Kobieta

Wpisy zawierające słowo kluczowe kobieta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

HPD. Narcystyczny celebrytyzm czy kobieca psychopatia? No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

HPD. Narcystyczny celebrytyzm czy kobieca psychopatia?   Histrionic Personality Disorder (F60.4 w klasyfikacji chorób ICD-10) Histrioniczne zaburzenie osobowości jest jedną z czterech perturbacji osobowościowych zawartych w tzw. klastrze „B” amerykańskiego podręcznika diagnostyczno-statystycznego DSM-5 (2013). Patologie te zostały zgrupowane w jednej wiązce ze względu na „dramatyczne”, „emocjonalne” i „niekonsekwentne” zachowanie ich nieposkromionych nosicieli. W środowiskach eksperckich, czyli wśród psychiatrów i psychologów, dominuje ugruntowany pogląd, że syndromy ujęte w tym samym klastrze DSM wykazują tendencję do wzajemnego przenikania się, a nawet do współwystępowania u jednego człowieka. Nic więc dziwnego, iż HPD często idzie w parze z cechami narcystycznym (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Brunet wieczorową porą. Odcinek 1. Opowiadania erotyczne

   Zbudził ją zmrok. Spojrzała na zegar ścienny, wskazywał prawie 21. Leżała w ubraniach, na prawym boku. Przeczesała włosy i wstała. Pracowniczy garnitur był pognieciony. Zdjęła go i rzuciła na krzesło stojące przy szafie. Stała w samej bieliźnie. Lustro wmontowane w ścianę odbijało jej ciało. Gładkie ale nieidealne. Wciąż widziała u siebie te dodatkowe kilogramy. Tu i ówdzie przydałaby się ingerencja chirurga ale była pewna, że nigdy się na to nie zdecyduje. Bała się lecz jednocześnie akceptowała swoją figurę. Rozebrała się do naga i przeszła do łazienki. Weszła pod prysznic i odkręciła zimną wodę. Taka woda postawi ją na nogi.    Po wyjściu z łazienki ubrała się w seksowną czarną bieliznę. Gładkie stringi podkreślały jej pupę. Zadzwonił domofon. Podeszła i wcisnęła guzik wpuszczając gościa. Wiedziała kto idzie. Dominik.    Otworzyła mu drzwi w samej b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ale jak to w prezerwatywie…? Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To tylko seks Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

  Przyjemność, rozkosz – i nic więcej. Żadnego zaangażowania uczuciowego – i namiętność nie jest jego objawem. Tak było i tak jest. I nie może być inaczej, bo moja sfera uczuciowa zarezerwowana jest dla kogoś innego… I zawsze jasno stawiałam tę sprawę, zanim doszło do czegokolwiek między mną a moimi amantami.   Było ich wielu – kilkudziesięciu. Każdy inny, każdy w swoim rodzaju. Czy do któregokolwiek z nich zbliżyłam się bardziej? Czy czułam coś więcej? Do moich… jednorazowych znajomych – których była zdecydowana większość – na pewno nie. A do tych z nieco dłuższym stażem…? Raczej też nie. Z żadnym z nich nie omawiałam rozwodu z mężem, nie pla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Długo, namiętnie, głęboko! Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

I z orgazmem – taki seks lubię, taki seks uważam za udany. Oczywiście, nie każdy stosunek, jaki odbyłam, spełniał te kryteria. Wiele z moich przygód można by nawet zaliczyć do raczej nieudanych… Ale cóż, nie zawsze wszystko idzie, jak byśmy sobie tego życzyli ;)   Długo – bo nawet kilkugodzinne łóżkowe zapasy mi nie straszne. Tym bardziej więc imponują mężczyźni, który długo mogą i którzy dotrzymują kroku memu apetytowi… Nie jestem jednak typem kobiety-tyrana, zmuszającego facetów do seksu, gdy padają już na twarz. Trzeba zna c umiar, czego wymagam i od drugiej strony. Bo sama też bywam zmęczona, miewam gorsze dni, co skutkuje przeważnie niezbyt namięt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem? Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

Jestem kobietą, którą mijałeś na ulicy. Jestem kobietą, która stała przed Tobą przy kasie i której pupę oraz nogi mało dyskretnie oglądałeś. Jestem kobietą w krótkiej mini, która siedziała naprzeciwko Ciebie w autobusie. Jestem kobietą, którą minąłeś podczas zakupów na targu. Jestem kobietą, która wymieniała uwagi na temat ubrań z Twoją żoną. Jestem kobietą, która jechała Twoją taksówką i która powadziła z Tobą dwuznaczną, pełną podtekstów rozmowę. Jestem kobietą, którą przepuściłeś na pasach. Oto ja – zwyczajna pani domu, od lat sprzątająca, gotująca, piorąca i pomagająca dzieciom. Kobieta, jakich pełno. Dojrzała, ale jeszcze mogąca się podobać. Taka, za którą obejrzy się ten i tamten. Taka, która ma jeszcze atuty i umie je wykorzystać. Kobieta wiedząca, czego (i kogo ;)) chce. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na sam poczatek... Historie mężatki, czyli erotyczny blog Elwiry

Pisanie moje wypada rozpocząć od, oczywistego chyba, oświadczenia – jestem niewierną żoną. Zdradzałam i zdradzam. Miałam wielu kochanków, obecnie bardziej jednorazowych, niegdyś dwóch trzy trzech zakotwiczyło w moim życiu na dłużej. Nie mam wyrzutów sumienia. Lubię to, co robię. Sprawia mi to przyjemność. Taką drogę sobie wybrałam. A jak ona się zaczęła? Jestem mężatką od 1984 roku. Jeszcze zanim poznałam obecnego męża fascynowała mnie erotyczna sfera życia człowieka. I fascynacja ta sprawiła, że dość wcześnie w nią weszłam ze wszystkimi tego konsekwencjami. A podstawowa była taka, że naprawdę polubiłam seks. Do momentu poznania męża miałam za sobą kilkadziesiąt przygód erotycznych. Byłam i jestem szczęśliwa w małżeństwie. Kocham i jestem kochana. Ale w końcu mój temperament znów dał o sobie znać. To narastało stopniowo. Zaczęło się od prasy erotycznej, potem nad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy Świat moimi oczami

Dzień dobry, albo dobry wieczór? W zależności od momentu czytania- a przywitać jakoś się należy. Tak mnie wychowano. Wychowano... I te wszystkie mądrości, co należy- co nie- jak mówić- jak stać- jakie buty do sukienki, a jaka torebka do spodni- to wszystko siedzi w mojej głowie i decyduje o tym, kim jestem i co robię. Kim jestem? Istotą niedokończoną. Co robię? Staram się przetrwać z dnia na dzień. Walczę o każdy łyk powietrza, o każdą kroplę wody, o promień słońca. Pesymistycznie to brzmi, wiem. Ale może mi pomoże, gdy przeleję swoje myśli na wirtualny papier, ciąg zero- jedynkowy. W czym ma mi pom& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rodzial I Oczami kobiety

Miłość Czym jest miłość? To nie tylko pocałunki, motylki w brzuchu, i łapanie za rękę. Miłość to też obecność i wsparcie drugiej osoby kiedy pojawią się problemy a piękne pierwsze zauroczenie zniknie.. przebaczanie, wskazywanie dobrej drogi, poczucie wsparcia i oddane serce. ROZDZIAŁ I Ostatnie moje dwa tygodnie minęły pod znakiem zapytania, czas się dłużył, nic nie sprawiało mi radości. Nie pamietam kiedy ostatni raz jadłam. Moja miłość ze mną zerwała, a ja czułam pustkę. Chociaż słońce każdego rana gilgotała moją twarz próbując mnie wybudzić, ja nie chciałam bo w śnie widziałam nas razem, szcześliwych, a obok nas biegały nasze dzieci, śmiejąc s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Suplementy i plastry odchudzające Plastry

Suplementy: Slimetrol Forte, Ketomorin, Sliminator, Snail Natural to dobre suplementy odchudzające. Potrafią w ciągu 28 dni pozwolić na zrzucenie zbędnych kilogramów. Zmniejszają apetyt i przyspieszają metabolizm co powoduje, że chudniemy w zadowalającym tempie. Z plastrów do wyboru również mamy kilka opcji: Sliminazer - popularne plastry odchudzające, które wykorzystują ludzie szukający taniego rozwiązania problemów z celulitem i wagą   Trattamento Patch - plastry ujędrniające i modelujące ciało. Wzmacnia włókna kolagenowe. Dobre rozwiązanie na modelowanie ciała w sposób.   SlimFit Pro -  rewolucyjne plastry odchudzające, które wykorzystują technikę transdermalną, prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj nieznajomy Melodia Moich Myśli

Witaj nieznajomy pozwól, że się przedstawię jako pierwsza. W końcu mam ten przywilej z samego faktu, iż jestem kobietą. No więc jestem autorem tego bloga, autorem książki pt. ”Mój los”, felietonistką gościnnie na www.planetakobiet.com.pl , prywatnie żona prawdziwego górala, matka czworga wspaniałych dzieci. Dorosłych już prawie, ale dla mnie zawsze będą dziećmi. Jeśli jesteś rodzicem, sam wiesz, co ci tu będę pieeeprzyć...;) Cieszę się, że akurat tu zaprowadziła Cię Twoja intuicja. Jak to się stało, że akurat tu? Ciekawe... No więc skoro jesteś, rozgość się proszę u mnie na stronach. Wiem, wiem spojrzałeś nonszalancko jak prawdziwy mężczyzna po tytułach moich wpisów myślisz, że ja tu tylko gadu-gadu z babami, jakieś srety- tety itd.. Nie, dlaczego? Niekoniecznie ;)Choć coś w tym, jest w końcu jestem jedną z nich, prawda? Wiesz myślę sobie, że faceci (mężczyźni)są OK. Co my kobiety bez Was znaczymy? Myślę, że zarówno Wy jak My -UZUPEŁNIA (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Od początku Osobiście

Ok. Mamy 24 kwietnia. Teoretycznie zostało mi dokładnie 127 dni, co daje 4 miesiące i 5 dni. W praktyce dużo mniej. Do czego? Do ślubu, o ile do niego w obecnej sytuacji wogóle dojdzie. Tak się zastanawiam- czyta ktoś wogóle jeszcze blogi? W sumie nieważne. Chciałam stworzyć sobie coś na kształt pamiętnika, a nie miałam do końca pomysłu na formę w jakiej chcę to zrealizować. I tak oto jestem. A jeśli ktoś to jeszcze będzie czytał, to fajnie. Tylko wielkie sory za błędy ortograficzne i interpunkcyjne- nie jestem pisarką.   Oczywiście jak każda dziewczyna, która planuje założyć sobie GPSa na resztę życia, chciałabym żeby w dniu mojego ślubu wszystkim kopary opadły na mój widok. Tylko co jeśli zamiast pięknej rusałki, przed ołtarzem stanie biały bałwan? I taka wizja póki co jest najbardziej prawdopodobna. A pamiętam, jak 2 s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jestem kobietą Sfery życia kobiety

Cześć Wam Chciałabym dzielić się z Wami tym co już wiem i także uczyć się od Was. My kobiety mamy wielką siłę choć zdarza się że już nie dajemy rady, że wszystko nas przerasta, mamy różne myśli w głowie, różne emocje. Są takie z nas, które siebie lubią a inne nie; Są takie, które siebie akceptują a inne nie; Są takie, które dbają o siebie jako człowieka, kobietę, pełnowartościową partnerkę, pracownika, a inne nie. Sama wiem jak to jest gdy siebie nie lubię, nie akceptuję, gdy nie jestem asertywna, gdy nie dbam o siebie i własne interesy, gdy tracę wiele lat swojego życia przy boku mężczyzny, gdy moje skrzydła z roku na rok są krótsze a życie wydaje się bez większego sensu. Dlatego dziewczyny zapraszam Was do wymiany doświadczeń i rozmów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
love destroys life with depression

Witaj Miło że tu jesteś postaram cię nie zanudzić.   Miłość siłą niszczącą czy budującą?                Na pewno ktoś z was zadał sobie chodź raz takie pytanie ale jak to w życiu bywa cieżko na nie odpowiedzieć aczkolwiek gdyby się nad tym zastanowić nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi iż nawet złe chwile nas czegoś w życiu nauczyły. Na czym ma sie człowiek uczyć jak nie na błędach? Ale czy my potrafimy sie na nich uczyć odpowiedzcie sobie tak szczerze ile razy dawaliście komuś szanse a ktoś jej nie wykorzystywał ale gdy walił mu sie grunt pod nogami był płacz? Typowe teksty zmienie się? nie nie zmienił sie raz nie zmieni i drugi,trzeci i cwarty niestety wiele ludzi wykorzystuje ludzką dobroć i zaczyna manipulować tą dobrą stroną żeby mieć wygodniej w życiu. Czy takie osoby zastanawiają sie nad konsenkwencją swoich czynów? wiele pytań mało odpowiedzi tak wiec kochani jeżeli mieliście podobne zdarzenia w życiu podzielcie s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zielony Mail , Imperium Reklamy , Świat Reklam Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Przedstawiam Trojaczki :)Podaje Reflinki  :https://zielonymail.com/pages/index.php?refid=brookehttps://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=brookehttps://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=brookeDlaczego opisuje je w jednym wpisie ? Bo wszystkie trzy są na podobnych zasadach a   śmiem twierdzic ze na tych samych  :)Klikanie w płatne reklamy , kliki konkursowe  oraz płatne maile  :)Opłacalna formą jest równiez promowanie PTP :)W moim przypadku ja w serwisie sejfik.com  wykupiłam 3 reklamy kazda z tych trzech serwisów  :)I teraz  ilość kredytów w każdym z serwisów rosnie  :) później mozna to wymienic na pieniądze  :)Zainteresowany/a ? Załóż konto ,  i  jesli masz jakiś problem to pisz wiadomość prywatną z dopiskiem  : Polecony z bloga- po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »