Zycie_jest_smutne

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna ................
Główny blog zycie-jest-smutne.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zycie_jest_smutne

Miłość jest wtedy, gdy leżę obok Ciebie i przytulam się...Miłość jest wtedy, gdy rozpoznaję Twoje kroki na schodach...Gdy kocham się z Tobą na plaży i dotykam Twojej skóry oblepionej piaskiem...Gdy we włosach Twoich wyczuwam zapach morza...Gdy wiem, że nie śniłam o nikim innym jak o Tobie...I stają sie niebem Twoje oczy... a usta chlebem.Miłość jest wtedy, gdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno nie pisałam ... a raczej pisałam ale nigdy nie byłam w stanie dokończyć i po prostu odchodziłam od komputera.Nie wiem jak złożyć w słowa to co czuję.Nie wiem kim jestem nie wiem kim będę, najchętniej chciałabym zniknąć.Ostatimi czasy do caffe przychodziła dziewczyna, wczyscy wołali na nia Barbie bo faktycznie wspaniała figura, długowłosa blondynka, wspan (...)

Zobacz pełny wpis »
my immortali'm so tired of being heresuppressed by all of my childish fearsand if you have to leavei wish that you would just leavebecause your presence still lingers hereand it won't leave me alone these wounds won't seem to healthis pain is just too realthere's just too much that time cannot erasewhen you cried i'd wipe away all of your tearswhen you'd scream i'd fight away all o (...)

Zobacz pełny wpis »
Nienawidzę swojego życia!!!!Jestem sama jak palec : -/// Rodzice...hehe jeśli można ich tak jeszcze nazwać nie są już dla mnie nikim ważym z resztą jak ja dla nich.Nienawidzimy się, ojciec pije, matka nie umie mu się przeciwstawić a ja zamykam się coraz bardziej w swoim znienawidzonym świecie.Dziś pierwszy dzień szkoły.Myślałam że przemęczę się 3 tygodnie i b (...)

Zobacz pełny wpis »
Żalę się tu i co z tego?! Jest to jedyne miejsce w którym nikt mnie nie zna i nikt nie wyśmieje prosto w twarz za to że nie potrafię sobie radzić z życiem.Tak jestem słaba, nie umiem walczyć.Każde złe słowo które idzie w moją strone boli mnie niesamowicie.Dlaczego ja musze być tym kozłem ofiarnym, dlaczego oni tylko mnie nienawidzą?Co takiego zrobiłam ludziom z (...)

Zobacz pełny wpis »
Zadaję sobie to pytanie od bardzo bardzo dawna ... i ... heh nie potrafię znaleść odpowiedzi, bo przecież nie wszyscy nienawidzą swojego życia, przecież niektórzy są z niego zadowoleni, szkoda tylko że ja nie jestem zadowolona ze swojego marnego życia ... Dziewczyna z klasy zrzyciła mnie dziś ze schodów.Za co? - spytałam się jej kiedy zobaczyłam jej nogi koło moj (...)

Zobacz pełny wpis »
Pada deszcz.Słychać go wszedzie, nawet tu ale jest to przyjemny odgłos.Zawsze lubiałam deszcz, lubiłam go słuchać, lubiałam po nim chodzić i chyba nadal to lubie ... gdy niebo jest zachmurzone i zaczyna padać czuje że moje myśli mają odzwierciedlenie na zewnatrz.Tak chyba czuje się na codzień ... pochmurnie i deszczowo.Znowu siedze w caffe, znowu nie ide do domu, z n (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym jest ból? Czym jest cierpienie ? Czym jest płacz...samotny...w gronie przyjaciół, schowana w objęciach matki?Czy to należy zwalczać czy dobrze jest płakać z bólu, z żalu ? Marudze? Może ale to silniejsze odemnie.Nie chcee tak żyć ale musze, chce to zmienić ale nie umiem, poprosić kogoś o pomoc, boję się odmowy, przecież tyle razy mi już odmawiali i wyśmie (...)

Zobacz pełny wpis »
Boshe, dlaczego musze żyć? Dlaczego nie mogę się położyć, zasnąć i się wiecejnie obudzić? : -((((((((((((((((((((((((( Chryste. . . W szkole mi się nie układa.Nie umiem już rozmawiać z ludzmi, nie chce,boję się ich reakcji.Źle? Jasne  że źle ale ja nic na to nie poradze.Jestem jaka jestem i...nie umiem się zmienić.Boję się zmian? TAK, boję si (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie pisałam tu troszke, nie mogłam ojciec zabrał mi modem.Dlaczego zabrał bo nie kupiłam mu papierosów, choć dobrze wie że mi nikt nie sprzeda petów .... ehhh, teraz wyszedł z kolegami pić a ja wyjełam z szawki kabel i podłaczyłam, musze się komuś wygadać bo zwariuje. Jak zmienić rodziców, co rozbić aby mnie pokochali?Aby zobaczyli jak mi źle kiedy oni tak robi (...)

Zobacz pełny wpis »