Domy

Wpisy zawierające słowo kluczowe domy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Blog firmowy Blog mieszkaniowy

Osiedle Ewelin to zaprojektowany z zapałem i należytą dbałością o szczegóły nowoczesny budynek mieszkalny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. aranżacja budynku doskonale wpisuje się w okoliczną architekturę, tworząc harmonijny całokształt. Prosta fasada wykorzystująca wielobarwne zdobienia miała na celu stworzenie przyszłym nabywcom Ewelin to miejsce dedykowane do wielorakich środowisk. Obfity zbiór mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i interesujących rozkładach pomieszczeń z pewnością zdobędzie akceptację wszystkich naszych nabywców. Ewelin składa się z 132 mieszkań, od 1 do 4-pokojowych o rozpiętości od 32 do 97 m2 dostępnych już od 4190 zł/m2, a w przedsprzedaży od 3890 zł/m2. Do mieszkań przynależą balkony, tarasy i loggie. Wszystkim kierowcom umożliwiamy wybór spośród trzech opcji parkingowych: skorzystanie z garażu wielostanowiskowego, miejsc postojowych na terenie osiedla lub indywidualnych, garaży dwu lub jednostanowiskowych. Do dyspozycji n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Walka z wilgocią Blog budowniczego

Gdy kupujemy projekt domu, warto pomyśleć o tym jakie rozwiązania konstrukcyjne zastosował projektant w celu właściwego odprowadzenia wilgoci z domu. Pamiętajmy, że wilgoć w domu to rzecz naturalna, nie da się jej uniknąć. Wynika ona z codziennej działalności człowieka. Problem powstaje wtedy gdy wilgoci w domu jest zbyt dużo i zaczyna ona oddziaływać w sposób negatywny na domowników i sam dom. Nadmiar wilgoci może być przyczyną powstawania bardzo niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni, oraz mikroorganizmów. Są one bardzo niebezpieczne dla człowieka i należy za wszelką cenę zwlaczać przyczyny ich powstawania. Ponadto wilgoć może szkodzić samej konstrukcji domu, zwłaszcza gdy przedostaje się do kontrukcji dachu oraz termoizolacji.  Dużą rolę odgrywa to właściwa wentylacja pomieszczeń i zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Abt chronić konstrukcję (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Projekty domów xavieer

Dom rodzinny zajmuje w życiu każdego człowieka ważne miejsce, zwłaszcza we wspomnieniach. Nasz dom ze wspomnień jest symbolem spokoju, bezpieczeństwa, naszego miejsca na Ziemi. Nasze domy ze wspomnień są zwyczajnie wyidealizowane, bo chcemy żeby takie zostały w naszej pamięci. Nie wszędzie jednak tak było, bo różne są koleje ludzkiego losu. Dla wielu z nas domy jednorodzinne to przykre wspomnienie. Zapamiętaliśmy takie odczucia, jakie życie zapamiętaliśmy z własnego domu. W naszym dorosłym życiu pragniemy budować domy, które takie będą, chociaż nie jest to proste zadanie. Dlatego budowa domu to musi być wspólna rodzinna decyzja, bo to duży wydatek, pochłania też dużo czasu i własnej pracy. Przeważnie budujemy dom tylko raz w swoim życiu, więc potraktujmy to priorytetowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »