Promocja

Wpisy zawierające słowo kluczowe promocja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

5-10-15 FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zobacz cały wpis na blogu »
Promocja na nieprzecenione buty. FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zobacz cały wpis na blogu »
Sprawdź FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zobacz cały wpis na blogu »
T-shirty już za 9,99PLN FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zobacz cały wpis na blogu »
Douglas - 30% na kosmetyki FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Promocja ważna tylko do 7.01.2019r.

Zobacz cały wpis na blogu »
ANSWEAR FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Zapisz się do newslettera i odbierz 50Zł na pierwsze zakupy!  

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy malarskie/rzeźbiarskie w reklamie telewizyjnej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Chwytem, po który sięgają co raz częściej twórcy reklam jest wykorzystywanie motywów malarskich i rzeźbiarskich w reklamie. Na taki krok zdecydowała się między innymi firma Fred&Ed  - marka zajmująca się produkcją artykułów śniadaniowych dla dzieci. Wykorzystany motyw to dzieło sztuki, a konkretnie portret Mona Lisy autorstwa Leonarda da Vinci. Reklama rozpoczyna się kadrem, w którym możemy zobaczyć wnętrze domu, rodziny. Widzimy scenę, podczas której mama i dwóch chłopców rozpoczynają przygotowania do śniadania. Kobieta krząta się po kuchni, podczas gdy dwoje dzieci zaczyna szykować sobie kanapki z produktami marki Fred & Ed. Rodzinne śniadanie zaczyna przeradzać się w dobrą zabawę. Chłopcy zaczynają bawić się produktami spożywczymi, wyrywać je sobie nawzajem. Sami próbują przygotować kolorowe kanapki. Młodszemu z braci udaje się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wydaje się on być dumny ze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Postacie kultowe w reklamach Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Wiele reklamodawców decyduje się też na wykorzystanie w swoich spotach tzw. postaci kultowych. Jedną z takich postaci jest słynna aktorka Marylin Monroe, uchodząca za ideał kobiecej urody. Pojawia się ona między innymi w spocie marki Fusion, gdzie towarzyszy jej inna słynna postać – Albert Einstein. Akcja reklamy toczy się w ekskluzywnym ośrodku wczasowym, gdzie odpoczywają turyści. Na dalszym planie widać ogromny statek wycieczkowy oraz rozbawionych ludzi. Marylin Monroe w białej sukience zbliża się powolnym krokiem w kierunku Alberta Einsteina, który od razu ją zauważa. Piękna aktorka mówi naukowcowi, że powinni mieć wspólną córkę. Dziewczynka odziedziczyłaby urodę po matce i bystry umysł po ojcu. Naukowiec zaczyna wyobrażać sobie ich wspólną córkę. Oczami swojej wyobraźni widzi stojącą przy tablicy młodą, śliczną studentkę. Zaczyna jednak powątpiewać w słuszność tego pomysłu i mieć wątpliwości. Monroe nie wydaje się być zadowolona z takiego (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy baśniowe w reklamach Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W wielu reklamach może zauważyć odwołanie się do motywów kulturowych. Są to motywy baśniowe/bajkowe, malarskie, religijne, mitologiczne i wiele innych. Ja w swoim dzisiejszym wpisie postanowiłam skupić się na reklamach zawierających motywy ze znanych nam bajek i baśni. Pierwszą reklamą, którą chciałabym omówić jest spot operatora telefonów komórkowych Heya. Inspirację do jego powstania stanowiła wszystkim znana bajka o Czerwonym Kapturku. Reklama rozpoczyna się w momencie kiedy dziewczynka z koszykiem w ręku idzie przez las. W tle możemy usłyszeć piosenkę, której słowa opowiadają całą historię. Postać dziewczynki wydaje się być wykonana z plasteliny. Reklama różni się jednak od baśni. Na sam koniec Czerwony Kapturek wpada w sidła kłusowników, z których próbuje się uwolnić. Zdenerwowany Kapturek przeciwstawia się dalszym występom w baśni. Na sam koniec narrator w reklamie przedstawia ofertę s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROMOCJA 89,99zł Płaszcz Damski Wiosenny Wełna Boucle Zamek Skórzane Rękawy model #87 w sklepie FASHIONAVENUE.PL Kurtki Płaszcze Damskie na Wiosnę Jezień Zimę

PROMOCJA 89,99zł Płaszcz Damski Wiosenny Wełna Boucle Zamek Skórzane Rękawy model #87 w sklepie FASHIONAVENUE.PL http://goo.gl/xNZMtU PROMOCJA 89,99zł Płaszcz Damski Wiosenny Wełna Boucle Zamek Skórzane Rękawy model #87 w sklepie FASHIONAVENUE.PL[/caption]

Zobacz cały wpis na blogu »
Podświetlane litery z żarówkami w stylu retro gwardiusz-blog

Styl retro powraca w praktycznie każdej dziedzinie życie: modzie, muzyce, motoryzacji. Bardzo modne są obecnie także wnętrza i meble w starym stylu, nawiązujące swą stylistyką do dawnych lat. Minimalizm, prostota, stonowane kolory i stylowe dodatki. Jednym z takich dodatków, które nadają wyrazu wnętrzom w tym stylu, są podświetlane litery z żarówkami. Szturmem wdarły się nie tylko do prywatnych domów, ale z powodzeniem znajdują także swoje zastosowanie w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji wykorzystania liter z żarówkami, które być może natchną Cię do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji, nasuną Ci pomysł na reklamę lub zainspirują do zaprojektowania niebanalnej dekoracji.   Jako sposób na wyrażenie własnych myśli i wartości Moda na wyrażanie samych siebie i własnych myśli nie przemija. To, co czujemy i z czym się utożsam (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Promocja Wiosa Kurtki Damskie Kurtki Płaszcze Damskie na Wiosnę Jezień Zimę

Promocja na Wiosnę Kurtki Damskie w Super Cenach w sklepie FASHIONAVENUE.PL Promocja na Wiosnę Kurtki Damskie w Super Cenach w sklepie FASHIONAVENUE.PL[/caption]

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama regionalna Drukarnia-Reklama-Grafika Busko

Po zareklamowaniu sie musimy sprawdzić czy dana reklama spełnia swoje oczekiwania w media. Gdzie reklama w Busku ? MP24 spełni wszystkie wasze oczekiwania w dziedzinie reklama, media, projekty graficzne, dodatkowo maja szeroki zakres usług? Najlepsza reklama  Busko , dlaczego MediaPowiatowe24 ? Ponieważ posiadają wyspecjalizowana kadrę, a do swoich obowiązków podchodzą profesjonalnie. Śmiało możemy przyznać ze MP24 to najlepsza agencja z odpowiednim hasłem reklamowym - MediaPowiatowe24 reklama dla profesjonalist&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama dla profesjonalistów Drukarnia-Reklama-Grafika Busko

Reklama Busko-Zdrój   MediaPowiatowe24- reklama dla profesjonalistów. Firma zajmująca się profesjonalna reklama oraz świadcząca wszelkie usługi poligraficzne. Zajmują się kampaniami reklamowymi oraz projektami graficznymi. Konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówien. Według mnie najlepsza reklama w Busku-Zdróju. Szeroki wachlarz ponad 1500 usług..

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama Busko Drukarnia-Reklama-Grafika Busko

Pozycjonowanie. Jest to promowanie naszej strony - linku w hierarchii  google. Jak wiemy każdy szuka promocji i reklamy na google, czyli portal z którego korzysta 95 % ludzi. Dlatego warto zareklamować swoja firmę w google, co można zrobić właśnie przez pozycjonowanie stron. Jeśli ludzie rozmawiają o naszej stronie, udostępniają nasze linki na innych stronach, google stwierdzi ze link powinien być wyżej w hierarchii. Taka kampania reklamowa nie należy do najłatwiejszych, ale na pewno skuteczny. MediaPowiatowe24 najlepsza reklama w Busku - udostępnia właśnie taka możliwość Przy okazji świadcząc najlepsze usługi reklamowe w Busku. Ten typ promocji możemy również wykonywać sami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »