Fotograf

Wpisy zawierające słowo kluczowe fotograf.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kim jesteśmy? Fotografia ślubna i okolicznościowa

MateArt Studio - to dwójka pasjonatów fotografii. W swojej pracy zabieramy Twoje emocje i przenosimy je na zdjęcia. Główną formą działalności jest fotografia ślubna, w której pozwalacie nam zabrać się w Waszą podróż życia. Zdjęcia wykonujemy w formie reportażu, aby uchwycić prawdziwe i nie wymuszone emocje. Dbamy oto, abyście wraz z Waszymi gośćmi czuli się wbodonie i nie czuli naszej obecności. Oprócz zdjęć ze ślubu zajmujemy się fotografią okolicznościową, m. in. chrzty, komunie, wieczory panieńskie. Na tym blogu będziemy pokazaywać Ci nasze dzieci, czyli zdjęcia, które wykonaliśmy. Zapraszamy do wspólnej podrózy :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdjęcia ze ślubu jako prezentacja-prezent dla gości Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne, fotograf na wesele

    Każde wesele wiąże się z dylemantem - upominki dla gości. Niewiele par porzuca pomysł obdarowania gości drobnym upominkiem. Najczęściej przybyli na wesele goście znajdują obok swoich miejsc drobiazgi, np. fikuśnie zapakowane cukierki.     Nie nowością jest równie obdarowywanie gości, przynajmniej tych najbliższych, zdjęciami ze ślubu i wesela, jednak coraz popularniejsze jest przygotowanie prezentacji, czyli sekwencji zdjęć z oprawą muzyczną. A to wszystko na płycie CD. Dzięki temu goście otrzymują namiastkę filmu, który zazwyczaj wędruje do nielicznych. W przygotowaniu takiej prezentacji pomoże nam fotograf.

Zobacz cały wpis na blogu »
Najpiękniejsze chwile w życiu Fotografia ślubna

Ślub jest najpiękniejszy dniem, dlatego warto się na ten dzień odpowiednio przygotować. Trzeba wybrać odpowiednie stroje, wynająć salę, zaprosić gości. Wszystko należy dopiąć na ostatni guzik, żeby wszystko się idealnie udało. Najważniejsze jest także wynajęcie profesjonalnego fotograf ślubny, żeby mógł porobić wspaniale zdjęcia. Dzięki temu można uwiecznić chwile tego wspaniałego dnia na całe nasze życie jak i na przyszłe pokolenia.   Przed decyzją warto wybrać profesjonalnego fotografa, żeby się zawieść i zdjęcia były bardzo dobrej jakości. Warto najpierw przejrzeć portfolio zdjęć a potem podjąć odpowiednią decyzję. W wielkich miastach jest bardzo dużo specjalistów z zakresu fotografia ślubna, więc będziemy mieli bardzo duży wybór na podjecie odpowiedniej decyzji. Najpierw należy przejrzeć oferty w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografia ślubna Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne, fotograf na wesele

Zapytani o najszczęśliwszą chwilę naszego życia w większości odpowiemy, że był to dzień naszego ślubu. Istotnie, kiedy rozpoczynamy wspólny marsz przez codzienność z ukochaną osobą, napawa nas to optymizmem i daje w sercu wiarę na lepsze jutro. Dlatego tak istotne są pamiątki z tego wydarzenia, a przede wszystkim zdjęcia. Dobre fotografie nie tylko będziemy z przyjemnością oglądać, ale także podzielimy się nimi ze znajomymi na swoim blogu czy portalu społecznościowym. Fotografia ślubna to dziś już nie tylko portret nad łóżkiem, jak dawniej. To relacja z podniosłem dla dwóch osób chwili, chwili w której ich los nierozerwalnie się połączył.

Zobacz cały wpis na blogu »