Rolety

Wpisy zawierające słowo kluczowe rolety.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dekoracje okien Rolety i zasłony jako dekoracje

Okna mogą być doskonałym miejscem do dekoracji wnętrza. Nie muszą to być wcale bibeloty ustawione na parapecie czy kwiaty. Dekoracją i to naprawdę oryginalną mogą być rolety okienne. Wydaje się, że mają one służyć tylko to ochrony przed słońcem i wścibskim wzrokiem sąsiadów, ale mogą też spełniać funkcją dekoracyjną. Materiały z których robi się rolety są naprawdę ładne i czasem nie trzeba nawet firan, aby okno wyglądało elegancko. Delikatne, lekko przepuszczające światło rolety okienne mogą być jednokolorowe, ale coraz bardziej modne są jasne rolety z dużymi motywami. Na przykład jasno beżowe rolety z dużymi kwiatami w kolorze wiśni lub granatu, albo żółte rolety z żakardowymi, jaśniejszymi nie rzucającymi się w oczy motywami dużych liści klonu. Wszystko zależy od gustu i wystroju pomieszczenia. Można oczywiście założyć tradycyjne rolety okienne w jednolitym kolorze. Są równie eleganckie i pasują zwłaszcza do wnętrz w których jest kolorowo, choć nie tylko. Takie jednokol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rolety okienne Rolety i zasłony jako dekoracje

Rolety okienne można dobrać nie tylko po względem rozmiaru. Można zamówić rolety ze wskazanego materiału. Każde pomieszczenie w domu ma przecież inny charakter i przeznaczenie i do każdego z nich pasuje coś innego. Do salonu czy pokoju dziennego można na przykład założyć rolety okienne w jasnym kolorze z delikatnym, deseniowym, kwiatowym wzorem. Nie zaciemniają one pomieszczenia, ale za to chronią przed bezpośrednim słońcem. Inny rodzaj rolet założyć można do sypialni. Do tego pokoju propozycją są ciemne wiśniowe rolety okienne z nieco grubszego materiału. Już dzięki samemu kolorowi bardziej zaciemniają sypialnię, a przecież o to chodzi. Sam materiał jest wytrzymały i odporny, nie trzeba się bać że wyblaknie pod wpływem nadmiernego słońca. Jeszcze inne rolety okienne założymy do pokoju dziecinnego. Dostępne są śliczne rolety z bajkowymi motywami w pastelowych, łagodnych kolorach, a do pokoju nastolatka uniwersalnym rozwiązaniem będą rolety bambusowe. Rolety okienne powinny nie tylko spełniać swoją p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nietypowe rolety Rolety i zasłony jako dekoracje

Twoje okna mają niestandardowe wymiary, a chcesz założyć w nich rolety? Dziś to już żaden problem. Rolety na wymiar można zamówić w chyba każdym punkcie sprzedającym takie właśnie akcesoria okienne. Przedtem jednak należy dobrze zmierzyć okna. Najlepiej przed zamówieniem rolet na wymiar zapytać co dokładnie powinno się brać pod uwagę robiąc pomiar. Unikniemy niedomówień i zamówienie będzie zrealizowane bez przeszkód. Różnorodność kolorów i wzorów rolet pozwala na naprawdę doskonałe dopasowanie ich do pomieszczeń. Nie tylko będą osłoną przed słońcem, ale dekoracją okna. Modne ostatnio rolety rzymskie również można zamówić na wymiar. Miękkie i prześwitujące materiały z których szyje się takie rolety można pięknie połączyć i stworzyć własny niepowtarzalny wzór. Rzymskie rolety są szyte z woalu, satyny i innych delikatnych materiałów. Można zamówić nie tylko wymiar rolety, ale właśnie rodzaj tkaniny i wzór (...)

Zobacz cały wpis na blogu »