Informacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe informacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Gene wiki Komputerowe niusy!

US naukowców rozwijających się "Gene Wiki" w celu promowania elastycznych, ekologicznej archiwum informacji genetycznej człowieka. Projekt istnieje w Wikipedii, i oczekuje się przyspieszenia procesu rozszyfrowania sekwencji genomu. Według Andrzeja Su, których sprawozdania z realizacji projektu pojawia się w tym tygodniu w czasopismach naukowych PLoS Biology, naukowcy byli emboldened rozwijać Wiki Wikipedia przez "Be Bold" etos. Aby przyspieszyć rozwój "Gene Wiki", naukowców opracowała program komputerowy, który pobiera informacje z istniejących baz danych, formatów, stanowisk i informacji jako "okrojoną" artykułu na Wikipedii. W stub artykuły są spodziewane do materiału siewnego delegowania bardziej szczegółowe informacje o Wikipedii użytkowników. Ostatecznie, naukowcy mają nadzieję na stworzenie sieci artykułów, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIEŚCI ZE ŚWIATA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIEŚCI ZE ŚWIATA! 35. Coraz więcej wieści napływa z całej Ziemi o działaniu żywiołów. To wybuchają gwałtowne pożary, lawiny błotne schodzą, siarczyste mrozy, dla tych dotkniętych regionów nie są to zjawiska spotykane, każdego roku o tej porze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
INFORMACJE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  INFORMACJE 115. Niech się dzieje każdemu według jego zasług i jego działania na Ziemi, niech każdy sam uderzy się w piersi i sam sobie odpowie, tak jak w sądzie, jestem winny lub nie winny, ale pamiętajcie, że mówi się tylko PRAWDĘ i zawsze PRAWDĘ. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Expertia.pl - strefa wiedzy Poszukiwacz wiedzy

W tym roku pojawił się nowy portal społecznościowy poświęcony szeroko rozumianej wiedzy - Expertia.pl. Znaleźć można na nim wiadomości, artykuły, porady i pokazy video z kilku dziedzin, branż, takich jak: medycyna, stomatologia, ratownictwo, moda i styl, kulinaria, weterynaria, praca i kariera oraz nasze wyprawy. Na łamach portalu swoich porad udzielają eksperci i specjaliści tacy jak lekarze, stomatolodzy, politycy, właściciele restauracji, znawcy win, kucharze, projektanci, weterynarze i wielu innych. Wśród ekspertów portalu są takie autorytety jak prof. Zbigniew Religa. Ciekawostką jest prezentowanie porad w formie materiałów video (Expertia TV). Fachową wiedzę w portalu znaleźć może specjalista, a każdy i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »