Nieruchomości

Wpisy zawierające słowo kluczowe nieruchomości.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nieruchomości w Myśliborzu Wnętrza i aranżacje

Zobacz ciekawą rzecz - nowoczesna wyszukiwarka mieszkań. http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-mysliborz.html

Zobacz cały wpis na blogu »
Domy na sprzedaż zielona góra nieruchomości zielona góra

M2 Nieruchomości Zielona Góra to nowoczesne i pełne pasji biuro trudniące się doskonałym doradzaniem w czasie kopowaniu, sprzedawaniu wynajmie oraz najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości mieszkania zielona góra. Przeważnie każdy w jakimś momencie swojego życia myśli o własnym kącie, jesteśmy właśnie dla ciebie. Wszystkich klientów rozważamy indywidualnie dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo dobrze dopasować ofertę. Zapewniamy rzetelną i pewną finalizację transakcji. Za każdym razem drobiazgowo sprawdzamy faktyczny stan domu czy mieszkania. Współpracujemy wyłącznie z zawodowcami w branży m.in projektantami wnętrz i ogródków. Nasze zlecenie wykonujemy zawsze na 100%, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Zobacz cały wpis na blogu »
E... tylko bez pośrednika :) Blog o mnie i nie tylko

Każdy, kto wystawia oferty nieruchomości bez pośrednika, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sytuacja na rynku w dzisiejszych czasach jest dla niego niezwykle korzystna. To najlepszy moment na to, aby znakomicie zarobić na sprzedaży nieruchomości bezpośrednio zainteresowanej osobie. W ten sposób sprzedający zyskuje pełną wartość domu lub mieszkania i nie musi płacić kilku lub nawet kilkunastoprocentowej prowizji. Moim zdaniem warto jest wystawiać oferty bez pośrednika, ponieważ dzięki temu możemy zyskać najwięcej, korzystając przy tym np. z Galactica Virgo. Pozostaje tylko jeden warunek, któy każdy musi spełnić... posiadaniue nieruchomości... :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Komu mieszkanie, komu? Finanse - Gemini Polska

2014 – rokiem zmian Nowy Rok przynosi wiele zmian na rynku kredytowym i mieszkaniowym. Po sukcesie programu RnS – Rodzina na Swoim (zakończony w 2012r.) Rząd na nowo wesprze młode pokolenie, rynek nieruchomości, banki i … (oby nie przede wszystkim) siebie. Zyskać mogą wszyscy. MdM, czyli... Mieszkanie dla Młodych Od Nowego Roku można już korzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. Rząd wspiera jednorazową dopłatą małżeństwa bezdzietne i osoby samotne (dopłata 10%), małżeństwa posiadające przynajmniej 1 dziecko (15%) i rodziny, w których w przeciągu 5 lat urodzi się bądź zostanie przysposobione trzecie lub kolejne dziecko (15%). Program jest skierowany do osób młodych (do 35 rż) kupujących pierwsze, nowe mieszkanie lub dom. Z programu wyłączono tzw. rynek wtórny.  Maksymalna powierzchnia to 75 m kw. dla mieszkania i 100 m kw. dla domu (lub 10m kw. więcej dla rodziny z min. 3 dzieci), a maksyma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W Trójmieście nie brakuje mieszkań z dopłatami DOMPRESS.PL

W Trójmieście na rynku mieszkaniowym liderem jest Gdańsk. Powstaje w nim ponad dwukrotnie więcej inwestycji niż w Gdyni. Jak wylicza Dompress.pl, za metr mieszkania w Gdańsku deweloperzy chcą średnio ponad 6000 zł. Gdynia jest nieco tańsza, nowe mieszkania wycenione są tam przeciętnie na poziomie 5570 zł/mkw.   Trójmiejski rynek znajduje się w uprzywilejowanej sytuacji, jeśli chodzi o dostępność mieszkań w nowym programie dopłat do kredytów Mieszkanie dla Młodych. Podczas, gdy w innych miastach tylko niewielki odsetek lokali zakwalifikuje się do MdM, w Gdańsku deweloperzy mają wystarczająco dużo takich lokali, żeby klienci mieli w czym wybierać.   Limit przewidziany dla Gdańska w nowym programie dopłat to ponad 5718 zł/mkw. Tymczasem w kwocie do 5 tys. zł/mkw. na gdańskim rynku deweloperskim dostępne jest 30 proc. mieszkań. Kolejne 18 proc. jest wystawione do sprzedaży w cenie od 5 do 6 tys. zł/mkw., wylicza serwis Dompress.pl. Analitycy portalu szacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tradycyjny blok mieszkalny Blog o Mieszkaniach Białystok

Nie wszystko musi być nowoczesne. Starsze bloki i osiedla mieszkalne pozostawione są w takim ujęciu, jaki dawniej uznawany był za nowoczesny. Rozwój jednak zmienia rzeczywistość i pokazuje, że niegdyś nowoczesne bloki przekształciły się w tradycyjne i już nieco starsze konstrukcje, które oferują mieszkania Białystok. Nie jest to nic negatywnego. Po prostu świat gna do przodu, a bloki stoją w miejscu i zmieniają się tylko w bardzo małym i nieznacznym stopniu. Spółdzielnia mieszkaniowa musi dbać o takie nieruchomości Białystok. Dlaczego? Ponieważ one także z biegiem lat się niszczą, a to już jest nie do zaakceptowani (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pod koniec roku Agencje nieruchomości

Nieustannie oczekujemy na zgłoszenia kolejnych zainteresowanych biur nieruchomości. Dotychczas gości w naszych zasobach ponad 111 agencji. Paradoksalnie, centrum Polski nie jest wcale najliczniej repreznotwanym miastem: agencje nieruchomości warszawa. Warto dołączyć do najlepszych firm w kraju. Miejmy nadzieję, iż w 2012 dodawanie wpisu podstawowego pozostanie całkowicie darmowe. Zapraszamy i uważnie wypatrujemy śniegu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Nieruchomości LUXUS PORTAL : ZYCIEWLUKSUSIE.PL : Luksusowe sklepy, produkty, marki

Nieruchomości     Portal ZyciewLuksusie.pl daje nam możliwość wynajęcia komfortowego apartamentu czy willi, zarówno w kraju jak i za granicą. To wprost idealne lokale do zamieszkania dla nawet najbardziej wymagających klientów. Wille i domy są przestronne, nowoczesne i gustownie urządzone. Znajdują się w atrakcyjnych miejscach, gwarantują swobodę wypoczynku i spokój do pracy. Firmy, których usługi oferuje portal znajdują się w światowej czołówce handlu luksusowymi nieruchomościami. Ich apartamenty są bardzo pożądanymi lokalami. Projektowali je zdolni i kreatywni architekci, więc prezentowane mieszkania są naprawdę najwyższej jakości. Jeśli zależy Państwu na luksusie, trafiliście Państwo idealnie. W serw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Małomiasteczkowe inwestycje Nieruchomości ciekawe porady

Nie biorąc pod uwagę tych miasteczek, które w jakikolwiek sposób podlegają strefowo pod obszary turystyczne, przykładowo leżą obok atrakcji turystycznych, czyli miasteczka leżące nad morzem, górskie, w sąsiedztwie uzdrowisk, sanatoriów, to można z całą pewnością ogłosić, że obiekty poza dużymi aglomeracjami są w dużym stopniu mniej warte od tych w dużych miastach. Nie chodzi w tym miejscu o wystawność, ale o same liczby. Jeśli na przykład w większości zwyczajnych średnich i większych miejscowości cena za metr kwadratowy obiektu wynosi mniej więcej pięć tysięcy złotych, to w mało uczęszczanych, mniej przyciągających miasteczkach lokum o analogicznym standardzie zakupimy dając około trzech tysięcy złotych za metr. Wynika z tego, iż w niektórych przypadkach, małomiasteczkowe inwestycje warte są 50 procent mniej niż ich odpowiedniki w ważniejszych miejscowościach. Dlatego też poniektórzy decydują się się na nabycie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Befar Sosnowiec Agencje nieruchomości

Gdzie w Sosonowcu udać się aby szybko, sprawnie i skutecznie wynająć, kupić lub sprzedać nieruchomość? Sprawdzonym pomysłem będzie skontaktowanie się z pośrednikiem Befar Sosnowiec. Agencja od 1993 roku prowadzi z sukcesami działalność opartą na kompelskowych usługach realizowanych w celu uzyskania pełnej satysfakcji klienta.

Zobacz cały wpis na blogu »
Nieruchomości Swinoujście Agencje nieruchomości

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pośrednika z zachodnio-pomorskiego, a konkretniej ze Swinoujścia. Właśnie to biuro było czwartą agencją, która dodała wpis do naszego katalogu. Mamy nadzieję, iż przekierowaliśmy kilku zadowolonych klientów. Zresztą zaobaczice sami: nieruchomości zachodnio-pomorskie

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak bezpiecznie kupić zadłużoną nieruchomość Zapracowany

Na co zwrócić uwagę przed zakupem nieruchomości Dokonując zakupu nieruchomości, kupujący powinien przede wszystkim sprawdzić, czy nie jest ona obciążona hipoteką i w tym celu zbadać treść prowadzonej dla niej księgi wieczystej. Księgę można przejrzeć osobiście, bądź zwrócić się do wydziału ksiąg wieczystych właściwego sądu o wydanie odpisu z księgi. Szczególną uwagę należy zwracać na dział IV, gdzie odnotowuje się hipoteki oraz dział III, w którym odnotowywane są ciężary, ograniczenia i wzmianki o egzekucji prowadzonej z nieruchomości. Sprawdzenia najlepiej dokonywać bezpośrednio przed zawarciem umowy tak, aby wyeliminować ryzyko powstania nowych wpisów. Uwagę zwracać należy również na informacje o wzmiankach dot. wniosków o dokonanie wpisu, gdyż stanowią one (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Idziemy do przodu Agencje nieruchomości

MAŁYMI kroczkami do celu. W lutym nasz katalog pozyskał 56 agencję do swoich zasobów. Może to się wydawać śmieszne dla właścicieli wielotematycznych katalogów. Ale taka specyfika wąskiej niszy. Rozpędzamy się dalej. Mamy czas. Tu najnowsze czyli: nowe agencje nieruchomości z naszego spisu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zimowe nieruchomości Agencje nieruchomości

Czy pora roku ma wpływ na ruch na rynku? Z całą pewnością im bliżej wiosnty tym będziemy bardziej ożywieni. Miejmy nadzieję, iż marcowy optymizm będzie dotyczył równiez tej branży, Czas pokaże ...

Zobacz cały wpis na blogu »
i co robić z tym problemem Nieruchomości

 Dzisiaj sprzedaż nieruchomości okazuje się często jednym sposobem na zakup większego domu. Nic dziwnego więc, że większość osób decyduje się o sprzedaży nieruchomości mieszkalnej, a pożniej kupienie działki budowlanej i wybudowanie domu. Wielokrotnie to działanie będzie niezbędnym do tego ażeby stać się niezależnym współwłaścicielem domu. Dzięki temu zbyteczna staje się potem opłata czynszu, do jakiej zmuszani stają się zamieszkujący wybraną nieruchomość. To co ważne w tym przypadku jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości to to, że nabywając nową posiadłość jako nabywca możemy dokonać wyboru najlepszą umiejscowienie nowej nieruchomości. Tutaj opłaca się skorzystać z sposobności jaką proponuje biuro obrotu nieruchomościami. Jego biegli w zarządzeniach prawa budowlanego pracownicy na pewno podpowiedzą w nieznanych kwestiach, których przedmiotem staje się sprzedaż nieruchomości w każdym jej postaci. Pozwoli to na przyoszczędzen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »