronę. Nieraz jest tak, że ktoś przeglądając sieć lubi sobie np. posłuchać muzyki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak promować artykuły w Sieci Pozycjonowanie stron

Rozwój stron internetowych, na których umieszczane są artykuły sponsorowane, reklamowe, promocyjne, podyktowany jest wysoką skutecznością takiej formy zabiegów umacniających pozycje w internecie. Największym problemem z jakim borykamy się każdego dnia, to niska jakość wielu z nich. Do upadku każdej z takich stron przyczyniają się sami użytkownicy publikujący niedbale teksty. Zamiast kilku dobrych tekstów promocyjnych, umieszczają śmieci i kopiują je wielokrotnie na wszystkich dostępnych stronach typu presell page. Obniża to znacząco wartość merytoryczną, która jest niezwykle ważna – zarówno dla pozostałych Internautów, jak i robotów Google. Każda wartościowa strona wymaga promocji. Jednakże sposoby promocji muszą być odpowiednie do poziomu strony reklamowanej. Z dobrej strony, na której umieszczamy swoje artykuły sponsorowane możemy otrzymać całkiem sensowny ruch zainteresowan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Artykuły informacyjne zlinkuj i zaindeksuj

Internet zapewnia szybki i nieskrępowany dostęp do informacji. Wyszukiwarki treści działają błyskawicznie i odnajdują potrzebne informacje w dosłownie milisekundach. Problemem w obecnym czasie może być nadmiar informacji. Konieczna jest segregacja treści i streszczenia tego, co gdzie się znajduje. Jednakże i te treści muszą być odpowiednio uporządkowane, aby dostęp do nich był łatwy i szybki. Prezentowane opisy reklamujące strony internetowe umieszcza się na specjalnych stronach, które pełnią rolę przewodnika po internecie i miejscach wartych zwiedzania. Takie artykuły informacyjne segregowane są według tematu i tak, jeśli prezentujemy stronę firmy oferującej usługi budowlane, to powinniśmy wpis umieścić w kategorii budownictwo. To jednak dość ogólna kategoria i ktoś, kto szuka informacji o wyposażeniu wnętrz powinien kierować się do kategorii dom i wnętrze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Popularność strony internetowej Pozycjonowanie stron

Po opublikowaniu gotowej witryny internetowej nie możemy liczyć na setki i tysiące wejść dziennie. Dopóty nasza strona będzie świecić pustkami, dopóki Internauci nie dowiedzą się o jej istnieniu. Ale jakie skuteczne metody promowania w internecie będą dla nas odpowiednie? Naturalnym sposobem jest reklama szeptana. Zaczyna się od for internetowych i społeczności, gdzie grupują się ludzie o podobnych zainteresowaniach i hobby. Wśród ludzi zainteresowanych jedną tematyką informacja o powstaniu nowej strony szybko się rozniesie, a każdy zainteresowany wejdzie zapoznać się z jej zawartością. Jeśli stworzyliśmy odpowiednio dobrą merytorycznie witrynę, możemy liczyć, że część z użytkowników udzielających się aktywnie w internetowej społeczności podzieli się linkiem z innymi. W ten sposób zdobędziemy kilkanaście, kilkadziesiąt wejść. Ale obecnie Internauci poszukują potrzebnych informacji w wyszukiwarce Google. To ona dostarcza nam 98% odpowiedzi na zadawane pytania. Najskuteczni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Linkologia Pozycjonowanie stron

Serwis linkologia ma tę właściwość, że przyspiesza indeksację nowych notek. Piękna sprawa dla kogoś, kto chce od razu być widoczny w Internecie. Daje możliwość opublikowania newsa jeszcze przed ukazaniem się go na innych stronach informacyjnych. Można również nieco poprawić swoją pozycję na różne hasła, na przykład... wpisujemy agencja interaktywna, jakiś mądry opis tworzenia stron i słowa kluczowe. Dobry opis strony to połowa sukcesu. Ktoś kto przegląda spis stron może zatrzymać się właśnie na naszym wpisie i kliknąć w link. Tak zdobywamy ruch i kolejnych odwiedzających użytkowników.  

Zobacz cały wpis na blogu »
testy - wyniki Pozycjonowanie stron

Jakiś czas temu prowadziłem testy i miałem przedstawić wyniki. Otóż, samo postawienie strony daje nam satysfakcję równą włożenia kartki z wierszem do szuflady. Mamy do niej dostęp i właściwie tylko my. Po zareklamowaniu strony na czterech-pięciu stronach następuje indeksowanie treści i - przy odrobinie szczęścia - boty prędko naszej strony nie opuszczą. Tak to wygląda. Oczywiście, wordpress musi byc wręcz idealnie zoptymalizowany, linki seo, tagi, h1, h2 i te sprawy. Wtedy przyjemnie prowadzi się bloga. I istnieje w sieci. Ale strony internetowe to także flashowe popisy. Jak choćby dekoracje, po których bot prześliznął się i pomknął za jedynym sensownym linkiem wprost do sklepu. Wybić na cokolwiek taką stronę to niemal cud. Tam nie ma mowy nawet o optymalizacji, bo kod jest prawie pusty. Powiedzmy, że taka strona może opierać się tylko na anchorach i link (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
o indeksacji trochę Pozycjonowanie stron

Indeksowanie to loteria. Raz się trafi w godzinę, a raz można czekać kilka tygodni. Do testu posłużył portalik z recenzjami witryn internetowych Rozpoczęcie testu 21.07.2008 roku. Czas trwania testu - do końca tygodnia. Linkowanie naturalne, żadnych podstępów. Wskazana cierpliwość i spokój. Jeszcze dziś ruszy podobny test, tym razem z linkami indeksującymi. Wyniki porównamy w piątek.

Zobacz cały wpis na blogu »