Forum

Wpisy zawierające słowo kluczowe forum.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Clay jest ciepły Plotki i ploteczki

NEW YORK - Clay Aiken pojawi się na okładce najnowszej Ludzie magazyn gospodarstwa niemowląt jego syn, Parker Foster Aiken, z nagłówkiem: "Tak, ja jestem dla homoseksualistów." REKLAMA 29-letni dawny "American Idol" runner-up, multiplatinum nagrania artysty i Broadway star punktów swego syna, stworzone przez zapłodnienie in vitro z przyjacielem i producentem Jaymes Foster, czyniąc z niego sobie, że nie mogła już ukryć swojego homoseksualizmu od świata. "Była to pierwsza decyzja Zrobiłem jak ojciec," Aiken poinformował magazyn, który dociera na kioskach piątek. "Nie mogę podnieść dziecko kłamać lub ukrywać rzeczy. Ja nie został poruszony ten sposób, a ja jestem nie zamierza podnosić dziecko to zrobić." Aiken, który wzrósł do sławy na "Idol" w 2003 r., od da (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa Expertia.pl - strefa wiedzy 2.0 Poszukiwacz wiedzy

    Nowe oblicze portalu to przede wszystkim przesunięcie akcentu na społeczność użytkowników. Internauci odwiedzający serwis mogą tworzyć swój profil, prezentować swoje zainteresowania i dodawać znajomych do sieci kontaktów. Każdy zalogowany użytkownik Expertii 2.0 może nie tylko zadawać pytania ekspertom, ale także dzielić się swoją wiedzą pisząc blogi i dyskutując na forum.  

Zobacz cały wpis na blogu »
www.forum-irlandia.pl sikor

www.forum-irlandia.pl - Forum dyskusyjne, ogloszenia drobne: Irlandia, Dublin, Cork, Limerick, Galway

Zobacz cały wpis na blogu »
Forum fruzjerskie nie tylko dla kobiet Wszystko dla kobiet - czyli czego Wam potrzeba

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do zarejestrowania się na pierwszym fryzjerskim forum tematycznym, znajdującym się w nowej domenie pod adresem http://www.ForumFryzjerskie.plForum jest oparte na najnowszym silniku phpBB 3.0, dzięki czemu posiada ogromne możliwości i mnogość opcji. Jego struktura pozwala przeprowadzać zmiany i modyfikacje w zależności od potrzeb.Forum jest przeznaczone dla profesjonalistów, ale z pewnością każdy znajdzie tam odpowiedzi na nurtujące go pytania. Z założenia w tym miejscu fryzjerzy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i rozwiewać mity na temat swojej pracy. Jednym słowem ma to być skarbnica wiedzy z dziedziny fryzjerstwa.Dla pierwszych 100 osób zarejestrowanych na ForumFryzjerskie.pl przygotowana jest specjalna ranga, którą można włączyć w panelu użytkownika. Wraz z nią związane są dodatkowe uprawnienia i przywileje.Dlatego pomóż n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kobiecy-swiat blog dla kobiet i o kobietach

Witam serdecznie na moim bloguJeśli jesteś kobietą która szuka swojego miejsca w sieci, która chciała by poruszyc różne tematy z ciekawymi osobamiktóra potrafi doradzić innymktóra  ma prolemy i nie ma się z kim nimi podzielićktóra ma dzieci i chciała by się podzielić swoimi r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Historia śnieżnego bamboszka. Blog z opowiadaniami i pomocami!

Czyli o czym rozmawiają na forum internetowym miłośnicy kotów Norweskich Leśnych.Kodowcy i opiekunowie kotów norweskich leśnych spotykają się na forum internetowym www.forum.nfo.pl gdzie piszą o swoich kotach, wymieniają się doświadczeniami i radami. Czasami wykazują się w tych konwersacjach godną podziwu fantazją. Któregoś dnia ogarnął ich słowotwórczy zapał i wymiślili nową terminologię, opisującą kota norweskiego leśnego. POMYŁKA!!! BIAŁA SIERŚĆ NA PIERSIACH MA NUMER 3!!!

Zobacz cały wpis na blogu »