Brother

Wpisy zawierające słowo kluczowe brother.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wszsytko co związane z materiałami eksploatacyjnymi, opisy i porady, aktualności Drukarki - tonery i tusze do drukarek

Tonery czy tusze, drukarka czy narzędzie PSC? W trakcie dokonywania zakupu urządzenia drukującego, zarówno do firmy czy do biura, należy odpowiednio rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Drukarka albowiem to niezwykle ważne urządzenie, które zostanie z nami prze długi okres, a wydatki związane z jego eksploatacja mogą bardzo uszczuplić budżet. Dlatego warto dowiedzieć się nie licząc ceny za urządzenie, jakie są koszty eksploatacji. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych trzeba wymieniać jeszcze jakiś inne elementy? Czy tonery są kompletne wraz z bębnem, a w przypadku tuszy, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z tuszem? Te i inne zagadnienia odszukasz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Co więcej należy dodać rzecz jasna wybór producenta czy będzie nim Hewlett-Packard czy Samsung, Brother, OKI, Xerox czy inni, każdy sprzęt ma własne plusy i minusy, należy dostosować je do dziennego zużytkowania. Za każdy dodany podzespół, czy to faks, czy kopiarka, czy te (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki i materiały eksploatacyjne (tonery , tusze, folie, taśmy) Opisy nowych drukarek, które wychodzą na rynek

Od dawna ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą doboru materiałów eksploatacyjnych do posiadanej kopiarki. na okrągło stajemy przed problemem, czy warto przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy może oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeżeli zdecyduje się na półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najistotniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy używając zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w wypadku awarii drukarki - NIE. Zakazuje tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów zamiennych do drukarek stanowi utratę gwarancji. Niestety serwisy, wykorzystują niewiedzę ludzi i z góry odmawiają przyjęcia naw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki, nowości i ciekawostki Aktualizacje w dziedzinie tonerów, tuszy i drukarek

Zamienniki czy oryginały, drukarka czy narzędzie wielofunkcyjne? Podczas kupowania urządzenia drukującego, czy to do firmy czy do biura, należy odpowiednio rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Drukarka albowiem to niezwykle ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze kilka lat, a koszty związane z jego eksploatacja mogą niezwykle uszczuplić naszą portmanetke. Dlatego warto dowiedzieć się nie licząc ceny za sprzęt, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce poza tonerami czy tuszami trzeba wymieniać jeszcze jakiś inne komponenty? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w wypadku wkładów atramentowych, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z tuszem? takie i inne zagadnienia znajdziesz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Co więcej dochodzi zaiste wybór producenta czy będzie nim Hewlett-Packard czy Kyocera, Lexmark, OKI, Canon czy inni, dowolny sprzęt ma swoje mocne i słabe strony, trzeba dostosować je do miesięcznego zużycia. Za dowolny dodany podzespół, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najnowsze modele tonerów i tuszy które trafiają na rynek Materiały biurowe

Urządzenia laserowe czy atramentowe, drukarka czy narzędzie wielofunkcyjne? W trakcie dokonywania zakupu maszyny drukującej, czy to do firmy czy do biura, wypada odpowiednio zbadać wszelkie za i przeciw. Drukarka bowiem to bardzo ważne urządzenie, które zostanie z nami prze kilka lat, a wydatki związane z jego użytkowaniem mogą niezwykle uszczuplić naszą portmanetke. Zatem warto dowiedzieć się nie licząc ceny za sprzęt, jakie są koszty eksploatacji. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych trzeba wymieniać jeszcze jakiś inne elementy? Czy tonery są kompletne wraz z bębnem, a w przypadku wkładów atramentowych, czy głowica jest w drukarce, czy wraz z tuszem? Te i inne odpowiedzi odszukasz na stronie www.igalo.pl. Dodatkowo należy dodać oczywiście wybór producenta czy będzie nim HP czy Kyocera, Lexmark, Ricoh, Canon czy inni, każdy sprzęt ma swoje plusy i minusy, należy dopasować je do dziennego zużytkowania. Za jakikolwiek dodatkowy podzespół, czy to telefax (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Tonery i tusze

Od wielu lat ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru materiałów eksploatacyjnych do posiadanej drukarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy warto wydać więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy może oszczędzić i wybrać zamienniki?. Jeżeli wybiorę półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić drukarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najważniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy korzystając z zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki urządzenia - NIE. Zakazuje tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wdrażania wpisów do gwarancji, informacji o tym, że korzystanie z produktów alternatywnych do drukarek stanowi utratę gwarancji. Niestety serwisy, wykorzystują niewiedzę ludzi i od razu odrzucają przyjęcie n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały eksploatacyjne

HP – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, zapoczątkowali ją dwoje studentów z uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dziś uwierzyć, jednak pierwsze kroki firma stawiała w garażu jednego z nich, w mieście Palo Alto w Kalifornii. Pierwszą rzeczą od której rozpoczęła się ta historia był oscylator dźwiękowy. Na rynku były już podobne produkty aczkolwiek w tym egzemplarzu (model 200A) zastosowano żarówki jako rezystora. Przez co cena za ich towar wynosiła ok 45 $ za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 200 $. Firma pozyskała pierwszego klienta, był to Walt Disney, który zakupił na testy 8 sztuk. Na początku firma zajmowała się głównie produkcją przyrządów elektronicznych, specjalizacją był sprzęt z najwyższej półki w dziedzinie pomiarowej. Z taśm produkcyjnych zjeżdżały takie produkty jak: woltomierze, oscyloskopy, analizatory widma itp. Inżynierowie opracowali wiele nowatorskich rozwiązań, na które otrzymali patenty. Pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowości w świecie drukarek Tonery i tusze

Od zawsze ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru materiałów eksploatacyjnych do swojej kserokopiarki. Cały czas stajemy przed problemem, czy powinno się wydać więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać zamienniki?. Jeżeli wybiorę półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najważniejsze pytanie obejmuję gwarancje, czy stosując zamiennych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku awarii drukarki - NIE. Zakazuje tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wprowadzania zapisów do gwarancji, informacji o tym, że stosowanie produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwarancji. Niestety serwisy, wykorzystują brak wiedzy ludzi i z góry (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
aktualności ze świata drukarek, ponadto opisy wszystkich nowości wychodzących na rynek urządzeń drukujących Eksploatacja do drukarek

Tusze czy tonery? Co kupić do firmy, czy do domu, dla użytku prywatnego? Najważniejszą sprawą jest oczywiście cena samego urządzenia. Niestety mało kto patrzy na wydatki związane z eksploatacją, co w dalszym czasie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Drugą znacząca sprawą jest wielkość drukarki, Pomimo bardzo Znaczącej minimalizacji urządzeń laserowych, nadal są one niewiele większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście masa technicznych różnic, między owymi drukarkami. Najważniejsze to między innymi szybkość druku, tutaj bezwarunkowo laserowe urządzenia dominują i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zminimalizuje tą różnicę. Wcześniej na plus można było zaznaczyć drukarki korzystające z tuszy, biorąc pod uwagę jakość drukowanych dokumentów. Postęp technologii jednak sprawił, że różnice te bardzo zmalały. Jedynie w kolorze lepszą jakość można dostrzec drukując zdjęcia czy malunki. W tej kwestii nadal prowadzą drukarki at (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Artykuły poświęcone tematyce druku tonery,tusze, folie. taśmy, drukarki

Hewlett-Packard – gigant w świecie sprzedaży elektroniki, jej założycielami było dwóch absolwentów uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dzisiaj uwierzyć, niemniej jednak początek firmy miał miejsce w garażu jednego z założycieli, miało to miejsce w Palo Alto w Kalifornii. Pierwszą rzeczą od której zaczęła się ta historia był oscylator dźwiękowy. W sprzedaży były już podobne produkty jednak w tym projekcie (model 200A) zastosowano żarówki jako rezystora. Przez co cena za ich towar wynosiła ok 51 $ za sztukę, gdzie przeciętna cena konkurencji wynosiła ok 201 dolary. Firma pozyskała pierwszego klienta, był to Walt Disney, który dokonał zakupu na testy osiem sztuk. Na początku firma zajmowała się głównie produkcją przyrządów elektronicznych, specjalizacją był wyposażenie z najwyższej półki w dziedzinie pomiarowej. Z fabryk wychodziły takie produkty jak: oscyloskopy czy woltomierze. Inżynierowie opracowali wiele innowacyjnych rozwiązań, na któ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jedyny taki sklep z materiałami eksploatacyjnymi Eksploatacja do drukarek

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co kupić do firmy, czy do domu, dla użytku prywatnego? Najważniejszą sprawą jest oczywiście cena samego urządzenia. Z przykrością stwierdzam, iż mało osób zwraca uwagę na koszty eksploatacji, co w dalszym czasie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Kolejna znacząca sprawą jest wielkość urządzenia, niestety mimo bardzo Znaczącej minimalizacji drukarek laserowych, nadal są one odrobinę większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście mnóstwo technicznych różnic, między tymi drukarkami. Najważniejsze to bez wątpienia szybkość druku, w tym miejscu bezwarunkowo laserowe urządzenia przeważają i nie zapowiada się innowacyjna technologia, która zminimalizuje tą różnicę. Wcześniej na plus można było zaznaczyć drukarki korzystające z tuszy, biorąc pod uwagę jakość drukowanych dokumentów. Postęp technologii jednakże spowodował, że różnice te bardzo zmalały. Tylko w kolorze lepszą jakość można dost (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Materiały eksploatacyjne

HP – kolos który zna cały świat, jej założycielami było dwóch absolwentów uniwersytetu Stanford. Trudno w to dziś uwierzyć, ale pierwsze kroki firma stawiała w garażu jednego z nich, w mieście Palo Alto w Kalifornii. Pierwszym produktem, od którego rozpoczęła się ta przygoda był oscylator dźwiękowy. Na rynku były już podobne artykuły jednak w tym egzemplarzu (model 200A) zastosowano żarówki jako rezystora. Dzięki temu cena za ich wyrób wynosiła ok 45 dolary za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 205 dolary. Firma zdobyła pierwszego klienta, był to Walt Disney, który zakupił na testy 8 sztuk. W pierwszych latach firma zajmowała się głównie produkcją przyrządów elektronicznych, specjalizacją był wyposażenie z najwyższej półki w dziedzinie pomiarowej. Z taśm produkcyjnych zjeżdżały takie produkty jak: oscyloskopy czy woltomierze. Firma HP opracowała wiele śmiałych rozwiązań, na które przyznano im patenty. Prze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona nowinkom ze świata tuszy i tonerów Drukarki - tonery i tusze do drukarek

Hewlett-Packard – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, zapoczątkowali ją dwoje studentów z uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dziś uwierzyć, jednak pierwsze kroki firma stawiała w garażu jednego z założycieli, miało to miejsce w Palo Alto w Kalifornii. Pierwszym produktem, od którego zaczęła się ta przygoda był oscylator dźwiękowy. W sprzedaży były już podobne artykuły jednak w tym egzemplarzu (model 200A) użyto żarówki jako rezystora. Przez co cena za ich produkt wynosiła ok 51 dolary za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 200 $. Firma zdobyła ważnego klienta, był nim Walt Disney, który zakupił na testy 8 sztuk. W pierwszych latach firma zajmowała się głównie produkcją przyrządów elektronicznych, specjalizacją był sprzęt najwyższej klasy w dziedzinie pomiarowej. Z taśm produkcyjnych zjeżdżały takie artykuły jak: woltomierze, oscyloskopy, analizatory widma itp. Inżynierowie opracowali wiele pionierskich rozwiązań, na kt&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Artykuły i porady dotyczące drukarek oraz eksploatacji do niej, ponadto, testy i porównania drukarki oraz eksploatacja

Od wielu lat ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru materiałów eksploatacyjnych do posiadanej drukarki. Cały czas stajemy przed dylematem, czy powinno się wydać więcej pieniędzy na materiały eksploatacyjne oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać zamienniki?. Jeżeli wybiorę półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najistotniejsze pytanie obejmuję gwarancje, czy korzystając z alternatywnych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w wypadku usterki drukarki - NIE. Zakazuje tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wdrażania zapisów do gwarancji, treści o tym, że korzystanie z produktów alternatywnych do drukarek stanowi utratę gwa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wszystko co chcesz wiedzieć o druku, nowości, informacje i ciekawostki Ciekawostki w świecie drukarek

HP – gigant w świecie sprzedaży elektroniki, zapoczątkowali ją dwoje studentów z uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dzisiaj uwierzyć, niemniej jednak pierwsze kroki firma stawiała w garażu jednego z założycieli, w mieście Palo Alto w Kalifornii. Pierwszą rzeczą od której rozpoczęła się ta przygoda był oscylator dźwiękowy. W sprzedaży istaniały już podobne towary jednak w tym projekcie (model 200A) użyto żarówki jako rezystora. Dzięki temu cena za ich produkt wynosiła ok 48 $ za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 201 $. Firma pozyskała ważnego klienta, był nim Walt Disney, który dokonał zakupu na testy osiem sztuk. W pierwszych latach firma projektowała głownie przyrządy elektroniczne, specjalizacją był sprzęt najwyższej klasy w dziedzinie pomiarowej. Z fabryk wychodziły takie artykuły jak: oscyloskopy czy woltomierze. Firma HP opracowała wiele nowatorskich rozwiązań, na które przyznano im patenty. Przedsiębiorstwo bardzo dobrze działało, powstały (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolorowy świat drukarek, zawsze nalepsze ceny Tusze i tonery

Drukarki laserowe czy atramentowe? Co wybrać do biura, czy do domu, dla własnego użytku? Najważniejszą sprawą jest oczywiście cena samego urządzenia. Niestety mało osób patrzy na wydatki związane z eksploatacją, co w późniejszym czasie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Drugą znacząca sprawą jest wielkość drukarki, niestety mimo bardzo widocznej minimalizacji drukarek laserowych, w dalszym ciągu są one niewiele większe, od modeli drukujących za pomocą tuszy. Jest oczywiście masa technicznych różnic, pomiędzy owymi drukarkami. Najistotniejsze to między innymi szybkość druku, tutaj bezapelacyjnie laserowe drukarki przeważają i nie zapowiada się innowacyjna technologia, która zmniejszy tą różnicę. Wcześniej na plus można było zaznaczyć drukarki korzystające z tuszy, biorąc pod uwagę jakość drukowanych dokumentów. Postęp technologii jednak sprawił, że różnice te bardzo zmalały. Jedynie w kolorze lepszą jakość można dojrzeć drukując fotografię czy obraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »