Moda

Wpisy zawierające słowo kluczowe moda.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pierwsza miesiączka Moda zdrowie uroda

Pierwsza miesiączka - fakty     Wystąpienie okresu jest wynikiem bardzo skomplikowanego procesu: cyklu miesiączkowego. Okres pojawia się po raz pierwszy, kiedy jajnik jest już w stanie produkować w dostatecznej ilości hormony, które przyczyniają się do wzrostu błony śluzowej wyścielającej jamę macicy. Wydzielanie się hormonów jajnikowych zależy od przysadki mózgowej. A więc w sposób schematyczny można powiedzieć, że mechanizm kierujący znajduje się w gruczole, który nazywa się przysadką mózgową. Przysadka mózgowa otrzymuje polecenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
bialy french Olcia 13

Biały French z delikatnymi kwiatkami i srebrnymi dodatkami

Zobacz cały wpis na blogu »
Utwardzanie paznokci naturalnych żelem Paznokcie paznokcie paznokcie

Jeśli klientka ma własne długie i zadbane paznokcie i chciałaby je jedynie nieco wzmocnić (chodzi o ich konstrukcję),to chętnie proponuję utwardzanie naturalnej płytki żelem.Metoda nakładania jest podobna jak przy przedlużaniu, z tą różnicą,iż wolny przeg paznokcia musi być bardzo dokładnie "zalany" żelem,w innym przypadku niemalże natychmiast,materiał zacznie odchodzic od paznokcia. zwierzeta na pulpit tapety na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Manikiur francuski Śliczny blogasek

Nie mam co robić to dodaje jeszcze jedną notkę  :)   KROK 1 Krem rozjaśniający.Nałóż pod paznokcie krem wybielający końcówki wystające ponad opuszki. Możesz również wymoczyć paznokcie w kąpieli, rozpuszczając w wodzie tabletkę wybielającą. Prostą metodą wybielania jest także obrysowanie "od wewnątrz" końców paznokci specjalną białą kredką.  KROK II - Podkładowy lakier.Pomaluj paznokcie podkładem rozjaśniającym płytkę. Możesz zastąpić go odpowiednio dobraną odżywką wzmacniającą (np. z wapniem) albo wypełniaczem rowków, który idealnie wyrównuje "pofalowaną" albo porowatą powierzchnię paznokci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Moja figura stylistka

Zazwyczaj jesteśmy niezadowolone z własnej figury. Albo mamy za dużo "na górze", albo "na dole" i odwrotnie. Tu za wąsko, tu za szeroko... ciężko dogodzić. Nie zmienimy jednak naszej figury, dlatego powinnyśmy ją dobrze poznać i polubić. To od świadomości tego jaki mamy typ sylwetki, zależy nasz świetny wygląd.

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe kolekcje stylistka

Ukazała się nowa kolekcja topshop. Już można dobrać sobie sylwestrowe kreacje...

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolczyk w pępku Śliczny blogasek

KOLCZYK W PĘPKU Kolczyk w pepku to urocza, seksowna i obecnie bardzo popularna ozdóbka. Dla wszystkich, którym marzy sie taki kolczyk, zamieszczam kilka praktycznych rad: 1.PRZEBIEG ZABIEGU. -najpierw ma miejsce odkarzenie skóry w okolicach pepka, a następnie zaznaczenie punktów przekłucia -następnie specjalista chwyta miejsce przekłucia specjalnymi szczypcami -potam zaś wykonuje przekłucie, zakłada kolczyk i po krzyku :) 2.CZY TO BOLI? Ból to sprawa bardzo indywidualna, jednakże wg. mnie nie ma się czego bać! Moment przekłucia ogranicza sie do kilku sekund i w niektórych przypadkach nawet nie czuć bólu, a potem już po wszystkim!!! 3.TO ZUPEŁNIE NORMALNE GDY: -przez kilka pierwszych dni odczuwasz dyskomfort, lekki ból czy piecz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Spódnice stylistka

Jaka długość jest odpowiednia dla ciebie? Jaka spódnica do swojej figury, tak aby podkreślić jej walory lub zatuszować mankamenty.

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolekcja „Gosia Baczyńska for RESERVED” stylistka

Kolekcja „Gosia Baczyńska for RESERVED” składa się z 40 modeli. Kreacje są świąteczno – karnawałowe, idealne na specjalne okazje, szykowne i eleganckie. Inspiracją do powstania kolekcji była moda ubiegłego stulecia, Art déco i cyganeria artystyczna - Bohema. Ubrania z kolekcji będą dostępne w 9 europejskich salonach Reserved od grudnia 2008.

Zobacz cały wpis na blogu »
PRANIE l PRASOWANIE ODZIEŻY Suknie i sukienki w mojej szafie

Tkaniny odzieżowe z włókien syntetycznych są mniej odporne na wysoką temperaturę niż tkaniny z włókien naturalnych. Dlatego podczas prania i prasowania odzieży z włókien syntetycznych zachowuje się dużą ostrożność i stosuje się wskazówki dołączone do wyrobów odzieżowych oraz instrukcję podaną na opakowaniu środków piorących.   Do prania odzieży z tkanin syntetycznych można stosować prawie wszystkie środki piorące, zarówno mydlane, jak i syntetyczne, ułatwiające szybkie usuwanie brudu z tkaniny.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Modelowanie płaskie W mojej modnej garderobie

Rysowanie konstrukcyjnych form odzieży. Modelowanie w najprostszym ujęciu oznacza upinanie tkaniny na figurze. Lepsza, korzystniejsza i bardziej praktyczna od tego systemu jest metoda modelowania płaskiego. Jest ona uproszczona, a jednak bardzo dokładna, oparta na ścisłych wymiarach wyliczonych według miar zdjętych z figury, z uwzględnieniem odchyleń od przeciętnej budowy.   Modelowanie płaskie polega na przekształceniu formy podstawowej na formę odpowiadającą liniom wybranego modelu, przez odpowiednie umieszczenie zaszewek, ewentualnych cięć lub do modelowanie części dodatkowych. Modelowanie płaskie, dzięki któremu można otrzymać każdą formę najbardziej nawet fantazyjnego modelu, powinno być przeprowadzone według następującej kolejności:   1. Wyb&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kazdy dzien przynosi bol Emo blogas

Każdy dzień przynosi nowy ból...Wiele z was pewnie myśli że każde emo MUSI się ciąć... To nie prawda...To pieprzony stereotyp!!!Tak samo że emo to sam ubiór... Nawet nic nie wiecie o tym co to znaczy się ciać... Wiele osób nie tylko emo robi sobie sznyty i nie robi to na pokaz czy żeby pokazać komuś...;/ On nie tylko nie pokazuje ale się tego wstydz, nie mówi o tym i rozgłaśnia... Żałuje że znowu sie okaleczył... I to nei jest tak że jak się chce to można przestać... To jest jak narkotyk... Raz z tym zaczniej i towarzyszy ci to do końca życia... Zawsze gdy będzie Ci źle albo coś się nie uda będziesz myśleć o żyletce bo wiesz że to ci pomagało... I trzeba mieć silną wolę żeby to przezwycięzyć... Mówi się że ludzie którzy się tną to są słabi... Może i tak a może po prostu znaleźli inny sposób rozładowania uczuć... Nawet nei zdajecie sobie sprawy ile trzeba mieć zapracia żeby z tego "wyjść"... Jednak ciągle jest pokusa... sięgnięcia po m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Palenie niemodne...c.d. Poszukiwacz wiedzy

      Lokal bez papierosa to kampania społeczna, propagująca miejsca (miejsca publiczne, restauracje, puby itp.) wolne od dymu nikotynowego oraz promująca prawa osób niepalących. Akcja ma na celu stworzenie sieci lokali bez papierosa (obecnie według danych organizatorów jest ich blisko 300), sprzyjając w ten sposób antynikotynowej polityce Unii Europejskiej. Organizatorem kampanii jest stowarzyszenie MANKO.       Pozostałe cele kampanii to: edukacja społeczna, czyli promowanie asertywności wśród niepalących, zwiększenie w społeczeństwie poczucia wrażliwości i odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy, nawiązanie międzynarodowej współpracy z innymi lokalami wolnymi od nikotyny, ochrona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Palenie niemodne... Poszukiwacz wiedzy

      W Polsce zmienia się stopniowo nastawienie do palenia i osób palących. Palenie powoli wychodzi z mody. Wpisuje się to w tendencję panującą wśród krajów rozwiniętych, gdzie na palaczy patrzy się nieprzychylnym okiem. W Polsce już w większości miejsc pracy zmusza się osoby uzależnione od nikotyny do palenia w ściśle wyznaczonych do tego miejscach. Rośnie również liczba restauracji, gdzie obowiązuje całkowity zakaz palenia.       Palacze żyją średnio o 25 lat krócej niż osoby wolne od nałogu. Zaskakujący jest fakt, że w naszym kraju co trzecia kobieta w ciąży nie stroni od papierosa a 30 % dzieci spróbowało palenia w wieku poniżej 10 lat.   &n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biała koszula! My nastolatki

Biała koszula niejedno ma imię!!!! Wyjście z przyjaciółmi , poważna impreza,  wielkie wyjście??     Aktorki, piosenkarki, gwiazdy. Każda z nich ma w szafie białą koszulę. Wiedzą jak założyć ją na zakupy, na czerwony dywan i w sposób elegancki, ale niezobowiązujący. Kate Hudson Gdyby nie ten dekolt, to strój Kate Hudson byłby idealny na rozmowę kwalifikacyjną. W tej wersji nadaje się tylko na wieczór Keira Knightley (...)

Zobacz cały wpis na blogu »