Meble

Wpisy zawierające słowo kluczowe meble.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

karnisze, meble, łóżko nowy

Biegamy za karniszami. Wchodzimy gdzie tylko się da. Jestem trochę zmęczony. Karnisze w sklepie na Wojska Polskiego-są dużo tańsze od tych w Nomi. Dzwonili, że przywiozą dziś moje łózko i szafy. Przyjechali ok. 18:00. Składanie zajęło im ok. 2 godz. i wzięli 10% wartosci czyli ok. 200 zł. Łóżko trochę duże, ale nie jest źle. Postawiłem je na środku i zobaczę jak będzie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Instytut Wzornictwa Przemysłowego NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/   Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest zaangażowany w wiele programów w skali krajowej i międzynarodowej.  Cele i zadania są wprowadzane  obecnie: W tym roku IWP realizuje dwa projekty dla tworzenia polskiej marki w kraju i za granicą: Zaprojektuj Swój Zysk, Dobry Wzór. Program Zaprojektuj Swój Zysk ma zapewnić projektantom  silną pozycję na rynku. Dla uzyskania takich efektów, projektanci muszą nauczyć się jak zarządzać firmą, produktami i finansami. Budowanie konkurencyjności firmy i marki  wymaga zdolności biznesowych. Projektanci powinni  obok pracy twórczej wprowadzać zarządzanie marką produktu. Polityka wizerunku, marki czy tworzenie pozycji rynkowej jest niezbędne. Program Dobry Wzór jest konkursem dla projektantów o ogólnokrajowym zasięgu. Korzyści jakie uzyskują uczestnicy to reput (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DECCO CO LTD Opinie Blog poświęcony firmie DECCO CO LTD

Jeśli chodzi o moją opinię na temat firmy DECCO CO LTD to jest ona bardzo pozytywna. Ludzie pracujący w tej firmie są odpowiedzialni i bardzo kompetentni. Firma DECCO CO.LTD Sp. z o.o jest warta zaufania i posiada bardzo bogatą ofertę. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jest Marcin Bołdyzer? Blog poświęcony firmie DECCO CO LTD

Marcin Bołdyzer jest właścicielem firmy DECCO CO.LTD Sp. z o.o. Jego firma działa na całym województwie śląskim i nie tylko. Zachęcam do bliższego zapoznania się z jego firmą, gdyż charakteryzuje go odpowiedzialność i rzetelność. Nie jednokrotnie uzyskałem od Pana Marcina Bołdyzera porady dotyczace wyposażenia mojego lokalu. Jestem zadowolony z przebiegu naszej współpracy.

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Formy i motywy dekoracyjne, są wysoko cenione przez kupujących. Moda na design, dekoracje i nietypowe stylizacje produktów rozwija się. Kolory, formy i wzornictwo to jeden z ważniejszy elementów przy wytwarzaniu produktów oraz przy sprzedaży. Wzornictwo w przypadku lampionów dekoracyjnych lamp i kinkietów opiera się na motywach malarskich i kwiatowych, firma proponuje również zdobienia w formie krajobrazów. Motywy kwiatowe to zarówno egzotyka – orchidee i winorośl jak wzory uniwersalne – róże czy kwiaty wiosenne. Dla wielu klientów zachętą są wzory i dekoracje malarskie. Nawiązanie do Clauda Moneta, jednego z czołowych przedstawicieli i twórców impresjonizmu w XIX, to nawiązanie do nowych form i sposobów prezentacji obrazu. Impresjonizm to malarstwo oparte na barwach oraz koncentracji i intensywności bar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAMPIONY I LAMPY DEKORACYJNE NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Wykonane z porcelany i szkła dekoracje w formie lamp, kinkietów czy plafonów powinny łączyć nietypowy charakter oraz estetykę wykonania. Lampiony wykonane z barwnego materiału mogą wzbogacić wnętrze. Lampy można wykonać z beżowo-złotej porcelany, co pozwala uzyskać nietypowe efekty świetlne. Rozproszone, lekkie światło dodaje łagodnych nut i barw w pomieszczeniu. Lampiony i lamy są doskonałą dekoracją stołu. Motywy malarskie, krajobrazy oraz dekoracje kwiatowe, są uniwersalne i odpowiednie nakażą okazję. Dekorowanie stołu barwa i łagodnym światłem dodaje szyku i elegancji. Złota poświata, zapewni nastrój i atmosferę w salonie czy jadalni. Wieczór przy łagodnym świetle nada charakteru. Dekorowanie stołu to nie tylko ozdobna zastawa stołowa, lecz również światło, barwy i zapachy. Szklane lampiony i osłony mogą być oświetlone świeczkami zapachowymi, zarówno o egzotyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/  Firma design i biura projektowe pod swoją marką proponuje wyjątkowe kolekcje oparte na sławnych i znanych motywach zdobniczych. Liście i kwiaty w kolorze złota,  motyw lauru i skrzydła, tworzą niepowtarzalną dekoracje. Jako uzupełnienie szkła, porcelany złoto nabiera innego, nietypowego charakteru. Błyszcząca złota poświata oraz mieniąca się kształtują lekką formę i łagodne linie. Ciemne kolory jako tło tworzą gamę kontrastów i różnorodne nasycenie barw.  Wyroby te, są ekstrawaganckie i unikatowe. Dobrze komponują się z zastawa stołową, białą,  z delikatnym wzorem i formą. Bogactwo i łagodne linie, ekstrawaganckie łączenie barw i odcieni tworzą niepowtarzalny zestaw kawowy, herbaciany i obiadowy. Wyroby te są dostępne w kolorze czarno-złotym oraz czerwono-złotym.   Łagodny impresjonizm van Gocha, Moneta i Renoira to rozproszone i tonowane kolor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGACTWO OBRAZÓW NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Sztuka dekoracji i zdobień to szukanie nowych stylów i nowatorskich form. Sztuka tworzenia opakowań opiera się na jakości i trwałości, jest również prezentacją firmy. Uznane wzory, motywy i dekoracje tj. obrazy impresjonistyczne, formy modernistyczne czy projekty art-deco tworzą nową jakość produktu. Pomysłowość łączy się w ten sposób z elegancja i estetyką wykonania. Marka i wzór produktu stają się w ten sposób formą prezentacji. Prezentacji jako produkt artystyczny i produkt sztuki użytkowej. Szukanie niebanalnych wzorów, szukanie ponadczasowych form jest nieodłącznym elementem działania wytwórców dóbr luksusowych. Efekty tych działań widać szeroko: wystawy, prezentacje i targi tych wyrobów odbywają się na całym świecie. Sklepy i galerie poszukują firn oraz produktów luksusowych i ekstrawaganckich.  Takie kształtowanie ofe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przestrzeń ze szkła – tarasy i oranżerie NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Jak w prowadzić światło do wnętrz?  Poprzez wykorzystanie światła naturalnego i sztucznego można wykreować wyjątkowe projekty wnętrz. Wprowadzenie szkła do wnętrz pozwala na zaprojektowanie indywidualnego i nietypowego wnętrza. Przeszklenia, tarasy i oranżerie ze szkła są często proponowane klientom  przez architektów. Zalety to nie tylko krajobrazy za oknem, lecz również wprowadzenie do wnętrz światła. Naturalne oświetlenie nadaje łagodnych tonów i barw, wprowadza łagodny i stonowany nastrój. Sztuka obróbki szkła pozwala na projektowanie okien i przeszkleń na zamówienie – szkło bezbarwne można zastąpić srebrnym, brązowym czy błękitnym. Efekt wprowadzenia takiej dekoracji jest widoczny w całym pomieszczeniu o każdej porze dnia. Błękitne tony dodają łagodności, srebrne rozpraszają światło. Brązowe szkło nada ciemniejszych i zdecydowanych barw. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Moda na orient NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Motywy zdobienia proponowane przez firmy nawiązują do wielu motywów orientalnych. Orchidea czy kwiat wiśni są często wykorzystywane jako motyw. Zainteresowanie kupujących stale wzrasta. Szukanie nietypowych rozwiązań dla wnętrz jest elementem promocji i budowania marki.   Drewno tj. ratan czy mahoń są uważane za ekstrawaganckie i wyjątkowe. Barwy mahoniowe nadają cieplejszego głębokiego tonu. Pomieszczeniu w ten sposób uzyskuje się nowatorski styl i estetykę. Mahoń jest trwałym materiałem, często wykorzystywany do projektowania unikalnych mebli i dekoracji. Ratan jest wykorzystywany przy projektowaniu lekkich i trwałych mebli. Estetyka wykonania oraz nietypowa forma mebli gwarantuje unikalność i niepowtarzalność dla wnętrz. Wykorzystanie barwnych tafli ze szkła w formie przeszkleń czy blatów jest  inspirującym elementem przy aranżowaniu wnętrz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Feng-Shui a wybór mebli Przeprowadzki i Feng Shui

Nowe meble według Feng-Shui są lepsze od antyków. Jeśli dokładnie nie wiemy pochodzenia starych mebli, nie kuśmy losu i nie wnośmy do swojego domu rzeczy używanych, ponieważ mogą one być nasycone ogromną ilością negatywnej energii. Feng-Shui jest sposobem na tworzenie i akumulacje dobrej energii. Zazwyczaj stare meble z antykwariatu zawierają dużo zastojowej energii, mającej niszczący wpływ na człowieka. Szczególnie ostrożnie trzeba podchodzić do kupna starych łóżek i sof. Wybierając regały ozdobne pamiętajmy, że w sklepach jest duży wybór tych mebli, zaczynając od wytwornych regałów w stylu "modern", wykonanych z drewna klonowego lub orzechowego, a kończąc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wystrój & Dekoracja LUXUS PORTAL : ZYCIEWLUKSUSIE.PL : Luksusowe sklepy, produkty, marki

Wystrój & Dekoracja. Efektownie urządzone wnętrza są synonimem luksusu i dobrego smaku. Lubimy otaczać się rzeczami pięknymi i gustownymi. Jeśli chcą państwo dodać swojemu domowi czy mieszkaniu nieco elegancji i ozdobić je efektownymi dodatkami, zapraszamy do skorzystania z ofert, jakie prezentowane są w serwisie ZyciewLuksusie.pl. Tam znajdą państwo przepiękne meble, antyki, wykładziny i dywany, żyrandole i inneoświetlenie, lustra, kominki, fotele i krzesła. Dla miłośników jadania posiłków w idealnej oprawie są do wyboru najwyższej jakości akcesoria kuchenne, szkło i porcelana czy produkty z działu cafeteria i bar. Mówi się, że sercem domu jest właśnie kuchnia, ale funkcjonalna i gustownie urządzona łazienk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEKORACYJNE SZKICE I NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Dzięki technikom obrabiania szkła można ozdobić i unowocześnić każde wnętrze. 550 zł - 1 100 zł za m2 szkło płaskie, bezbarwne 600 zł - 1 300 zł za m2 szkło satynowe lub białe 600 zł - 1 200 zł za m2 szkło brązowe, grafitowe 900 zł - 1 000 zł za m2 szkło czrna berła (głeboki grafit) 700 zł - 110 zł za m2 szkło lacobel (kolorowe, nieprzezroczyste) 700 zł - 1200 zł za m2 lustra srebrne, brązowe lub grafitowe   CENY TE DOTYCZĄ SZKŁA DEKOROWANEGO  (na całej powierzchni)  I WZMOCNIONEGO LAMINOWANIEM (WLICZONY KOSZT MONTAŻU)   informacje - e-mail: dorota.smolenska@wp.pl   PRZYKLADY WZORÓW:

Zobacz cały wpis na blogu »
ESTETYKA SZKŁA II NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ESTETYKA SZKŁA NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Szkło dzięki swoim walorom estetycznym oraz odporności na wilgoć i temperaturę jest często wykorzystywane w pomieszczeniach kąpielowych. Jakość i wytrzymałość szkła pozwala na rozwijanie produkcji wyrobów ze szkła, na szersze wykorzystanie przy projektowaniu i aranżacjach. Ten materiał stopniowo zastępuje ceramikę.  Szkło dekorowane i kolorowe w postaci mozaiki i dekorów szklanych jest coraz częściej wykorzystywane, staje się ozdobą i dekoracją pomieszczeń. Szkło jest odporne na zabrudzenia, przez co łatwiej utrzymać czystość. Konkurencyjne produkty  ceramiczne mają gorsze parametry wytrzymałości, są bardziej podatne na uszkodzenia i zabrudzenia. Estetyka szkła oraz walory wizualne przewyższają ceramikę. Szkło można dekorować na wiele sposobów, poprzez technikę piaskowania i stapiania szkła można otrzymać różnorodne wzory i motywy dekoracyjne. Mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »