Lody

Wpisy zawierające słowo kluczowe lody.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Podróż kulinarna do Stacji Smaku Piękna ziemia kaszubska

W dniu 6 grudnia  2018r byłam z grupą ze szkolenia w restauracji Stacja Smaku w Udorpiu k. BYTOWA. Restauracja ta serwuje dania kuchni przedewstkim kaszubskiej.W swoim menu można też znaleść dania innych regionów Polski. Miałam okazję posmakować danie pod nazwą "dorsz z pieca".  Jest  to bardzo smaczna potrawa,pełna różnorodnych dodatków, posypana serem, w rozpuszczonym pod wpływem gorąca, gdyż podawana jest prosto z pieca. Wróciły wspomnienia z dzieciństwa. Danie przepyszne.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdzie kupić najsmaczniejsze pieczywo w Pszczynie? Piekarnia-Ciastkarnia Jasiek Pszczyna - Pieczywo, Torty, Ciasta, Ciastka, Kawiarnia

Piekarnia Ciastkarnia Kawiarnia Jasiek zajmuje się wypiekiem tradycyjnego śląskiego pieczywa. Mamy sieć piekarni na Śląsku - w Pszczynie, Żorach i Goczałkowicach-Zdroju. Nasze chleby i bułki wypiekane są bez używania konserwantów i polepszaczy. Wszystkie wyroby cukiernicze powstają z bardzo wysokojakościowych, naturalnych składników. Oprócz tradycyjnych chlebów i bułek oferujemy torty okolicznościowe, ciasta deserowe, kanapki, pizzę i inne wyroby piekarnicze. torty, piekarnia, ciastkarnia, pszczyna, cukiernia, kawiarnia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypad na narty Daję każdemu na prawo i lewo, sprawdź sam...

Hej, to mój perszy wpis i mam nadzieję, że się spodoba Działo się to nie tak dawno temu. Razem z paczką przyjació wybraliśmy się w Alpy Austryjackie, żeby trochę pojeździć na nartach. Gdy dojechaliśmy na mniejsce późnym wieczorem rozeszliśmy się tylko po pokojach i padliśmy. Rano wstaliśmy wcześnie i ruszyliśmy na stok. Było nas 6 osób, a gondolka, która wciągała nas na górę była tylko 4 osobowa, więc ja i mój chłopak pojechaliśmy osobno. Szyby w gondolce były przyciemniane, więc nie widzieliśmy co się dzieje w innych gondolach, ale też nikt nie widział co my robimy  Czekało nas jeszcze jakieś 20 min jazdy. "Bardzo się za tobą stęskniłem" szenął mój chłopak, bo nie widzieliśmy się ja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
lody truskawkowe Fanaberka bloguje

      Ze słoiczka z napisem BoboVita dojadam słodką marchewkę z jabłkami. Dojrzewają czereśnie i Robal próbuje zamocować stracha na drzewie, ale poprzestaje na wywieszeniu białej flagi. Wieczorem jeżyki się wznoszą i coraz bardziej cichnie niebo. Między chmurami otwierają się różowe przestrzenie.

Zobacz cały wpis na blogu »