Zycielilki

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog zycielilki.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-06-22
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zycielilki

cześć cześć to ja lila mam 10 lat opowiem wam  o mnie wszystko od początku. Kiedys jak bylam mała byłam chora prawdo podobnie bym nie chodzila,ale mama mi pomogła i cała rodzina i chodziłam na rechabilitacje puźniej jak mialam 2 latka to mama z tatą wzieli rozwut puźniej mieszkałąm z babcią i z dziadkiem i z ciocią i wujkiem  jak mialam 5 lat to wtedy mó (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć to znów ja dziś wam opowiem smutną i wesołą historia,dlatego bo  mam dwie przyjacółki kinge i zuzie i czasami sie kucimy ale, mniejsza z tym ide do szkoły sportowej iod września do 4 klasy dlatego,bo gram w piłke nożną i glub mi zaproponował  a ja się zgodziłam bo zawsze o takiej szkole marzyłam ,a po za to będe i tak i tak sie z nimi odwiedzać po s (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć moja mama ma urodziny ma32lata życzę jej dużo zdrowia szczescia i spomnie marzeń życzy twoja córa  pozdrawiam moją mame. Wiecie że jutro zakończenie roku  szkolnego.już ostatnia akademia w tej szkole dlatego ze ide do szkoły sportowej

Zobacz pełny wpis »
cześć byłam dziś na turnieju rodzinnym zajełam w nim 1 miejce i wiecie co wygrałam mecz do krakowa niemcy vs włochy ciekawe kto wygra? ten mecz bedzie w sobote.

Zobacz pełny wpis »