Marzenia

Wpisy zawierające słowo kluczowe marzenia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Słodko gorzki smak życia Vanillalips

Magia słowa   Wczoraj spełniły się moje marzenia. Pomyślnie przeszłam rekrutację i mam nadzieję,że wszystko się ułoży. Był to dzień bardzo pomyślny, słoneczny i ciepły . Pełen miłych spotkań i niespodzianek. Do wieczoru pozostawałam w stanie, który można by było określić jako euforia. Uśmiech nie schodził mi z ust.  Potem humor  sp...ł mi oczywiście facet.        Bad luck   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień dobry, to Ja ! Opowiadania w wolnej chwili

POCZĄTEK CZYLI JAK TO SIĘ ZACZEŁO   Dawno dawno temu, za górami za lasami, za siedmioma rzekami ...  Podobno wielu autorów przypisuje tym kilku slowom magiczną moc, która umożliwi im stworzenie wielkiego dzieła literackiego. Więc też zaczynam od tych słów ale opowiem Wam naprawde niesamowitą i tajemniczą historie. Mam nadzieje, że przeniosę Was do mojego pokręconego świata. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się czy to co macie Wam wystarcza? Czy zasypiając, zarówno samemu jak i w objęciach bliskiej osoby, uciekaliście do marzeń o innym życiu? Czy wracaliście myślami do lat które mineły bezpowrotnie aby przeanalizować swoje podjęte decyzje i wybory? Czy w końcu będąc już 30-letnią kobietą z bagażem różnych doświadczeń jesteś zła za to kim byłaś i jak się zachowywałaś będąc nastolatką? Powiem Wam, że ja bardzo czsto uciekałam do tych myśli. Zasypiałam wyobrażajac sobie jak po raz kolejny przeżywam swoje mło (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzenia Podróże z sercem

Czasami warto się zatrzymać , powolnym krokiem naprzód iść ,  cieszyć się życiem , które masz , nie martwić się upływem lat .       Spojrzeć na wszystko z innej strony ,       świat tyle kolorów przecież ma ,       nacieszyć oczy barwami tęczy ...       serce muzyką , co w duszy gra . Nie martwić się jutrzejszym dniem ,  przeszłości nie wspominać już ,  liczy się chwila ... która trwa ... i ta muzyka co w sercu gra .  

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzenia Podróże z sercem

Zatrzymaj się na chwilkę  i usiądź wygodnie . Zamknij zmęczone oczy  niech myśli płyną swobodnie .          Do miejsc , o których marzysz ,          do serca , którego pragniesz .          Odwiedź je w wyobraźni ,          tam je wszystkie odnajdziesz . Pozwól chwili czasu , niech Ciebie oczaruje . Oddaj się marzeniom , na nich przyszłość zbudujesz .          Otul się pięknem chwili ,          wycisz swoje wnętrze .          W takt muzyki serca ,          co pragnie jeszcze więcej . Znalezione .   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzenia Podróże z sercem

Nie żałuj w życiu niczego , bo szkoda czasu na żale . Wyjdź lepiej naprzeciw tego ,  co tajemnicą życia jest dalej .   Przed Tobą dni niepoznane  i wspomnienia jeszcze ukryte . Białe karty niezapisane  i przeznaczenia drogi nieodkryte .   Nie żałuj więc przeszłości  i nie przestawaj marzyć ,  lecz sięgaj do przyszłości ,  bo wszystko może się zdarzyć . Znalezione .

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzenia Podróże z sercem

  Między życiem , a światem fantazji    jest most budowany pragnień    marzeniami ...   Wsparta na filarze własnej wyobraźni   droga do miłósci , którą w sercu    mamy ...   Między brzegiem morza , a samotną    wyspą co na krańcu świata -    gdzieś szczęśliwa leży ...   krąży statek widmo -    niewiadoma przyszłość ...   Czy wyspę znajdziemy od nas                          to zależy ...  

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy Raz.... SEKRET WIARY

Pierwszy raz widze pozamykane cmentarze.....z zakazem wstepu .......sytuacja ta jest bardzo przygnebiajaca.....zarowno dla odwiedzajacych jak I dla osob , ktore utracily coroczny dochod zwiazany ze sprzedaza zniczy....kwiatow itp.... Brak szacunku dla tradycji.....to bardzo przykre!!!  Sytuacja zwiazana z koronawirusem pokazuje nam co chwile.....jak bardzo mozemy byc ograniczani w naszych prawach.....zaczynamy dooiero teraz widziec co stracilismy, badz tracimy......nie wiem jak daleko jeszcze posuna sie restrykcje pod przykrywka naszego dobra......ale wazne abysmy nie tracili naszej wolnosci i praw......Kazde czasy maja swoje biale plamy , ktore wychodza na jaw po wielu latach......ciekawe ile takich plam wyjdzie dotyczacych naszych czasow..... Odbieranie ludziom tego co jest dla nich najwazniejsze......to zla polityka.....  

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy dom Rodzina, relacje, monolog wewnętrzny, ciągle nowe pomysły na zyciea

Podejmujemy decyzję co do kupna domu. A w sumie dworku Radziwiłłów z 1820 roku.  Czuje że jest to walka między rozumem a sercem. Serce już tam zamieszkało odkąd tylko zobaczyło zdjęcia tej nieruchomości. Serce się już tam dawno urządziło i zamieszkało, mimo iż ogłoszenie widziało ledwie 4 dni temu.  Ale rozum... Rozum wie swoje..  rozum jest stonowany.  Rozum ma sporo obaw, głównie o koszty wykończenia, o odległość od stacji, koszty ogrzewania i prądu.. rozum potrafi liczyć.  A liczy się czas, energię na wykończenie, no i pieniądze. Czy ten dworek jest wart aż tyle?  Czy rozum przekona serce, czy serce porwie rozum swym rozmachem?  Modlę się dużo. O światło rozumu... Hmmm... Rozumu... Może dlatego ten rozum zadaje tyle pytań... ;)   

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótkie przedstawienie się Jeden dzień z życia marzycielki

Witajcie moi kochani blogowicze,                                    cieszę się, że trafiliście właśnie na mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną trochę dłużej. Od zawsze lubie dużo mówić więc stwierdziłam, że warto te słowa przelewać na tzw papier. Chciałam na początku się przedstawić. Mam na imię Natalia i mam 23 lata. Jak większość z was prowadze normalne, młodzieżowe życie. Nie będę was zanudzać banalnymi stwierdzeniami na temat mojego życia, ponieważ pewnie wiekszość z was to nie interesuje. Lubie bujać w chmurach a zarazem  mocno stąpam po ziemi więc jedne wpisy będą pełne filozofii i namiętnych uniesień a inne uderzą w was szczerością i agresją.    Póki co, musi was zadowolić ten krótki wstęp ponieważ padam z nóg i jest ta godzina, że pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy warto pomagac innym? TRUDNY WYBÓR

Jesli chcemy byc lepszymi ludzmi....musimy wyrobic w sobie odruch pomocy innym....oczywiscie music to byc bezinteresowna pomoc..... Wielu z Nas wynioslo dobre cechy z domu rodzinnego.....takie jak: szacunek dla starszych osob....dobre maniery.....milosc....itp.... Poniewaz zycie nie nalezy do najlatwiejszych ....musimy liczyc rowniez na pomoc innych.... W trudnych sytuacjach zyciowych probujemy skorzystac z pomocy bliskich I przyjaciol.....Im wiecej mamy przychylnych osob....tym na wieksza pomoc mozemy liczyc..... Pomyslcie o tym jesli ktos was o cos poprosi.....ze pomagac innym naprawde jest warto!!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Zielonooki potwór Kasia Gajda

    Znacie go - zielonookiego potwora, paskudę wlewającą nam truciznę do serca? Zazdrość odbierającą radość z życia. Ja znam i staram się ją zwalczać tak jak mogę najlepiej, ale czasami niespodziewanie wyskakuje za krzaka i towarzysz mi dopóki sama jej nie wykopie. Zazdrość, ach ta zazdrość. Naprawdę jej nie lubię bo wiem, że zazdroszcząc komuś tak naprawdę robię krzywdę samej sobie. No, ale zdarzyło się. I popadłam w smutek zazdroszcząc innym cudownego życia.       A rzecz działa się na wygodnej kanapie, kiedy to oglądałam program o ludziach mieszkających w egzotycznych miejscach takich jak Bali, Sri Lanka czy Gwatemala. Czy chciałabym mieszkać za granica na jakiejś ciepłej wyspie z cudowną plażą i ogromnymi palmami kokosowymi - oj tak, tak, tak! Myślę, że nawet Bóg wybiera takie miejsca na swoje wakacje. Spełniłabym swoje marzenie mając dom niedaleko plaży, słysząc łagodnie rozbijające się fale o brzeg morza. Fantastyczne miejsca gd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sens Życia Ciemna Strona Umysłu

 Skoro znamy już definicje indywidualnej siły psychicznej, mogę przejść do kolejnej części, jaką jest sens naszego życia. Poprzez sens życia, rozumiem stan jednostki w której zachodzą pozytywne reakcje wewnętrzne na bodźce z otoczenia, stające się podstawą do wytwarzania nowych konstruktów marzeń. Spoglądanie w przyszłość to czynność umysłowa, nadająca prędkość naszemu rozwojowi. W ten sposób możemy dojść do wniosku, iż tak naprawdę sens to nic innego jak spełnianie swoich własnych potrzeb. Tak właśnie się dzieje, ponieważ rodzimy się narcyzami i w trakcie całego życia nimi jesteśmy. Dążymy najpierw do zaspokojenia własnej fundamentalnej potrzeby i dopiero potem zastanawiamy się nad potrzebami innych. Taki stan rzeczy dotyczy nas wszystkich, ponieważ brak spełnienia tej potrzeby buduje mniejsze poczucie własnej wartości, użyteczności, oceny samego siebie itp.. Czym jest sens życia w sensie jego posiadania a nie definicyjnym?       Wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
marzenia marylins

Kiedy byłam małą dziewczynką, wierzyłam że moje życie będzie piękne. Wspaniała praca, cudowne dzieci, kochający mąż. Nie sądziłam, że właśnie ja o takim życiu mogłam jedynie marzyć. Dziś...mam 33 lata i zrozumiałam, że sięgnęłam dna.

Zobacz cały wpis na blogu »
"Psycho Power" Ciemna Strona Umysłu

Zanim przejdę do opisywania czarnych charakterów, należałoby się skupić na czymś, co nazywam Psycho Power. Indywidualna siła psychiczna to nic innego jak ten twój cichutki głosik, którym właśnie czytasz mój wpis. Siła psychiczna jest odpowiedzialna za analizowanie bodźców z otoczenia. Mogą one być negatywne lub pozytywne, a także w różnej skali i stopniu natężenia. Według mnie powstaje ona już w okresie prenatalnym, kiedy w płodzie zaczyna się kształtować mózg. To ona jest bowiem odpowiedzialna za aktywowanie złych lub dobrych genów a także za percepcję otaczającej nas rzeczywistości. Mówi się, iż uwarunkowania biologiczne i środowiskowe są wypadkową ukształtowanego w dany sposób człowieka. Zgodzę się z tym, jednak według mnie istnieje inny powód dla którego te geny i percepcja powstają w ten a nie inny sposób. Dlatego też odejdę od zagadnień związanych z biologią i środowiskiem. Poczęstuje cię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magiczne 3 życzenia.... MAGIA PIENIEDZY

Masz przed sobą właśnie złota rybkę i możesz dzieki niej zrealizować 3 życzenia......o co byś poprosił ? Zaczął byś od siebie? Czy pomyślał byś o innych ludziach?  No właśnie tu mamy problem.....jaki mają często ludzie, którzy nagle się stają bogatymi a nie są na to przygotowani..... Wracamy do życzeń.....jestem przekonany, że były by to: duży dom, podróże, posiadanie dużej ilości pieniędzy ( co mogło by dać i dom i podróże , bez realizacji dwóch życzeń).....ale do takiej sytuacji również trzeba być przygotowanym ... Ktoś życzyłby sobie mieć dużo szczęścia inny zdrowia... Nie łatwo jest kogoś pytać o pomoc a co dopiero o realizację twoich życzeń czy też marzeń....  Ja wolę sam ciężko zapracować na to co mam a rybka niech sobie pływa spokojnie....

Zobacz cały wpis na blogu »