Remont

Wpisy zawierające słowo kluczowe remont.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Odnawianie drewnianego domu super

Drewniany dom można użytkować przez długie lata. Materiał, z którego jest zbudowany, łatwo poddaje się renowacji. Gdy jest właściwie zabezpieczony i na czas poddawany konserwacji, staje się bardzo trwały. Pokazujemy, jak przedłużyć życie domu z drewna na kolejne dziesiątki lat. Zacznij od komina, unikniesz zagrożenia pożarem W centrum domu znajdował się komin i piec kuchenny. Właściciele nawet nie próbowali w nim palić. Od razu wzięli się do czyszczenia komina. To pierwsza czynność, którą trzeba zrobić w starej chacie. Komin okazał się pełen resztek ptasich gniazd, gałęzi, liści itp. Gospodarze znaleźli w nim nawet truchło wrony. Rozpalenie w piecu z takim kominem musiałoby się skończyć pożarem. Po wyczyszczeniu komina i wymianie cegieł w jego górnej części stary piec został zastąpiony nowym, także z białych kafli, ale wyposażonym w nowoczesny wkład do spalania drewna. Wiecej infotmacji znajdziesz tu > (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samodzielny remont mieszkania Domowy expert w majsterkowaniu

Może się wydawać, że wyremontowanie mieszkania jest trudne. Tymczasem wystarczy często trochę poszerzyć swoją wiedzę, żeby samodzielnie wykonać wiele podstawowych prac. Remonty są zazwyczaj drogie, przede wszystkim ze względu na robociznę, dlatego można sporo zaoszczędzić, jeśli zrezygnuje się z zatrudniania pracowników z firmy remontowej. Oczywiście w zamian trzeba będzie poświęcić naprawdę dużo czasu. Przyda się także doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu prac, ponieważ łatwo można coś zrobić nie tak jak trzeba. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni swoich możliwości to można sięgnąć po specjalistów ze strony http://adambud.pl.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tani remont mieszkania Domowy expert w majsterkowaniu

Nie da się ukryć, że przeprowadzenie remontu to spore koszty. Wydatki dotyczą między innymi zakupu różnego rodzaju materiałów lub opłacania pracowników. Dlatego wiele osób szuka różnych metod, które sprawią, że remonty będą tańsze. Na pewno w takim przypadku nie warto oszczędzać na jakości. Dotyczy to zakupu różnych produktów, na przykład farby do malowania ścian, ale także korzystania z pomocy różnych ekip zajmujących się pracami remontowymi i wykończeniowymi, które nie zawsze świadczą usługi na właściwym poziomie.

Zobacz cały wpis na blogu »
podział kruszyw mineralnych w budownictwie Budowniczy - Remontowiec

  Rozróżnia się trzy grupy kruszyw mineralnych do betonu - piasek, piasek łamany, - żwir, grys, grys z otoczaków, - mieszanka kruszywa naturalnego sortowana, kruszywa łamanego i kruszywa z otoczaków. W zależności od zawartości poszczególnych frakcji w kruszywach, dzieli się je na dwa gatunki: 1 i 2. W zależności od przydatności do odpowiedniej klasy betonu, kruszywa grube dzieli się na cztery marki: 10; 20; 30 i 50. Firma remontowa wybiera kruszywa do betonów wysokiej wytrzymałości. Rozróżnia się cztery podstawowe klasy petrograficzne kruszywa grubego: żwir, grys ze skał magmowych i metamorficznych, grys ze skał osadowych, grys z otoczaków.W zależności od zawartości grudek gliny w kruszywach łamanych ze skał węglanowych lub w zależności od nasiąkliwości rozróżnia się w grysach ze skał magmowych i metamo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zadania i konstrukcja ścianek działowych Budowniczy - Remontowiec

Ścianki działowe dzielą większe pomieszczenia (których wymiary wynikają z układu ścian konstrukcyjnych budynku) na mniejsze. Nie przenoszą żadnych obciążeń pionowych poza ciężarem własnym, ale stanowią obciążenie dla stropu (a pośrednio dla ścian i fundamentów), na którym stoją. Muszą przenieść siły poziome, które mogą powstać na przykład przy gwałtownym oparciu się człowieka lub uderzeniu. Muszą zapewnić właściwą izolację akustyczną między sąsiednimi pomieszczeniami, a jeżeli oddzielają pomieszczenie ogrzewane od nieogrzewanego – także właściwą izolację cieplną. Powinny być wykonane z takich materiałów, żeby można było mocować w nich gwoździe i haki oraz zawieszać różne przedmioty (obrazy, półki, lustra itp.). Ścianki działowe nie mogą tworzyć monolitycznej całości ze stropami (są w nich tylko zakotwione). W przeciwnym wypadku ugięcie stropów (dolnego lub górnego) mogłoby spowodować uszkodzenie ścianki. Ścianki lekkie, o ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Remonty Warszawa Donatex Remonty i rolety Warszawa

Witam. Na tym blogu chcielibyśmy przybliżyć nasz profil klientom. Na początek pozwolimy sobie na zaprezentowanie naszej firmy. Zajmujemy się szeroko pojmowanymi remontami w Warszawie i okolicy. Remonty Warszawa Tylko z Donatexem! Zapraszamy!

Zobacz cały wpis na blogu »
Kwietniowe budowanie budownictwo szeroko pojęte

dla wszystkich zestresowanych budową, inwestorów, zaprezentuję pewien kawał budowlany: "Tynk á la Małysz" Do wykonania tynków Renata i Ryszard, zniechęceni do firm mazowieckich, postanowili zatrudnić ekipę z głębi Polski. Kolega ze studiów, który mieszka na południu Polski znalazł im ekipę tynkarzy. Właściciel firmy, okazał się człowiekiem energicznym i bardzo zdecydowanym. Ryszard usłyszał od niego: - Proszę załatwić materiały. Przysyłam ludzi. Na wszystko mają 6 dni, bo mam napięte terminy i inne budowy. – Myślałem, że śnię. Co za człowiek? – pomyślałem. Spieszy mu się. Super! Zapytałem jeszcze tylko, czy będzie równo i dokładnie... A on odpowiedział mi, że skoro Małysz nie narzeka, to i ja powinienem być zadowolony – wspomina Ryszard. – Świetny chwyt marketingowy, ale dzisiaj nie jestem już przekonany, że prawdziwy. Panowie tynkarze dostali m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
tanie remontowanie Tanie remonty ceny tańsze niż indziej..

Witam Państwa!!! Mam do zaoferowania prace remontowe, w bardzo tanich cenach!! remonty takie jak : -malowanie -szpachlowanie -szlifowanie -nida-gips( scianki,sufity) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Remont •••:: My love, my story, my passions... It's just my life - the Lupus' blog ::•••

Nie ma to jak remont Od dzisiejszego ranka mój dom i jego bezpośrednie otoczenie przypomina strefę zdemilitaryzowaną. Wszędzie kupa gruzu, cegieł, popiołu i sadzy, przeplatana od czasu do czasu drutami i gwoźdźmi, czasem nawet 20-centymetrowymi. Tak oto wygląda zmiana dachu…W dodatku roboty jest tyle, że ledwo nadążamy z przygotowaniem elementów do wynoszenia na dach, a dzisiejszej nocy dachu nie ma w ogóle (na jednej czwartej całości). Dodając do tego dwie ogromne malownicze dziury, przez które można podziwiać gwiazdy (to akurat mi się podoba z uwagi na moje zainteresowanie astronomią :D) mamy prosty wniosek: zacznie padać, będzie kiepsko. Ale na szczęście póki co, nie pada; i niech tak zostanie. Jestem ledwo ciepły. Na nogach od siódmej z minutami, na dachu od ósmej z minutami. Na ziemię powróciłem po dwudziestej. Na kilka godzin, bo jutro od rana znowu powtórka z rozrywki.Dobrze, że za trzy tygo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarabiaj ile chcesz zarabiaj ile chcesz

ZARABIAJ SPRYTNIE 15000 BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!!!   Szanowny czytelniku! chcesz zarobić 15000 zl na miesiąc???? wystarczy tylko 20 minut dziennie!!!! Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać! To nie żaden żart! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz te (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Doba to za mało Jest dobrze, co nie?

Mam oczy na zapałkach. Od dwóch tygodni nic innego nie widzę, tylko piłę, pył, wkręty, kable, folie, panele, pył i kurz, mnóstwo blaszek, kawałków czegoś, etc. Cztery-pięć godzin snu kilka nocy pod rząd to dla mnie zdecydowanie za mało. Dziś już mam odloty, chociaż Agencja Interaktywna dobrze się ma i wiszę na słuchawce udając, że coś robię. Dziś będzie długi prysznic, szybki seksik (albo odwrotnie) i do łóżka.

Zobacz cały wpis na blogu »