Pieniądze

Wpisy zawierające słowo kluczowe pieniądze.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Plotki i pieniądze Zarabianie w internecie.

Wytypowałem kolejny temat na który powinienem zrobić serwis - plotki. Ludzie wręcz łykają różnej maści skandale i plotki z udziałem znanych ludzi. Widać to praktycznie wszędzie - setki różnych gazet w kioskach na ten temat, programy w telewizji. To jakaś paranoja wręcz. Ale jak dla mnie to pozytywnie. Z zimnym uśmiechem, będę pasł tych prostaków plotkami zamieszczanymi na moim serwisie. Oni jednocześnie będą pracować dla mnie - zarobię pieniądze na reklamach umieszczonych na serwisie. Tak dokłądnie, jakieś głupie plotki będą dla mnie zarabiać.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzwonki i pieniądze Zarabianie w internecie.

Okazuje się, że w internecie na wszystkim można zarabiać. Nawet coś tak trywialnego jak dzwonki do komórek może być dochodowym interesem. Obserwuję strony, któe mamią ludzi bannerami z napisami darmowe dzwonki, a tym czasem są to strony na któych można kupić dzwonki za pieniądze ,a nie za darmo. Okazuje się, że ktoś kto szuka darmowych dzwonków do komórek, może też być zainteresowany ich zakupem. Jakoś do mnie nie przemawia, żeby płacić za jakieś dziwne melodyjki do telefonu, ale chętnie zajmę się taką sprzedażą.

Zobacz cały wpis na blogu »
W co inwestować pieniądze Zarabianie w internecie.

Właśnie wpłynęła mi na konto niezła suma pieniędzy, którą postanowiłem zainwestować w biznes internetowy. Nie mam zamiaru stracić tych pieniędzy, dlatego muszę się dobrze przygotować do tego. Oczywiście zacząłem zbierać jak najwięcej informacji o tym w co warto zainwestować. Trafiłem na jeden artykuł o biznesie internetowym, omawiający właśnie to co mnie interesuje. Zastanawiam się tylko, czy jego autor ma rację. Czy nie lepiej zrobić jakiś portal, którego tematyka nie jest jeszcze tak popularna w internecie ? Czy na czymś takim nie da się lepiej zarobić ? Kwestia znalezienia czegoś, co dopiero będzie oblegane  zupełnie jak serwis 'Nasza klasa'.

Zobacz cały wpis na blogu »
Promocje Zarabianie w internecie.

Wpadłem na pewien pomysł. Otóż doszedłem do wniosku, że umiejętne wydawanie pieniędzy, jest też pewną formą zarabiania.Może to trochę niedorzeczne, ale co mi szkodzi pójść tym tropem. Postanowiłem zrobić stronę 'PROMOCJE'. Sądzę, że jest wiele ludzi też zainteresowanymi promocjami i będą chętnie odwiedzać taką stronę, jeśli tylko będą mogli tam znaleźć coś ciekawego. Każdy chce zaoszczędzić pieniądze. Zastanawiam się tylko nad tematyką - dokładnym asortymentem. Czy robić serwis o wszystkim, czy może ukierunkowany na jakąś branże ? Chociaż obecnie budzi zainteresowanie dokładnie wszystko co jest w dobrej cenie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój nowy katalog stron Zarabianie w internecie.

Właśnie rozpoczałem prace nad moim pierwszym, porządnym katalogiem Web Directory. Będzie to całkowicie angielskojęzyczny katalog, promujący tylko wartościowe serwisy. Liczę, na to, że nie polskie wpisy przyczynią się do szybszego rozwoju mojego katalogu. Dodatkowo oczywiście zamieszczę tam stosowne reklamy, które powinny mi przynieść lepszy zarobek niż w naszym regionalnym , Polskim katalogu. Planuję moje dzieło ukończyć w terminie około jednego miesiąca. Następnie chcę zająć się reklamą tego katalogu i oddać go do użytku za jakieś trzy miesiące.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Blog o zarabianiu Zarabianie w internecie.

Napisałem dzisiaj maila do właściciela bloga o zarabianiu w internecie. Pomyślałem, że mógłbym tam też publikować swoje przemyślenia odnośnie prowadzenia biznesu w internecie. Mam nadzieję, że dzięki temu będę też mógł zdobywać jeszcze więcej wiedzy na te tematy i kiedyś to zaowocuje lepszymi zarobkami. W końcu to tak naprawdę chodzi o pieniądze. Wczoraj jedna stronka zarobiła dla mnie w Adsense 5 dolarów - to całkiem niezły wynik jak dla mnie. cały czas dążę do tego, żeby mieć kilkanaście takich serwisów - wtedy zysk będzie niezły/

Zobacz cały wpis na blogu »
Dobre zarabianie w internecie Zarabianie w internecie.

Trafiłem na kolejną ciekawostkę związaną z prowadzeniem własnego biznesu w internecie. Nie myślałem, że można zarabiać na katalogu stron internetowych. Z jednej strony można zamieszczać na nim płątne reklamy , a z drugiej brać pieniądze za wpisy. Zaintrygował nie właśnie katalog : zarabianie w internecie. Zdaje się, że jeszcze dużo pracy przede mną. Muszę też zrobić taki katalog. Pewnie nie da się szybko to zrobić, ale dlaczego nie - mi się nie śpieszy. Niech zacznie mi zarabiać za rok, to i tak będzie dobrze.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pieniądze z reklamy Zarabianie w internecie.

Aktualnie jestem na etapie projektowania małego serwisu reklamowego. Chciałbym ten system oprzeć na skrypcie Wordpress. Wyszukuje różne wtyczki, które mają go uatrakcyjnić, ale nie mogę trafić na taką, która dodaje automatycznie obrazki do każdego postu. Natknąłem się na nią na stronie o zarabianiu w internecie oczywiście. To bardzo ciekawy motyw, kiedy pokazywana jest automatycznie zawartość strony do której prowadzi odnośnik. Zawsze to jakieś urozmaicenie i potencjalnie większy zarobek.

Zobacz cały wpis na blogu »
Biznes w internecie Zarabianie w internecie.

Rzec można, że internet obecnie przesycony jest stronami stworzonymi tylko w jednym celu : zarabiania pieniędzy. Taki pogląd coraz bardziej jawi się po miesiącu czytania for, przeglądania stron. Gdzie się nie obejrzę zainstalowane są reklamy. Serwisy, w których nie ma reklam mniej czy bardziej nachalnych, są rzadkością.Wszędzie dominuje chęć zysku i biznes w internecie. Ogólnie nie lubię robić tego co wszyscy, ale tym razem nie zastosuję tego. Moje wszystkie strony będa zarobkowe. Wszystkie będą musiały przynosić mi zarobek.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak zarabiać w internecie Zarabianie w internecie.

No cóż, trafiłem na bloga człowieka, który wygląda na to, że jest niedaleko od osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu swojego biznesu w internecie. Przynajmniej tak pisze na swoim blogu o tym jak zarabiać w internecie. Nie mam powodów mu nie wierzyć. Myślę, że to jest bardzo dobry wzór, kiedy zarobione pieniądze z internetu, wydawane są na kolejne inwestycje. Trochę czasu minie jeszcze zanim osiągnę taki pułap, ale się nie zrażam. W każdym razie dalej szukam i czytuje wszystkie opracowania na tematy związane z zarabianiem w internecie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarabianie w internecie Zarabianie w internecie.

Cóż, dziś dokonam w jednym dniu dwóch wpisów. Wszystko przez to co znalazłem na internecie. Tak między nami, to już pisałem tego posta, tylko mi go jakoś wcięło.....chyba będę musiał zmienić serwis blogowy... Wracając do tematu, to natknąłem się na kolejnego pasjonata pracy przez internet, a dokładnie na jego artykuł zarabianie w internecie. Co o tym sądzić ? Marzenia ściętej głowy ? Zawsze sądziłem , ze reklamy Adsense są bardzo nisko dochodowe, a tymczasem można na nich zarobić sympatyczne pieniądze. Martwi mnie tylko jedna kwestia - wielkość konkurencji jaka goni do pieniędzy z internetu. Mam nadzieję, że jak już rozwinę skrzydła, to nie będę się musiał oglądać na konkurencję.

Zobacz cały wpis na blogu »
Spitfire Zarabianie w internecie.

Żeby nie było, że jestem jakiś zboczony na punkcie pieniędzy i zarabiania przez internet, to niebawem opublikuje tutaj notkę o mojej wizycie na Międzynarodowym Pikniku Lotniczym w Góraszce 2008. Zrobiłem też kilka ciekawych fotek. Ogólnie było wspaniale pod każdym względem - już nie mogę się doczekać kolejnego pikniku za rok. Szukając informacji o tej imprezie, trafiłem na trop dziwnego człowieka, który też zarabia przez internet (jest lub był bezdomnym) i też był na tym pikniku !!! Uprzedził mnie publikując swoje fotografie samolotu Spitfire !!  

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak prowadzić własny biznes Zarabianie w internecie.

Widzę, że to czym teraz się interesuje może stać się bardzo męczące. Trafiłem na stronę podobną do mojej : zarabianie w internecie  i widzę, że jej właściciel jest już zmęczony swoją pracą. Wygląda na to, że tak się wciągnął w pracę w internecie, że stała się dla niego uzależnieniem. Wniosek dla mnie, że muszę uważać - pieniądze nie są przecież najważniejsze w życiu. Owszem, posiadając pieniądze żyje się łatwiej, ale jak można mówić o życiu, jak ciągle się pracuje ? Dlatego planuję zdrowo się przyłożyć na początku do własnego biznesu, a później trochę zluzować.

Zobacz cały wpis na blogu »
Felietony o zarabianiu w internecie Zarabianie w internecie.

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że jedna osoba, to zbyt mało , żeby osiągnąć sukces w biznesie internetowym. Niestety, nie jestem w stanie przegonić zespołów kilkuosobowych, w których nad projektem pracuje nieraz kilkanaście ludzi. Ja muszę sam planować, programować i wykonywać wszystko co inni robią w podziale na role. Oni mają kilkanaście razy tyle czasu co ja. Póki co nie silę się na wymyślanie czegoś oryginalnego i robię swoje. Właśnie wykonałem stronę pod tytułem : Zarabianie w internecie , która przybliża formy pracy przez internet. Mam nadzieję, że komuś się przyda i dzięki temu zdobędzie trochę pieniędzy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Internet i zarabianie Zarabianie w internecie.

Czym bardziej zagłębiam się w temat zarabiania przez internet, tym bardziej widzę ogrom możliwości prowadzenia takiego biznesu. Dzisiaj przypadkowo trafiłem na stronę poświęconą telewizji przez internet. Okazuje się, że to całkiem niezły interes. Telewizja z internetu jest jeszcze bardzo młodą dziedziną i dzięki temu można stać się jednym z pionierów propagowania tej formy oglądania filmów. Mimo, że zbyt często nie oglądam telewizji, to fascynują mnie możliwości jakie otwiera przed nią internet. Najciekawsze jest to, że można sobie w dowolnej chwili obejrzeć film, zupełnie jak z własnego DVD, tylko mając znacznie większy wybór. Dodatkowo to co przyciąga, to darmowe filmy. Przed telewizją internetową jest świetlana przyszłość i ja zamierzam dzięi temu też zarobić.

Zobacz cały wpis na blogu »