Zycieszkolne

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog zycieszkolnewkartuzach.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-14
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zycieszkolne

Siemka, w dzisiejszym dniu spędzaliśmy miło czas na godzinie z wychowacą - p. Joanną Wieczorek. Każdy z nas mógł zjeść swoje drugie śniadanie. Paulina wraz z Jakubem spożywali bułki z serem zakupione w Biedronce. Naszego kolegę przekonała cena bułki, dlatego postanowił ją zakupić. Iza delektowała się smakiem ciepłej czekolady ze szkolnego automatu. (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! W dzisiejszym dniu postanowiliśmy odwiedzić Biedronkę. Pomyślałyśmy, że przygotujemy sałatkę, dlatego zakupiliśmy kilka warzyw. Gdy już byłyśmy przy kasie zwróciliśmy uwagę na bogatą ofertę  kwiatów. Paulinie bardzo spodobały się kwiaty w kolorze fioletowy, ponieważ to jej ulubiony kolor. Pomyślałyśmy, że dobrym pomysłem będzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! Niedawno udaliśmy się wspólnie z klasą do teatru. Mieliśmy okazję zobaczyć spektakl ,,Trojanki" Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty. Na te wycieczkę mieliśmy przyjemność pojechać z p. Formella, która bardzo dobrze przygotowuje nas do matury z polskiego. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy szanse zobaczyć te sztukę. Do jutra    (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka! Dziś na lekcji niemieckiego Paulina poszła do tablicy, aczkolwiek nie była przygotowana i koleżanka Wiktoria jej pomagała. Podczas drogi do tablicy Paulina sie przewróciła. Na szczęście nic się nie stało. Za dobrą odpowiedź przy tablicy została nagrodzona pucharem i obiadem przygotowanym przez matkę. Do jutra buziaki 💋 (...)

Zobacz pełny wpis »
Siema! Dziś nagrywaliśmy filmiki o naszej szkole. Zdobyły dużą popularność wśród naszych rówieśników. Niżej przedstawiamy efekty naszej pracy. Do zobaczenia! Filmik nr 1  Filmik nr 2 (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka! W jednym z ostatnich postów, dałyśmy wam link do naszego filmiku o szkole. Nie uwierzycie co się stało! Nasze wideo ma aż 84 tysiące wyświetleń oraz 6,5 tysięcy polubień! Jesteśmy w szoku!  Do jutra. (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! Dzisiaj były walentynki! Nasza szkoła była pięknie przygotowana na ten dzień, niektórzy uczniowie nawet ubrali się na czerwono/różowo! Na holu 200, była profesjonalna ścianka do zdjęć. Każda klasa robiła sobie na niej zdjęcia, my tez sobie zrobiliśmy! ❤️ 

Zobacz pełny wpis »
Siema! Tego bloga prowadzi Wiktoria i Paulina z klasy 1LOC. Uczęszczamy do klasy o profilu europejskim.  (...)

Zobacz pełny wpis »