Kawa

Wpisy zawierające słowo kluczowe kawa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Powitanie Kluska w akcji

Drogie czytelniczki, drodzy czytelnicy, witam was bardzo serdecznie w mojej kawiarni, gdzie znajdzie się miejsce i kawa dla wszytskich zabieganych, a cena to jedynie wasz komentarz. Gorąco zapraszam czytajcie, komentujcie i dzielcie się życiem:)   Pozdrawiam samotna_kluska

Zobacz cały wpis na blogu »
Kawa w kapsułach Lavazza a modo mio Zawsze świeża kawa w kapsułach

Czy kawa może pomóc przezwyciężyć uzależnienie od cukru? Cukier daje energię, ale jest również bardzo niebezpieczny dla naszego organizmu, powinniśmy unikać cukru lub stosować naturalne zamienniki np. stevia. Kawa doda Ci wigoru, jeśli Twój organizm dostanie odpowiednią dawkę tego magicznego napoju. Kawa może też zabić, dlatego nie należy przesadzać z jej ilością. Max 5 filiżanek dziennie, optymalnie jednak dwie filiżanki, natomiast dla diabetyków zalecana dawka kawy to jedna filiżanka dziennie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

  Chwila wytchnienia... łapie oddech, klatka piersiowa przyjemnie unosi sie do góry by powoli opaść z wydechem... pomimo bólu, który daję o sobie raz po raz znać jest to nawet przyjemne.... myśli krążą na wysokich obrotach.... czuję, że włącza się mój analizator.... choć nie chcę, nie chcę dzisiaj niczego analizować.... chcę się delektować chwilą dzisiejszego poranka.... niby nic wielkiego....ale przez moment miałam okazję zobaczyć jak to jest od środka być z kimś....kiedy wstaję się o świcie by z ukochaną osobą napić się kawy (nawet słyszałam pianie koguta.... niby nic, ale dla osoby, która nie ma tego na codzień jest to bezcenny moment)...szybkie całusy skradzione w przejściu... i słowa kocham Cię...usłyszane na pożegnanie wychodząc do pracy to wszystko sprawia, że człowiek uśmiecha się....tak, uśmiecham się teraz sama do siebie, do was.... jest mi dobrze.... cały dzień był dobry... mimo, że końcówka spadła na mnie jak grom z jasnego nieba - ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdzie kupić najsmaczniejsze pieczywo w Pszczynie? Piekarnia-Ciastkarnia Jasiek Pszczyna - Pieczywo, Torty, Ciasta, Ciastka, Kawiarnia

Piekarnia Ciastkarnia Kawiarnia Jasiek zajmuje się wypiekiem tradycyjnego śląskiego pieczywa. Mamy sieć piekarni na Śląsku - w Pszczynie, Żorach i Goczałkowicach-Zdroju. Nasze chleby i bułki wypiekane są bez używania konserwantów i polepszaczy. Wszystkie wyroby cukiernicze powstają z bardzo wysokojakościowych, naturalnych składników. Oprócz tradycyjnych chlebów i bułek oferujemy torty okolicznościowe, ciasta deserowe, kanapki, pizzę i inne wyroby piekarnicze. torty, piekarnia, ciastkarnia, pszczyna, cukiernia, kawiarnia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kawa Lavazza a modo mio Zawsze świeża kawa w kapsułach

Intensamente 50% Arabica i 50 % Robusta, średnio palona, wyjątkowy, harmonijny smak i aromat.    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kawa moja komóra

 Dołmatow tak był przejęty swem dostojeństwem, że przypuszczając iż obecni nie rozumieją całego ogromu nowych zaszczytów, powtórzył wiadomość, dodając z przyciskiem, że za gorliwość w służbie, czeka go osobne podziękowanie. — Odtąd musicie państwo zabiegać o moja protekcyę! — żartował dowcipny porucznik. — Wszystkich was mam w swej władzy. Ale Zdzisław milczał ponuro, nie zdając się dbać o łaskę naczelnika, nawet Rakowicz wykrzywił usta szyderskim niesmakiem, a pani Salomea ofuknęła Awdotie, podającą powtórnie k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kawa Moje sny

Śniło mi się, że poszłam do Anki do domu na takie babskie spotkanie. Nie wiem dlaczego miałabym do niej iść, bo my się niespecjalnie kolegujemy. No ale pomijając to... Anka do mnie zadzwoniła i powiedziała, żebym przyszła na kawę. No to poszłam. Mieszkała w małym domku, ale jak mi otworzyła drzwi to wręcz wysypała sie kawa. Kazała wejść mi na górę do jej pokoju. Cały dom byl wypełniony kawą - taką w ziarnkach. W jej pokoju siedziały już dwie dziewczyny, których nieznałam. Dała mi młynek i kazala mielić tę kawę. To był jakiś koszmar. Cały czas kręciłam tym młynkiem i wysypywałam kawę do takich terebek jakie stoją sklepie. Po jakimś czasie zaczęłam płakać, że jak nie chcę już mielić. Bardzo bolały mnie ręce, zaczęły mi się robić pęcherze. Za oknami zaczęło robić się ciemno i chciałam już iść do domu ale Anka kategorycznie mi zabroniła. Powiedziała, że będę tu pracować dopóki wszystko nie zostanie zmielone. W końcu się obudziłam. Brr paskudny sen. Jeszcze bardziej nie lubię Anki :-). W se (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czarna Kawa Monstrum albo świata opisanie

Zapach kawy, uczycie senności, pragnienie ciepła, dotyku, miłości, Pełen zadumy, patrzę na Ciebie nieprzytomnymi oczyma, już nie kawą, lecz Tobą świat mi pachnieć zaczyna, widzę morzę w ogrodzie, na morzu róże, falując kłaniają się, widząc Twą piękną buzię, usmiechasz się do każdej z osobna, a po trawie, stopa lekko bosa, stąpa nadobna, rosa zdobi ją lsniącym srebrem, A Ty kroczysz dumnie, oczy są Twym berłem, Już nie księżniczką jesteś lecz królową, do końca życia, mego osłodą, Wyciągam już rękę, na trawie Cię położę... - Czy coś jeszcze dla pana? po chwili wahania... - Drugą kawę proszę.

Zobacz cały wpis na blogu »
NAŁOGI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAŁOGI 91. Grupa ludzkich tworów chcąca pomnażać swoje ziemskie majątki, wymyśliła różnego rodzaju używki w postaci narkotyków, alkoholu, papierosów, tytoniu, kawy suplementów diety i innych dodatków do żywności. Stosowane są różne metody (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
360 stopni wokół kawy :) Dla bogaczy

Teraz to możliwe!   Bren White zaprojektował stolik, który umożliwia nam obserwację wszystkiego, co się wokół nas dzieje. Dzięki mechanizmom obrotowym rzecz jasna. Na dodatek mamy możliwość podłączenia całej naszej elektroniki - od komórki, poprzez laptopa, na iPodzie kończąc. Subtelne wykończenie najlepszymi materiałami dodaje uroku temu sprzętowi. Czy jednak warto w coś takiego inwestować? Myślę, że nie - stolikom mechanicznym mówimy kategoryczne NIE.    

Zobacz cały wpis na blogu »