Drukarki 3d

Wpisy zawierające słowo kluczowe drukarki 3d.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najlepszy sklep z drukarkami 3D, szybko i tanio, oferują szkolenia i nie tylko Wszystko o drukarkach 3D

Właśnie ukazał się następny mocny gracz, tym razem jest to firma Ricoh, która zademonstrowała nową drukarkę 3D, pracującą w technologii SLS. Ten japoński gigant zajmuje się, między innymi urządzeniami 2D, kamerami, co w znaczący sposób ułatwia im wkroczyć w nową specjalizację. Doświadczenie nabyte na rynku a także duże zdolności finansowe sprawiają, że starcie na tym polu dopiero się rozpoczyna. Badania nad techniką 3D zaczęte zostały już w ubiegłym roku. Wtedywłaśnie powstała nowa jednostka Additive Manufacturing Business. Do niedawna jednostka ta proponowała urządzenia innych producentów, świadczyła usługi doradcze plus wdrożeniowe. Dopiero niedawno wyjawiono, iż zajmowali się także produkcją autorskiej maszyny. Ich pierwszym prototypem jest właśnie model AM S5500P, urządzenie drukujące w technice 3D używające nie tylko ze znanego do tej pory standardowego proszku PA11 i PA12, ale również z proszku PA6 i polipropylenem  (czyli tworzywem, które ma świet (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Technologia 3D w zasięgu ręki, już teraz do nabycia urządzenia drukujące 3D dla każdego Kolorowy świat drukarek 3D

Właśnie ukazał się dodatkowy mocny gracz, jestnim firma Ricoh, która zaprezentowała innowacyjną drukarkę 3D, drukującą w technologii SLS. Ten japoński gigant zajmuje się, w głównej mierze innymi drukarkami 2D, podzespołami elektronicznymi, dzięki czemu łatwiej im wejście w nową specjalizację. Doświadczenie zdobyte na rynku a także spore zdolności finansowe sprawiają, że walka na tym polu dopiero się rozpoczyna. Badania nad techniką 3D zaczęte zostały już w ubiegłym roku. Do życia została powołana nowa jednostka Additive Manufacturing Business. Do niedawna jednostka ta sprzedawała urządzenia różnych producentów, świadczyła usługi konsultacyjne oraz wdrożeniowe. Dopiero ostatnio wyjawiono, iż zajmowali się dodatkowo produkcją własnej maszyny. Ich pierwszym projektem jest oczywiście model AM S5500P, urządzenie drukujące w technologii 3D korzystające nie tylko ze znanego do tej pory standardowego proszku PA11 i PA12, ale także z proszku PA6 i polipropylenem  (czyli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko o drukarkach 3D, drukarki, filamenty, akcesoria Kolorowy świat drukarek 3D

Profesjonalna technologia druku 3D to dość ciężki z perspektywy widzenia zwykłej firmy temat. Bez większego znaczenia jest to oferują w wielu wypadkach bez porównania szersze możliwości aniżeli tani FDM, koszt urządzenia a także do druku czyni, że w praktyce zniechęca. Technologia SLS, inaczej tworzenie przedmiotów przestrzennych, ze sproszkowanych tworzyw sztucznych, poprzez spiekanie ich laserem. Maszyny 3D pracujące w tej technologii osiągają ceny 1 mln złotych, do czego doliczyć trzeba koszt odpowiedniego zaadoptowania pomieszczenia produkcyjnego i naukę robotników. Sinterit firma z Polski stara się przełamać ten schemat proponując urządzenie 3D, która nie tylko pracuje w technologii SLS, to jej cena jest niższa aniżeli zaawansowane systemy FDM Stratasysa. Czy wykonalne? Niebawem będą mogli to sprawdzić pierwsi klienci, którzy zdecydują się na zakup tego urządzenia. Premierowe urządzenie 3D 3D Sinterit nazywa się Lisa i wygląda faktycznie zjawiskowo, w niczym nie p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Technologia 3D w zasięgu ręki, już teraz do nabycia urządzenia drukujące 3D dla każdego Printers 3D

Zaawansowana technologia druku 3D to bardzo ciężki z perspektywy widzenia przeciętnej firmy temat. Mimo iż dostarczają w wielu wypadkach bez porównania szersze możliwości niż tani FDM, cena urządzenia a także do druku sprawia, że w praktyce zniechęca. Technologia SLS, czyli drukowanie przedmiotów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, poprzez spiekanie ich laserem. Maszyny 3D pracujące w tej technologii kosztują powyżej 1 mln złotych, a to nie wszystko dochodzi jeszcze koszt odpowiedniego zaadoptowania pomieszczenia produkcyjnego oraz szkolenie ludzi. Sinterit firma z Polski usiłuje przełamać ten schemat proponując maszynę 3D, która nie tylko pracuje w technice SLS, to jej koszt jest niższy aniżeli profesjonalne systemy FDM Stratasysa. Czy wykonalne? Niebawem będą mogli to sprawdzić pierwsi klienci, którzy zdecydują się na zakup tej maszyny. Premierowa maszyna 3D Sinterit nazywa się Lisa i wygląda faktycznie zjawiskowo, w niczym nie przypominając charakterystycz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko o drukarkach 3D, drukarki, filamenty, akcesoria Zasada działania drukarki 3D

Zaawansowana technologia druku 3D to nadzwyczaj skomplikowany z punktu widzenia zwykłej firmy temat. Chociaż oferują w wielu przypadkach bez porównania większe możliwości aniżeli tani FDM, cena maszyn a także filamentu sprawia, że w praktyce mało kogo jest na nie stać. Technologia SLS, inaczej wytwarzanie obiektów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, poprzez spiekanie ich laserem. Maszyny 3D pracujące w tej technice kosztują powyżej 1 mln PLN, a to nie wszystko dochodzi jeszcze koszt odpowiedniego zaangażowania pomieszczenia produkcyjnego i szkolenie robotników. Sinterit firma z Polski stara się to zmienić proponując drukarkę 3D, która nie tylko drukuje w technologii SLS, to jej koszt jest niższy aniżeli profesjonalne systemy FDM Stratasysa. Czy wykonalne? Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać pierwsi klienci, którzy postanowią dokonać zakupu tego urządzenia. Premierowa maszyna 3D Sinterit nazywa się Lisa i wygląda faktycznie zjawiskowo, w n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Technologia 3D w zasięgu ręki, już teraz do nabycia urządzenia drukujące 3D dla każdego Wszystko o drukarkach 3D

Zaawansowana technologia druku 3D to bardzo ciężki z punktu widzenia zwykłej firmy temat. Bez większego znaczenia jest to oferują w wielu przypadkach bez porównania szersze możliwości aniżeli tani FDM, cena maszyn a także materiałów eksploatacyjnych powoduje, że tak naprawdę mało kogo jest na nie stać. Technika SLS, czyli drukowanie obiektów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, poprzez spiekanie ich laserem. Maszyny 3D pracujące w tej technologii osiągają ceny 1 mln PLN, a to nie wszystko dochodzi jeszcze koszt specjalnego zaadoptowania hali produkcyjnej i szkolenie robotników. Sinterit firma z Polski stara się przełamać ten schemat oferując drukarkę 3D, która nie tylko drukuje w technice SLS, to jej cena jest niższa aniżeli zaawansowane systemy FDM Stratasysa. Czy jest to w ogóle możliwe? Niebawem będą mogli to sprawdzić pierwsi klienci, którzy postanowią dokonać zakupu tej maszyny. Premierowe urządzenie 3D 3D Sinterit nazywa się Lisa i w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko co dotyczy drukarek 3D, artykuły, informacje, testy i wiele innych ciekawostek Obiekty 3D do drukarek 3D

Zaawansowana technologia druku 3D to bardzo ciężki z perspektywy widzenia przeciętnej firmy temat. Bez większego znaczenia jest to dostarczają w wielu przypadkach bez porównania większe możliwości aniżeli niskobudżetowy FDM, cena urządzenia oraz filamentu powoduje, że w praktyce zniechęca. Technika SLS, inaczej tworzenie przedmiotów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, poprzez spiekanie ich laserem. Drukarki 3D pracujące w tej technice osiągają ceny 1 mln złotych, a to nie wszystko doliczyć trzeba koszt specjalnego zaangażowania pomieszczenia produkcyjnego oraz przeszkolenie ludzi. Krakowska firma Sinterit próbuje to zmienić proponując drukarkę 3D, która nie tylko pracuje w technice SLS, to jej cena jest niższa aniżeli zaawansowane systemy FDM Stratasysa. Czy jest to w ogóle możliwe? Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać pierwsi klienci, którzy zdecydują się na zakup tej maszyny. Premierowe urządzenie 3D 3D Sinterit ma nazwę Lisa i pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Technologia 3D w zasięgu ręki, już teraz do nabycia urządzenia drukujące 3D dla każdego Wszystko o drukarkach 3d

Zaawansowana technologia druku 3D to nadzwyczaj ciężki z punktu widzenia zwykłej firmy temat. Bez większego znaczenia jest to oferują w wielu przypadkach bez porównania większe możliwości aniżeli niskobudżetowy FDM, koszt maszyn a także do druku sprawia, że tak naprawdę zniechęca. Technika SLS, inaczej tworzenie obiektów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, przez spiekanie ich laserem. Maszyny 3D drukujące w tej technice kosztują powyżej 1 mln PLN, a to nie wszystko doliczyć trzeba koszt odpowiedniego zaangażowania pomieszczenia produkcyjnego oraz naukę robotników. Krakowska firma Sinterit stara się to zmienić proponując urządzenie 3D, która nie tylko pracuje w technologii SLS, to jej koszt jest niższy niż profesjonalne systemy FDM Stratasysa. Czy wykonalne? Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać pierwsi nabywcy, którzy postanowią dokonać zakupu tej maszyny. Premierowe urządzenie 3D 3D Sinterit nazywa się Lisa i prezentuje się nadzwyczajnie, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona drukarką 3D Obiekty 3D do drukarek 3D

Zaawansowana technologia druku 3D to dość skomplikowany z perspektywy widzenia zwykłej firmy temat. Chociaż dostarczają w wielu przypadkach bez porównania szersze możliwości niż tani FDM, cena urządzenia a także do druku sprawia, iż tak naprawdę odstrasza to wiele firm. Technika SLS, czyli tworzenie przedmiotów przestrzennych, z sproszkowanych tworzyw sztucznych, przez spiekanie ich laserem. Drukarki 3D pracujące w tej technice osiągają ceny 1 mln złotych, do czego doliczyć trzeba koszt specjalnego zaangażowania pomieszczenia produkcyjnego i szkolenie ludzi. Sinterit firma z Polski próbuje to zmienić proponując urządzenie 3D, która nie tylko pracuje w technice SLS, to jej koszt jest niższy niż profesjonalne systemy FDM Stratasysa. Czy wykonalne? Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać pierwsi nabywcy, którzy postanowią dokonać zakupu tego urządzenia. Premierowe urządzenie 3D 3D Sinterit ma nazwę Lisa i prezentuje się nadzwyczajnie, w niczym nie przypominając (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko co dotyczy drukarek 3D, artykuły, informacje, testy i wiele innych ciekawostek Zastosowanie druku 3d w życiu codziennym

Profesjonalna technologia druku 3D to bardzo ciężki z perspektywy widzenia zwykłej firmy temat. Chociaż dostarczają w wielu wypadkach bez porównania szersze możliwości niż tani FDM, cena urządzenia a także filamentu sprawia, że tak naprawdę zniechęca. Technologia SLS, inaczej wytwarzanie obiektów przestrzennych, ze sproszkowanych tworzyw sztucznych, przez spiekanie ich laserem. Drukarki 3D pracujące w tej technice kosztują powyżej 1 mln złotych, a to nie wszystko doliczyć trzeba koszt specjalnego zaangażowania hali produkcyjnej i naukę pracowników. Sinterit firma z Polski stara się to zmienić oferując drukarkę 3D, która nie tylko drukuje w technologii SLS, to jej koszt jest niższy aniżeli zaawansowane systemy FDM Stratasysa. Czy jest to w ogóle możliwe? Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać pierwsi nabywcy, którzy postanowią dokonać zakupu tej maszyny. Premierowa maszyna 3D Sinterit ma nazwę Lisa i wygląda naprawdę zjawiskowo, w niczym nie przypomina (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona drukarką 3D Świat drukarek 3d

To, że drukarki 3D są technologiczną przyszłością dzisiejszej cywilizacji, nikogo już nie dziwi. Futurystyczne założenia rodem z filmów SF, nie tylko stały się realne, ale powoli stają się również codziennością. Nie sposób w kilku słowach przedstawić możliwości, przeznaczenia i perspektyw tych urządzeń, warto aczkolwiek na pewno zaznaczyć, że zakup osobistej drukarki 3D, to nie tylko bardzo dobry wybór, ale dodatkowo niepomiernie wartościowa inwestycja. W sklepie www.printers3d.pl proponowany jest różnoraki wybór urządzeń 3D oraz akcesoriów przydatnych do szeroko pojętej techniki druku trójwymiarowego, adekwatny dla szerokiego grona klientów, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, preferencjami i zainteresowaniami. Sklep powstał przede wszystkim z pasji, bez trudu można się więc domyślić, oferowane przez nich artykuły są produktami, które sami ochoczo byśmy zarekomendowaliby. W ofercie są najbard (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepszy sklep z drukarkami 3D, szybko i tanio, oferują szkolenia i nie tylko Zasada działania drukarki 3D

To, że urządzenia 3D są technologiczną przyszłością dzisiejszej cywilizacji, nikogo już nie dziwi. Futurystyczne rozwiązania rodem z filmów SF, nie tylko stały się możliwe, ale pomału stają się także codziennością. Nie sposób w kilku słowach zademonstrować potencjał, przeznaczenia i perspektyw tych drukarek, należałoby aczkolwiek na pewno zaznaczyć, że kupno osobistej drukarki 3D, to nie tylko doskonały wybór, ale również wyjątkowo cenna inwestycja. W sklepie www.printers3d.pl proponowany jest bogaty wybór drukarek 3D oraz akcesoriów potrzebnych do szeroko pojętej technologii druku trójwymiarowego, adekwatny dla dużego grona klientów, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, preferencjami i zainteresowaniami. Sklep powstał przede wszystkim z pasji, jak łatwo się więc domyślić, oferowane przez nich artykuły są produktami, które sami chętnie byśmy polecili. W ofercie są najbardziej optymalne propozycje, kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko co dotyczy drukarek 3D, artykuły, informacje, testy i wiele innych ciekawostek Zasada działania drukarki 3D

To, że urządzenia 3D są innowacją współczesnej cywilizacji, na nikim nie robi już wrażenia. Futurystyczne rozwiązania rodem z science- fiction, nie tylko stały się możliwe, ale powoli stają się także powszedniością. Nie sposób w kilku wyrażeniach zademonstrować możliwości, przeznaczenia i perspektyw tych drukarek, warto jednak na pewno zaznaczyć, że kupno własnej drukarki 3D, to nie tylko bardzo dobry wybór, ale dodatkowo niepomiernie cenna inwestycja. W sklepie www.printers3d.pl proponowany jest bogaty asortyment urządzeń 3D oraz akcesoriów potrzebnych do szeroko pojętej technologii druku trójwymiarowego, adekwatny dla dużego grona odbiorców, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, preferencjami i zainteresowaniami. Sklep powstał przede wszystkim z pasji, bez trudu można się więc domyślić, oferowane przez nich artykuły są produktami, które sami ochoczo byśmy zarekomendowaliby. W ofercie są najbardziej optymalne propo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepszy sklep z drukarkami 3D, szybko i tanio, oferują szkolenia i nie tylko Kolorowy świat drukarek 3D

To, że drukarki 3D są innowacją dzisiejszej cywilizacji, nikogo już nie dziwi. Futurystyczne założenia rodem z filmów SF, nie tylko stały się możliwe, ale powoli stają się także codziennością. Nie sposób w kilku wyrażeniach przedstawić potencjał, zastosowania i perspektyw tych drukarek, należałoby jednak na pewno zaznaczyć, że zakup własnej drukarki 3D, to nie tylko bardzo dobry wybór, ale dodatkowo wyjątkowo cenna inwestycja. W sklepie www.printers3d.pl proponowany jest różnoraki wybór drukarek 3D oraz akcesoriów przydatnych do szeroko pojętej techniki druku trójwymiarowego, adekwatny dla szerokiego grona klientów, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi wymaganiami, preferencjami i zainteresowaniami. Sklep powstał przede wszystkim z pasji, jak łatwo się więc domyślić, świadczone przez nich materiały są produktami, które sami chętnie byśmy zarekomendowaliby. W ofercie są najbardziej optymalne propozycje, które (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki 3D do użytku domowego Kolorowy świat drukarek 3D

To, że drukarki 3D są technologiczną przyszłością dzisiejszej cywilizacji, nikogo już nie dziwi. Futurystyczne rozwiązania rodem z science- fiction, nie tylko stały się realne, ale powoli stają się również codziennością. Nie sposób w kilku słowach zademonstrować możliwości, zastosowania i perspektyw tych urządzeń, należałoby jednak na pewno zaznaczyć, że kupno własnej drukarki 3D, to nie tylko doskonały wybór, ale również niepomiernie cenna inwestycja. W sklepie www.printers3d.pl proponowany jest bogaty asortyment drukarek 3D oraz akcesoriów potrzebnych do szeroko pojętej techniki druku trójwymiarowego, adekwatny dla szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi wymaganiami, preferencjami i zainteresowaniami. Sklep powstał przede wszystkim z pasji, jak łatwo się więc domyślić, oferowane przez nich materiały są produktami, które sami chętnie byśmy polecili. W ofercie są najbardziej optymalne propozycje, j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »