Kobieta

Wpisy zawierające słowo kluczowe kobieta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zielony Mail , Imperium Reklamy , Świat Reklam Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Przedstawiam Trojaczki :)Podaje Reflinki  :https://zielonymail.com/pages/index.php?refid=brookehttps://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=brookehttps://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=brookeDlaczego opisuje je w jednym wpisie ? Bo wszystkie trzy są na podobnych zasadach a   śmiem twierdzic ze na tych samych  :)Klikanie w płatne reklamy , kliki konkursowe  oraz płatne maile  :)Opłacalna formą jest równiez promowanie PTP :)W moim przypadku ja w serwisie sejfik.com  wykupiłam 3 reklamy kazda z tych trzech serwisów  :)I teraz  ilość kredytów w każdym z serwisów rosnie  :) później mozna to wymienic na pieniądze  :)Zainteresowany/a ? Załóż konto ,  i  jesli masz jakiś problem to pisz wiadomość prywatną z dopiskiem  : Polecony z bloga- po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
3) PAY SURF Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Następny w kolejce jest  : http://paysurf.pl/index.php/rejestracja/brookeTutaj  można i poklikać i włączyć autosurf  ;p jak działa autosurf pisałam w poprzednim wpisie  :) Jednak jeśli nadal nie wiesz pisz w komentarzu a wyjasnie  :)Kobieta która prowadzi tę stronkę jest super  :p kontakt z nią jest  fajny i wszystko da sie dogadac  :)Opłaca się tam wykupowac ( za zebrane punkty )  reklamy innych stron  :)Wiadomo  jeśli jestes  zainteresowany/a  załóż konto i pisz w wiadomosci prywatnej  : Polecony z bloga  :)W razie potrzeby dopisz  proszę o pomoc  :)Na pewno pomogę  <3  :*pozdrawiam  :)

Zobacz cały wpis na blogu »
TeoriaZdrowegoZwiązku jejTEORIA

Jak ma wyglądać „zdrowy związek”? Zdrowy związek, jest rozpatrywany według dobrze znanych siedmiu filarów, które pozwolę sobie poniżej przytoczyć: 1)      Szacunek 2)       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TeoriaMiłości jejTEORIA

Czym jest TeoriaMiłośći? Troche inaczej zacznę niż każdy...ale pisząc dziś ze swoim przyjacielem, poruszyliśmy temat "zwany standardowym" -miłość. Czym ona jest? Jak ją postrzegamy? Podobno najlepiej by było, żeby cała otoczka "była usłana rózami". To twierdzenie jest bardzo popularne i często używane w dzisiejszym świecie. Teraz na chwilę skupmy się na tym, jak wygląda róża. Róża jest przepięka i wydaje się być delikatna, ale przecież to krzew, który ma kolce... Tak więc, czy stwier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOBIETA :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Zobacz cały wpis na blogu »
Lo-Lo-lojalność I'll Show You How Great I am

Lojalność Czasami szczerość wchodzi w drogę lojalności. Czasami ten sekret nie jest do końca nasz i zdradzając go, można zaszkodzić innym. Stephenie Meyer Zawsze powtarzam, że nikt nie wejdzie w związek z kobietą, co do której ma obawy, że go zdradzi. Nawet jeśli mężczyzna odbił komuś dziewczynę, to uważa, po prostu, że jest lepszy i żyje w przekonaniu o swojej wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kobieta za kierownicą Ciesz się życiem teraz

No i się zdarzyło. Ano podążam sobie o poranku do pracy jak codzień. Korek, samochodów dużo bo i poranek zwyczajny. Stoję, podjeżdżam, stoję, podjeżdżam, odcinki trochę krótsze i dłuższe i nagle okazuje się że jestem w tej lepszej kolejce jeśli będę sprytna, wyjadę pierwsza. Wykorzystałam moment, wyskakuję z kolejki i podążam bystro do przodu, gdy tymczasem ktoś tam też chciał z kolejki wyskoczyć i nie zdążył. Byłam pierwsza, dotknęłam klaksonu, żeby ktoś mnie widział jak już jestem na prostej. Jadę dalej i oto w środku miasta okazuje się, że pojazd ten, który nie zdążył, bynajmniej nie uprzywilejowany dogania mnie, ustawia się za mną na światłach i mruga światłami. Nic mi do tego, chcesz błyskać, to se błyskaj. Więc osoba wyjeżdża zza mnie, staje na pasie obok i okazuje się kierowca kobieta. Patrzy na mnie groźnie przez szybę i przeklina mnie. Roześmiałam się serdecznie i ruszyłam na zielonym. Ona też. Przyspieszyłam, ona też, skrecilam w kierunku mego celu, ona zajechała mi drogę. Mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza randka Moda na sukces

Jak już wcześniej wspomniałam, byłam w "białym zwiazku" i oczywiście próbowałam stworzyć relację z kobietą, która mnie oczarowała. Nasza znajomość nadal się rozwijała, a ja nie miałam odwagi aby jej powiedzieć o moich kombinacjach 😔. Kilka miesięcy później, postanowilysmy w końcu, że się spotkamy 😊. Ona postanowiła przyjechać do mnie, do Krakowa i zaznaczę, że nigdy wcześniej nie była w tym mieście, więc szacun za odwagę 👍. Nadszedł dzień spotkania 💕. Trzeba było się odwalić, żeby jej nie wystraszyć 😂. Stres oczywiście mi towarzyszył i ciągle napięcie w brzuchu, ale były to bardzo pozytywne emocje, bo w końcu miałam zobaczyć sie z przyszłą ukochaną. Godziny leciały jak minuty, a mi oczywiście czasu brakowało, więc szybko suszenie, prostowanie "buszu" na głowie, szpachla na mordkę i jazda na dworzec. No i dotarłam... Biorę telefon w łapę i dzwonię... Cisza... Drugi, trzeci, czwarty raz i nic. Laska nie odbiera, a ja myślę, że pewnie mnie wystawiła i powoli ciśnienie we mnie zaczyna rosn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek... Moda na sukces

Wszystko zaczęło się parę, ładnych lat temu. Zakończyłam toksyczny związek, więc stwierdziłam, że pora aby kogoś poznac. Nie znałam wtedy żadnych portali dla lesbijek, stąd też zaczęłam przeszukiwać internet, aby takowy znaleźć 😉. Wpadłam na kilka nowych dla mnie stronek dla dziewuszek i postanowiłam na jednym z nich zarejestrować się. Założyłam konto... Wszystko ładnie, pięknie, ale jak tu skonstruować sensowny anons? Byłam zielona w tym 🙄. Stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu SPONTAN! No to ciach! Moje natchnienie, tak mnie poniosło, że prawie miejsca zabrakło 😂. Ku mojemu zdziwieniu, odezwało się sporo, zainteresowanych kandydatek 😊. Były pierwsze rozmowy, spotkania, rozczarowania i jednorazowe skoki... Na dłuższą mete, nie było to dla mnie, ponieważ brakowało jednak tego prawdziwego uczucia 💕. Doszłam do wniosku, że muszę jakoś inaczej podejść do tematu. Zaczęłam przeglądać profile dziewczyn na tym portalu i natrafiłam, na taki, który mnie zaintrygował... Opis ciekawy, więc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Stan "po orgazmowy", dlaczego warto o nim mówić I'll Show You How Great I am

Witaj czytelniku.   Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą? Czy kiedykolwiek dałeś kobiecie pełną przyjemność wynikającą z seksu? Czy kiedykolwiek, gdy dałeś kobiecie przyjemność, widziałeś w jej oczach dogłębny zachwyt a kobieta zostawiła Cię/ przestała się odzywać?   Chcę wierzyć, że odpowiedziałeś na dwa pierwsze pytania – „Tak”, a na ostatnie „Nie”. Jeśli udało Ci się odpowiedzieć zgodnie z moją wiarą gratulacje! Lecz nie popadaj w zachwyt. Przeczytaj dalej. Może dowiesz się czegoś nowego…   Zapewne część z was odpowiedziała na wszystkie tak. W tym momencie nie interesują mnie dwa pierwsze, lecz ostatnie…   Dlaczego kobieta przestała się odzywać… Takie rozwiązanie sprawy mogło wynikać z wielu czynników. Zastanawiasz się zapewne, z jakich. Postaram się odpowiedzieć Ci na to pytanie.   Przypomnij sobie jak to było. Zapewne długo czek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy rok! Jak go przywitać? Created to make life easier by Textillo

Nowy Rok, nowa ja…. Znasz to uczucie?  Dlatego zadbaj o swój design z Nami! 

Zobacz cały wpis na blogu »
dla zdrowia zaPISki

Muszę..., muszę, bo inaczej się uduszę... wyleję to co we mnie na zewnątrz, może będę zdowsza...  Do jutra!

Zobacz cały wpis na blogu »
Mówią, że wzmocni co nie może zabić Pronto! I have a BPD

Pronto, Tysiąc myśli na minutę. Jak ciężko zrozumieć coś, czego nie jesteśmy w stanie nawet sobie wyobrazić? Jak pomóc, gdy nie wiemy nawet, z czym mamy do czynienia? Kiedy po 4 intensywnych latach dowiadujesz się, co jest nie tak, jak nazwać coś, co zawsze w Tobie było ale nie miało kształtu, wyrazu, koloru, schematu - odczuwasz bezgraniczny, monumentalny spokój.  Borderline to nie choroba psychiczna, a zaburzenie osobowości. Przede wszystkim nie należy się tego bać, jeżeli oczywiście ma się tego świadomość i chce się nad tym pracować. Wszystko jest stanem umysłu, a rzeczywistość bywa kwestią umowną.  Witam serdecznie, Pani Chaos. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzisiaj Kobieta

Środa, czekam właśnie w kolejce do ginekolog.  Wizyta wpisana dokładnie miesiąc temu, po założeniu karty ciąży.  To moja druga ciąża. Jednak liczba dzieci: 0 Wizyta miała być kontrolna, zresztą w poprzedni wtorek byłam wpisana również na badania prenatalne I trymestru. Więc powinnam teraz siedzieć z wynikami w ręku i czekać na swoją kolejkę. Czekam owszem ale z  wypisem ze szpitala, a gine będzie sprawdzać czy moja macica jest już ok.  Dwa dni przed prenatalnym zobaczyłam krew. Telefon do Gine, akurat dobrze się złożyło miała dyżur w szpitalu. Więc szybkie pakowanie i jazda. Mój W był akurat na męskim wyjeździe ale już wracał.  W szpitalu badanie pierwsze, później usg i się okazuje, że mój Groszek nie jest w 11 tygodniu i 3 dniu.  Mój Groszek zatrzymał się na 10 tygodniu i 2 dniu .....

Zobacz cały wpis na blogu »
Na poczatek kilka slow Rodzina, miłość, przyjaźń, macierzynstwo

Hej,  Zaczne od poczatku,  mam 29 lat ( o zgrozo )  mam meza (ale o nim pozniej )  mam wspanialego synka ( little m. zwany tez szogunem, ma obecnie 19 mc )  Mam tez jeszcze kogos i to wlasnie dzieki niej tu dzisiaj jestem, mam przyjaciolke juz chyba jakies 11 lat (wow ale sie zestarzalysmy)... Moja Droga dziekuje Ci za te 11 lat, przez te 11 lat udowadniasz mi ze dla chcacego nic trudnego i ze po burzy zawsze swieci slonce. Wiele sie u nas zmienilo przez te 11 lat, doroslysmy, dojrzalysmy, zmadrzalysmy (?)  Pomimo ze mieszakamy prawie 100km od siebie nasza przyjazn trwa i ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »