Agencja

Wpisy zawierające słowo kluczowe agencja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Lancz end łork ręceprecz odTybetu

Czasem człowiek już ma szczerze dość swojej pracy, ale przychodzi sobota, potem niedziela i już chce wracać. Najgorsze w tej pogoni jest to, że można łatwo się zatracić i poza pracą nie mieć już życia. Jeśli przez pięć dni w tygodniu mamy buziaka w ciemnościach, 10 godzin pracy, potem obiad na kolację i szybki numerek przed snem, to jak wyglądają relacje w rodzinie po kilku latach? Ba, kilku miesiącach... To nie była nawet przerwa na papierosa, a już czas wracać.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak wybrać agencję interaktywną Pozycjonowanie stron

Kiedy poszukujemy dobrej firmy do stworzenia strony internetowej, musimy uważać na wszystkie tanie oferty, które znacząco odbiegają od rynkowych cen za podobne zlecenie. Jeśli nie mamy nikogo, kto korzystał wcześniej z usług agencji interaktywnej, a kto mógłby nam takową polecić (lub odradzić), to jesteśmy skazani na poszukiwanie trochę w ciemno. Ale spokojnie, profesjonalne projektowanie stron internetowych jest domeną nielicznych specjalistów, których można poznać po pracy i zadowolonych klientach. Jeśli któraś z zaprojektowanych stron firmowych przypadnie nam do gustu, to poszukajmy firmy, która ją wykonała. Poważne firmy nie wstydzą się swoich prac, więc łatwo na takiej stronie znaleźć logo lub link do strony agencji interaktywnej czy webdesignera. Warto poszukać na stronie takiej agencji portfolia i skontaktować się z właścicielami stron umieszczonych w portfolio. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
co z tym goglem? ręceprecz odTybetu

Nie wiem co z tym goglem ostatnio, obraził się czy jak? Każdy kolejny dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że treść liczy się jeszcze bardziej, niż miesiąc czy dwa temu. W zeszłym roku było to wszystko bardzo proste, dziś jest złozone i wymaga myślenia. Zdarza się także, że nie ma reguły na załapanie się do indeksu i mija kilka dni, nim do niego wejdziemy. Konkurencja rośnie w siłę, o czym się przekonaliśmy w ostatnich dniach. Agencja interaktywna stanęła do boju i nie zamierza poprzestać. Temat do zgłębienia mam jeden i to bardzo ważny: czy projektowanie stron można skomentować treścią o projektowaniu stronnic w książkach? Przecież statystyki częstotliwości wyrazów będa całkowicie inne i będą dotyczyły zupełnie innych kategorii. Kiedys wspominałem o zamkach - czy wylansuje się modna sukienkę tekstami o średniowiecznych fortecach. Bo zamek błyskawiczny to podobna fraza co zamek obronny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SABRE AWARD dla Partner of Promotion Dziennikarstwo

Partner of Promotion już po raz trzeci zdobyła nagrodę SABRE AWARD w jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów dla branży PR. Agencję nagrodzono w kategorii "Healthcare Providers" (B2B) za działania antykryzysowe realizowane dla Euromedic International Polska. Wręczenie nagród odbyło się 22 maja 2008 r. podczas uroczystej gali w Wenecji. Przyznano je w 42 kategoriach tematycznych, m.in. takich jak: PR konsumencki, PR korporacyjny, kampanie edukacyjne, działalność sponsoringowa, komunikacja marketingowa B2B, czy relacje z mediami oraz w 13 kategoriach regionalnych: Afryka, Region Bałtycki, Benelux, Kraje Niemieckojęzyczne, Europa Wschodnia, Francja, Iberia, Mediterranean, Środkowy Wschód, Skandynawia oraz Wielka Brytania i Irlandia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rekordowy przychód Partner of Promotion za 2007 rok Dziennikarstwo

Przychód Partner of Promotion w 2007 roku wyniósł 14 132 091,87 zł. Wedle dostępnych rankingów daje to firmie pierwsze miejsce wśród wszystkich polskich agencji PR.   Liczba zatrudnionych pracowników na koniec ubiegłego roku wyniosła 52 osoby. 60% wzrost przychodów agencji jest wyjątkowy na rynku, tym bardziej, że dotyczy firmy, która od prawie 10 lat jest stale wymieniana wśród 3 największych agencji PR w Polsce. Partner of Promotion działa od 1994 r. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i działania w zakresie PR korporacyjnego, PR marki, relacji inwestorskich oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Agencja ma szerokie doświadczenie w pracy m.in. dla firm z sektora FMCG, rynku finansowego, budowlanego, nowych technologii i innowacji oraz przemysłowego. * * * Partner (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żeglarskie mistrzostwa mediów i PR Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Advert&MarketingCUP, najstarsze regaty żeglarskie dla przedstawicieli branży reklamowej i marketingu, będzie miał młodszego brata. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli w dniu dzisiejszym, że równolegle do siódmych Reklamowych i Marketingowych Mistrzostw Polski zostaną także rozegrane I Mistrzostwa Polski Mediów w Żeglarstwie i Windsurfingu Media Sailing CUP.   Nowa impreza odbędzie się w stolicy polskiego żeglarstwa Pucku Pomiędzy 18 a 22 czerwca 2008 roku i jest adresowana dla szerokiego kręgu pracowników polskich mediów oraz firm zajmujących się PR-em. Uczestnicy regat ścigać się będą na czteroosobowych łódkach klasy Puck, które udostępni Harcerski Ośrodek Morski w Pucku. Przez cztery dni planowane jest rozegranie co najmniej dziewięciu wyścigów.   Celem organizatorów jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »