Zyciewgpablo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ostrów Wielkopolski
Główny blog zyciewgpablo.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-09-16
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zyciewgpablo

Witam wszystkich serdecznie! W dzisiejszym odcinku chciałbym opowiedzieć o mojej walce z natrętnymi myślami i depresją i jak sobie z nimi radzę. Kilka miesięcy temu wycofałem się zupełnie z życia, wróciłem do mojego domu rodzinnego, aby nie być dłużej pod wpływem stresującego życia. Potrzebowałem przerwy w życiorysie, co spowodowane było między innymi moim stanem zdrowia ps (...)

Zobacz pełny wpis »
24.12.19r. DEPRESJA Chciałbym opisać wam stan psychiczny, w jakim się obecnie znajduję. Dzięki temu opisowi chcę uzmysłowić ludziom, którzy nie cierpieli nigdy na depresję, że to poważna choroba. Leżę w łóżku, bo nie mam siły psychicznej, aby cokolwiek robić. Jednak to leżenie mnie też bardzo męczy. Patrzę się w sufit, zamykam oczy, przewracam się z boku na bok, sen (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam po przerwie świątecznej. Dla mnie to był okropny czas, w którym bardzo cierpiałem. A wszystko z powodu depresji spowodowanej zmianą leków. To jest tak, że przez kilka lat pofolgowałem sobie bardzo z używkami, które dotknęły dogłębnie mojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Od kilku miesięcy nie zażywam nic oprócz leków, które i tak (...)

Zobacz pełny wpis »
KILKA SŁÓW O MNIE Mam na imię Paweł, pochodzę z południowej Wielkopolski. Mieszkałem w Polsce i za granicą, od pewnego czasu wróciłem do mojego domu rodzinnego. Cierpię na depresję, na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, jestem zdrowiejącym uzależnionym, jestem homoseksualistą i homofobem jednocześnie. To po krótce o mnie :) Witam Cię na moim blogu i zapraszam (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiem tak - przestałem oglądać telewizję. Serio. Dużo ciekawsze jest moje życie. A tak na serio to moje życie emocjonalne i psychiczne daje mi bardzo dużo rozrywki. W ciągu roku bardzo wiele się stało. I nie chodzi mi tu o konkrety, chodzi o potęgę czasu i ilość zmian. Najważniejszą zmianą była zmiana zamieszkania. I to konkretna, bo przeprowadzka z jednego kraju do drugiego. Poza (...)

Zobacz pełny wpis »