Kobieta

Wpisy zawierające słowo kluczowe kobieta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pierwszy Świat moimi oczami

Dzień dobry, albo dobry wieczór? W zależności od momentu czytania- a przywitać jakoś się należy. Tak mnie wychowano. Wychowano... I te wszystkie mądrości, co należy- co nie- jak mówić- jak stać- jakie buty do sukienki, a jaka torebka do spodni- to wszystko siedzi w mojej głowie i decyduje o tym, kim jestem i co robię. Kim jestem? Istotą niedokończoną. Co robię? Staram się przetrwać z dnia na dzień. Walczę o każdy łyk powietrza, o każdą kroplę wody, o promień słońca. Pesymistycznie to brzmi, wiem. Ale może mi pomoże, gdy przeleję swoje myśli na wirtualny papier, ciąg zero- jedynkowy. W czym ma mi pom& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rodzial I Oczami kobiety

Miłość Czym jest miłość? To nie tylko pocałunki, motylki w brzuchu, i łapanie za rękę. Miłość to też obecność i wsparcie drugiej osoby kiedy pojawią się problemy a piękne pierwsze zauroczenie zniknie.. przebaczanie, wskazywanie dobrej drogi, poczucie wsparcia i oddane serce. ROZDZIAŁ I Ostatnie moje dwa tygodnie minęły pod znakiem zapytania, czas się dłużył, nic nie sprawiało mi radości. Nie pamietam kiedy ostatni raz jadłam. Moja miłość ze mną zerwała, a ja czułam pustkę. Chociaż słońce każdego rana gilgotała moją twarz próbując mnie wybudzić, ja nie chciałam bo w śnie widziałam nas razem, szcześliwych, a obok nas biegały nasze dzieci, śmiejąc s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Suplementy i plastry odchudzające Plastry

Suplementy: Slimetrol Forte, Ketomorin, Sliminator, Snail Natural to dobre suplementy odchudzające. Potrafią w ciągu 28 dni pozwolić na zrzucenie zbędnych kilogramów. Zmniejszają apetyt i przyspieszają metabolizm co powoduje, że chudniemy w zadowalającym tempie. Z plastrów do wyboru również mamy kilka opcji: Sliminazer - popularne plastry odchudzające, które wykorzystują ludzie szukający taniego rozwiązania problemów z celulitem i wagą   Trattamento Patch - plastry ujędrniające i modelujące ciało. Wzmacnia włókna kolagenowe. Dobre rozwiązanie na modelowanie ciała w sposób.   SlimFit Pro -  rewolucyjne plastry odchudzające, które wykorzystują technikę transdermalną, prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj nieznajomy Melodia Moich Myśli

Witaj nieznajomy pozwól, że się przedstawię jako pierwsza. W końcu mam ten przywilej z samego faktu, iż jestem kobietą. No więc jestem autorem tego bloga, autorem książki pt. ”Mój los”, felietonistką gościnnie na www.planetakobiet.com.pl , prywatnie żona prawdziwego górala, matka czworga wspaniałych dzieci. Dorosłych już prawie, ale dla mnie zawsze będą dziećmi. Jeśli jesteś rodzicem, sam wiesz, co ci tu będę pieeeprzyć...;) Cieszę się, że akurat tu zaprowadziła Cię Twoja intuicja. Jak to się stało, że akurat tu? Ciekawe... No więc skoro jesteś, rozgość się proszę u mnie na stronach. Wiem, wiem spojrzałeś nonszalancko jak prawdziwy mężczyzna po tytułach moich wpisów myślisz, że ja tu tylko gadu-gadu z babami, jakieś srety- tety itd.. Nie, dlaczego? Niekoniecznie ;)Choć coś w tym, jest w końcu jestem jedną z nich, prawda? Wiesz myślę sobie, że faceci (mężczyźni)są OK. Co my kobiety bez Was znaczymy? Myślę, że zarówno Wy jak My -UZUPEŁNIA (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Od początku Osobiście

Ok. Mamy 24 kwietnia. Teoretycznie zostało mi dokładnie 127 dni, co daje 4 miesiące i 5 dni. W praktyce dużo mniej. Do czego? Do ślubu, o ile do niego w obecnej sytuacji wogóle dojdzie. Tak się zastanawiam- czyta ktoś wogóle jeszcze blogi? W sumie nieważne. Chciałam stworzyć sobie coś na kształt pamiętnika, a nie miałam do końca pomysłu na formę w jakiej chcę to zrealizować. I tak oto jestem. A jeśli ktoś to jeszcze będzie czytał, to fajnie. Tylko wielkie sory za błędy ortograficzne i interpunkcyjne- nie jestem pisarką.   Oczywiście jak każda dziewczyna, która planuje założyć sobie GPSa na resztę życia, chciałabym żeby w dniu mojego ślubu wszystkim kopary opadły na mój widok. Tylko co jeśli zamiast pięknej rusałki, przed ołtarzem stanie biały bałwan? I taka wizja póki co jest najbardziej prawdopodobna. A pamiętam, jak 2 s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jestem kobietą Sfery życia kobiety

Cześć Wam Chciałabym dzielić się z Wami tym co już wiem i także uczyć się od Was. My kobiety mamy wielką siłę choć zdarza się że już nie dajemy rady, że wszystko nas przerasta, mamy różne myśli w głowie, różne emocje. Są takie z nas, które siebie lubią a inne nie; Są takie, które siebie akceptują a inne nie; Są takie, które dbają o siebie jako człowieka, kobietę, pełnowartościową partnerkę, pracownika, a inne nie. Sama wiem jak to jest gdy siebie nie lubię, nie akceptuję, gdy nie jestem asertywna, gdy nie dbam o siebie i własne interesy, gdy tracę wiele lat swojego życia przy boku mężczyzny, gdy moje skrzydła z roku na rok są krótsze a życie wydaje się bez większego sensu. Dlatego dziewczyny zapraszam Was do wymiany doświadczeń i rozmów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
love destroys life with depression

Witaj Miło że tu jesteś postaram cię nie zanudzić.   Miłość siłą niszczącą czy budującą?                Na pewno ktoś z was zadał sobie chodź raz takie pytanie ale jak to w życiu bywa cieżko na nie odpowiedzieć aczkolwiek gdyby się nad tym zastanowić nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi iż nawet złe chwile nas czegoś w życiu nauczyły. Na czym ma sie człowiek uczyć jak nie na błędach? Ale czy my potrafimy sie na nich uczyć odpowiedzcie sobie tak szczerze ile razy dawaliście komuś szanse a ktoś jej nie wykorzystywał ale gdy walił mu sie grunt pod nogami był płacz? Typowe teksty zmienie się? nie nie zmienił sie raz nie zmieni i drugi,trzeci i cwarty niestety wiele ludzi wykorzystuje ludzką dobroć i zaczyna manipulować tą dobrą stroną żeby mieć wygodniej w życiu. Czy takie osoby zastanawiają sie nad konsenkwencją swoich czynów? wiele pytań mało odpowiedzi tak wiec kochani jeżeli mieliście podobne zdarzenia w życiu podzielcie s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zielony Mail , Imperium Reklamy , Świat Reklam Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Przedstawiam Trojaczki :)Podaje Reflinki  :https://zielonymail.com/pages/index.php?refid=brookehttps://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=brookehttps://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=brookeDlaczego opisuje je w jednym wpisie ? Bo wszystkie trzy są na podobnych zasadach a   śmiem twierdzic ze na tych samych  :)Klikanie w płatne reklamy , kliki konkursowe  oraz płatne maile  :)Opłacalna formą jest równiez promowanie PTP :)W moim przypadku ja w serwisie sejfik.com  wykupiłam 3 reklamy kazda z tych trzech serwisów  :)I teraz  ilość kredytów w każdym z serwisów rosnie  :) później mozna to wymienic na pieniądze  :)Zainteresowany/a ? Załóż konto ,  i  jesli masz jakiś problem to pisz wiadomość prywatną z dopiskiem  : Polecony z bloga- po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
3) PAY SURF Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Następny w kolejce jest  : http://paysurf.pl/index.php/rejestracja/brookeTutaj  można i poklikać i włączyć autosurf  ;p jak działa autosurf pisałam w poprzednim wpisie  :) Jednak jeśli nadal nie wiesz pisz w komentarzu a wyjasnie  :)Kobieta która prowadzi tę stronkę jest super  :p kontakt z nią jest  fajny i wszystko da sie dogadac  :)Opłaca się tam wykupowac ( za zebrane punkty )  reklamy innych stron  :)Wiadomo  jeśli jestes  zainteresowany/a  załóż konto i pisz w wiadomosci prywatnej  : Polecony z bloga  :)W razie potrzeby dopisz  proszę o pomoc  :)Na pewno pomogę  <3  :*pozdrawiam  :)

Zobacz cały wpis na blogu »
TeoriaZdrowegoZwiązku jejTEORIA

Jak ma wyglądać „zdrowy związek”? Zdrowy związek, jest rozpatrywany według dobrze znanych siedmiu filarów, które pozwolę sobie poniżej przytoczyć: 1)      Szacunek 2)       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TeoriaMiłości jejTEORIA

Czym jest TeoriaMiłośći? Troche inaczej zacznę niż każdy...ale pisząc dziś ze swoim przyjacielem, poruszyliśmy temat "zwany standardowym" -miłość. Czym ona jest? Jak ją postrzegamy? Podobno najlepiej by było, żeby cała otoczka "była usłana rózami". To twierdzenie jest bardzo popularne i często używane w dzisiejszym świecie. Teraz na chwilę skupmy się na tym, jak wygląda róża. Róża jest przepięka i wydaje się być delikatna, ale przecież to krzew, który ma kolce... Tak więc, czy stwier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOBIETA :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Zobacz cały wpis na blogu »
Lo-Lo-lojalność I'll Show You How Great I am

Lojalność Czasami szczerość wchodzi w drogę lojalności. Czasami ten sekret nie jest do końca nasz i zdradzając go, można zaszkodzić innym. Stephenie Meyer Zawsze powtarzam, że nikt nie wejdzie w związek z kobietą, co do której ma obawy, że go zdradzi. Nawet jeśli mężczyzna odbił komuś dziewczynę, to uważa, po prostu, że jest lepszy i żyje w przekonaniu o swojej wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kobieta za kierownicą Ciesz się życiem teraz

No i się zdarzyło. Ano podążam sobie o poranku do pracy jak codzień. Korek, samochodów dużo bo i poranek zwyczajny. Stoję, podjeżdżam, stoję, podjeżdżam, odcinki trochę krótsze i dłuższe i nagle okazuje się że jestem w tej lepszej kolejce jeśli będę sprytna, wyjadę pierwsza. Wykorzystałam moment, wyskakuję z kolejki i podążam bystro do przodu, gdy tymczasem ktoś tam też chciał z kolejki wyskoczyć i nie zdążył. Byłam pierwsza, dotknęłam klaksonu, żeby ktoś mnie widział jak już jestem na prostej. Jadę dalej i oto w środku miasta okazuje się, że pojazd ten, który nie zdążył, bynajmniej nie uprzywilejowany dogania mnie, ustawia się za mną na światłach i mruga światłami. Nic mi do tego, chcesz błyskać, to se błyskaj. Więc osoba wyjeżdża zza mnie, staje na pasie obok i okazuje się kierowca kobieta. Patrzy na mnie groźnie przez szybę i przeklina mnie. Roześmiałam się serdecznie i ruszyłam na zielonym. Ona też. Przyspieszyłam, ona też, skrecilam w kierunku mego celu, ona zajechała mi drogę. Mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza randka Moda na sukces

Jak już wcześniej wspomniałam, byłam w "białym zwiazku" i oczywiście próbowałam stworzyć relację z kobietą, która mnie oczarowała. Nasza znajomość nadal się rozwijała, a ja nie miałam odwagi aby jej powiedzieć o moich kombinacjach 😔. Kilka miesięcy później, postanowilysmy w końcu, że się spotkamy 😊. Ona postanowiła przyjechać do mnie, do Krakowa i zaznaczę, że nigdy wcześniej nie była w tym mieście, więc szacun za odwagę 👍. Nadszedł dzień spotkania 💕. Trzeba było się odwalić, żeby jej nie wystraszyć 😂. Stres oczywiście mi towarzyszył i ciągle napięcie w brzuchu, ale były to bardzo pozytywne emocje, bo w końcu miałam zobaczyć sie z przyszłą ukochaną. Godziny leciały jak minuty, a mi oczywiście czasu brakowało, więc szybko suszenie, prostowanie "buszu" na głowie, szpachla na mordkę i jazda na dworzec. No i dotarłam... Biorę telefon w łapę i dzwonię... Cisza... Drugi, trzeci, czwarty raz i nic. Laska nie odbiera, a ja myślę, że pewnie mnie wystawiła i powoli ciśnienie we mnie zaczyna rosn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »