Samochody

Wpisy zawierające słowo kluczowe samochody.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najdroższy samochod świata Najdroższe samochody świata

Fiat Multipla – samochód osobowy typu kompaktowy miniv (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najdroższy samochod świata Najdroższe samochody świata

Fiat 126 – samochód osobowy skonstruowany w zakładach Fiat, produkowany we Włoszech w latach 1972–1980, a w Polsce od 6 czerwca 1973 do 22 września 2000 roku (Polski Fiat 126p). Polska wersja licencyjna produkowana była p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szeryfowie - Dziki zachód na polskich drogach Just Jacob thin(g)(k)s

Czołem, czas na pierwszy "porządny" wpis, jedziemy, łooooo!      Dosłownie jedziemy... No chyba że ktoś zdecyduje się nas przyblokować. Dziś napiszę o tzw. szeryfach i szeryfowaniu czyli jak niektórzy "kierowcy" biorą sprawiedliwość na polskich drogach w swoje ręce.   Sytuacja:    Jedziemy sobie drogą dwupasmową, np. ekspresówką. Niedługo droga się zwęża więc aby nie stać w dość długim sznurku samochodów zjeżdżamy na lewy pas. Udaje nam się przejechać w ten sposób jakiś kilometr, zwężenie rozpoczyna się za kilkaset metrów ale nagle, pośrodku obu pasów stoi samochód. I już wiesz z kim masz do czynienia. To on. Szeryf polskich dróg i bezdroży. Stojący na straży januszowego ładu i rozumowania (czyli braku rozumowania) przepisów drogowych. Szeryf skutecznie blokuje oba pasy, a ponieważ auta są w ciągłym ruchu (niewielkim, ale jednak) nie można wysiąść i g (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomysł na za zarabianie auta sportowe

Chciałbym przedstawić dobry sposób na zarabianie. Kliknij , zarejestruj się i reklamuj poprzez linki przejazdy samochodami sportowymi . Zgarniesz za to prowizję.   przejazdy autami sportowymi    

Zobacz cały wpis na blogu »
Handlarz doskonały Opowieści dziwnej treści Doctora Drivera

Każdy, z nas kierowców i nie tylko kierowców stanął przed dylematem przy zakupie używanego auta.  Dylematem tym najczęściej jest to czy wybrać auto krajowe, czy też może kupić auto sprowadzone z za granicy. Korzyścią przemawiającą za zakupem auta krajowego są niewątpliwie niższe koszty związane z rejestracją auta ale także odpadną koszty takie jak na przykład akcyza. Jednakże  przyjęło się, co zresztą niezbyt odbiega od prawdy, że auta krajowe są bardziej wyeksploatowane . Sporo jest w tym prawdy ale czy auta z za granicy, których płynie do nas cała rzeka są cudami techniki czy wszystkie są z pod igły, czy za każdymi Niemcy płakali jak sprzedawali? Teraz krótko moja historia. Prawo jazdy mam stosunkowo nie długo, jest to dopiero 4 lata, jednakże samochody towarzyszą mojemu życiu  od najmłodszych lat, tak więc wiem o nich sporo, co więcej jestem od 4 lat właścicielem samochodu.  Ostatnio to jest w 2015 roku, nabyłem pojazd niemieckiej marki Audi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piękne, czerwone Renault O życiu, miłości, samochodach...

Nie cierpię samochodów wulgarnych, rzucających się w oczy, wielkich, które niczym nafaszerowany kulturysta, rozpychają się na ulicach miasta. Zwłaszcza SUV wywołują u mnie przerażenie. Marne jest to ludzkie ego, skoro trzeba je ciągle doładowywać w taki sposób. Wielki silnik, patrzenie na innych z wyższego miejsca, napęd na cztery koła, chociaż pan za kierownicą nie jeździ dalej niż kilometr poza miast. Co będzie następne? Luksusowe ciężarówki? Dlatego podobają mi się samochody miejskie, takie jak Renault Clio, to najnowsze, zwłąszcza to w pięknej czerwieni. Clio Kombi to moim zdsniem najładniejszy pojazd jaki obecnie można kupić w salonach. Piękna linia nadwozia, świetne dodatki, śmiałe linie. Bardzo cieszy mnie też nowoczesny napęd samochodu - bardzo ekologiczny, bardzo oszczędny. Nie zgadzam się z tezą autora tego artykułu o Clio że auśo to moze się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochodowe gry online Gry online w które warto zagrać

 Wyścigowe gry samochodowe oferowane online za darmo nie mają wysokich wymagań sprzętowych. Uruchomimy je nawet na sędziwych kompach, co nie znaczy, że przyniosą nam sporo mniej radości, niż wielkie produkcje. Poziom trudności dostosowany do konkretnych oczekiwań, setki najróżniejszych poziomów ,a także proste zasady gry to dokładnie to, czego szukamy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyścigi i rywalizacja Gry online w które warto zagrać

Gry wyścigowe rozwijają niektóre umiejętności ,tak przydatne w życiu codziennym. Za sprawą dużej popularności gry wyścigowe cały czas nie pozwalają wyprzeć się z rynku gier online, zalewanego codziennie przez kolejne nowości. Jak widać wartościowa i bezpłatna rozrywka nie potrzebuje jakiejś nadzwyczajnej reklamy i perfekcyjnej jakości.   Przeważnie wystarczy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochody elektryczne – przyszłość, teraźniejszość czy utopia Odnawialne źródła energii - energia słoneczna, energia wiatrowa

nie wiem cz to jakiś spisek? ale jakoś powoli się to wszystko toczy, już parę dobrych lat temu gdy zaczynałem interesować się motoryzacja było głośno o elektrycznych pojazdach, trochę czasu minęło a tu nadal nic co prawda jest tesla i są hybrydy (które produkują prawie wszystkie marki samochodowe) jednak wielkiego przełomu nie widać, przez wielki przełom rozumiem ogólnodostępnosci tych samochodów szczególnie jeśli chodzi o cenę. Czy to jakiś spisek? Czy może szejkowie próbują opóźnić te wielkie zmiany które na pewno wpłyną na ich portfele. I stad moje pytanie czy oby era samochodów elektrycznych nie jest utopia, czy może samochód elektryczny jest pomysłem na miarę mindysku albo blueray od sony. Przyjdzie coś nowego coś innego co szybko i skutecznie wymaże plany na „elektryzacje” motoryzacji.

Zobacz cały wpis na blogu »
Auta, które warto kupić Polska droga okiem zawodowca z UK

Witam Was na moim motoryzacyjnym blogu. Motoryzacja to moje hobby. Prawo jazdy zdałem przy pierwszym podejściu. Spośród wszystkich aut pasjonują mnie auta określane mianem muscle car. Na jaki temat będę głównie pisał zapewne już się domyślacie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowinki świata, który podobno niczym już nie zaskoczy Nowinki motoryzacyjne

A jednak zaskakuje. Jak nowinki, to zacznę z grubej rury... a właściwie z bardzo małej ponieważ rzecz tyczy się MICRO-CARÓW którymi jeździć mogą już dzieci 14letnie. Cóż, mocy to oczywiście przerażliwej nie ma ponieważ rozpędzić się może maksymalnie do 45km/h ale dzieci za kółkiem? Owszem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, z pewnościa taka kieszonkowa wersja samochody z pewnością jest bezpieczniejsza niż skutery czy kłady masowo kupowane w ostatnim czasie młodzieży. W dodatku, młody człowiem nim zasiądzie w takim Micro-carze będzie musiał zdać egzamin kategorii AM. Małe zgrabne auto z klimatyzacją i całym wahlarzem bajerów za cenę, która już taka mała wcale nie jest bowiem zaczyna się w okolicach 47 tyś zł. Czy warto? Jeżeli mieszkamy poza miastem i dziecko ma daleko do szkoły i zajęcia dodatkowe, to owszem, może to się sprawdzi. Niestety, jeśli ktoś zdecyduje się kupić dziecku autko tego typu do jazdy po mieście to już p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Atkinson obezwładnia komitywą problemu. Blog Rafała czyli o wszystkim i o niczym

W drobiazgowym a ciekawskim porównaniu Porsche Carrera GT  z jego lokalnym McLarenem F1 ujawnia się jak profesjonalista twardej motoryzacji spośród najważniejszej półki. Bez znaku mentorstwa tresuje dostrzegania kawalerii. Owo tąż robi w obrazach. Przykucnie wewnątrz kierownicą dawnego Rolls-Royce'oraz  i obserwuje zapór sterujący wentylacją, wzorowany na organowych manubriach. Gdy bierze w palce lity, metaliczny grzybek oraz rusza cięgło, jakiego łodyga zabiera się z tłustym sprzeciwem, tym jednym nurtem oraz kongruentną pozą formułuje, czym istnieje nieustannie nie dosyć doceniania aspekt wnętrza samochodowego. Felietony Atkinsona przyozdobione są kontrolami nie inaczej udanymi tudzież zwięźle przedstawianymi, że wolno iżby zestawić z nich zbiór morałów oscylujących wokół ziemio motoryzacji. " Auto niejeżdżący obcuje istnieć samochodem" - krytykuje zapatrzenie we własny pępek tych, którzy dostają ziemio kosztowne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Warto obejrzeć film Jaś Fasola oraz samochody Blog Piotra czyli o wszystkim i o niczym

W którym artysta dramatyczny nie wprost przeciwnie zagrał jakkolwiek do jakiego oraz skreślił harmonogram.   Atkinson prześladował się w półprofesjonalnych pucharach marki ( mini i renault 5). Z słabości tudzież gwoli radości, bez sukcesów. Nie rozporządzajmyż wszelako złudzeń: istnieje wybitnym kierowcą. Tak duża liczba że w Anglii na torach bezustannie szkolą tysiące, dlatego nawet tamci lepsi plasują się nie prędzej w czwartej czy też piątej setce. Jest także zgodnym wnioskodawcą rajdów niedziejowych, konstytuowanych np. w Goodwood a belgijskim Spa. Umie wytłumaczyć arkana legendarnego dualnego zwrotu Eau Rouge. Zna, gdzie rozwiązanie przoduje się na ślepo, tudzież mylący nadmiar adhezji gwałtownie chodzi w jej złośliwy nieobecność. Od chwili razu widać, że wie go podczas gdy nasz ogródek. Tam również sunie wręcz przeciwnie w celu zabawy. Ma myślenie, iż nie zwycięży.   Przeciwnie nie kolekcjoner! Nie dostarczył się ścisnąć wyści (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Natrzeć zawiasy czy elektryczną antenę. Blog Pawła czyli o wszystkim i o niczym

Zabezpieczyć przeciw korozji podwozie samochodu. A pamiętać, że w zimie szczególnie grunt są działające żarówki. I także makówka na karku wskazującego. Wozy, jakimi podróżują lokalni lekkoatleci, owo raczej druga związek. Przypadkiem i poniektórzy mają niepodłe furze wielkości typowej, mimo to zaś naprawdę jest kiepsko. Owo w dalszym ciągu bez grosza . Nie wystawać nas na wdechowego bryki. Nie ma sensu zestawiać się pod tym względem aż do napastników azali koszykarzy niemniej jednak na świecie istnieje inaczej. Mnóstwo prawidłowiej. Na exemplum Christian Cantwell, tuz świata, kulomiot ze Stopni Zjednoczonych, spośród którym konkuruje na zawodach, ma monstrualną, ponadto powiększaną półciężarówkę. Podczas gdy go zaszedłbym, wmówiłbym się, że to szeroka urządzenie mechaniczne. Niezamiejscowi lekkoatleci jankescy mają porównywalne. Ano, toż potężni ziomkowie muszą posiadać gigantyczne gabloty. Nawiązuję gł& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dysponować pełne przekonanie, iż objeżdża się gibkim autem Blog Mateusza czyli o wszystkim i o niczym

Które nie rozsypie się nam pod ręką pierwszej nadarzającej się perspektywie. Takie impresja bezpieczeństwa mimowolnie intensyfikuje pompa lokalnej jazdy.Nie ma się co zdumiewać. W końcu istnieje owo przeciętne, iż spośród czasem wszystko startuje się uszkadzać, tym bardziej, iż nasze wóz dzisiejszego obecnie nie istnieje pierwszej adolescencji. Przejechało się zanim niemało kilometrów, czasem w zagmatwanych przesłankach. Mnóstwo gościach twierdzi, że winnyśmy się adaptować niezwykle nierzadko, skoro przy użyciu to nie nadążymy się zdenerwować na powstające w nich dysfunkcji. Niemniej jednak nie dowolnemu się no tak nagminnie chce owo działać natomiast w krańcu jest zespół postaci, jakie proceduje komplet, ażeby wierzyć gdy najmłodsze, a jednocześnie jak najtańsze. Rozumie się samo przez się, że większa część aut z oznajmień bądź pokutowało zawężony spośród zagranicy, albo też jest niebieżącymi kupionymi w salonach. Takie batalie naturalnie raz po raz rzad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »