Zycie1989

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mirsk
Główny blog aga551989.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-06-05
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Zycie1989

Witam dziś jest kolejny dzień świąt i co zamiast cieszyć się świętami z dziećmi pilnuje męża.  Po 4 latach nie picia zaczął znów i co dalej ?? Kocham go i naprawdę jest wspaniałym człowiekiem jak nie pije lecz gdy zaczyna nic się dla niego nie liczy w dupie ma mnie dzieci ,kombinuje tylko jak się napić i uciec z domu. Kiedyś ktoś mi powiedział (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzis poszedl pracować , niby nic nie pił . Cóż to za okropna choroba potrafi zniszczyć wszystko i wszystkich. Czekam na pełny moment trzeźwości żeby szczerze porozmawiać. Niby było miedzy nami źle wszyscy wiedzieli wszystkim powiedział zanim zaczął pić tylko zapomniał ze mną porozmawiać. Wiecznie darł się foczył i nic wiec i mi się przestało chcieć odzywa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno nie pisałam ale nie miałam siły . Groźby prozby i nic dalej pije w w czwartek jest umówiony psycholog . Pójdę bo juz nie daje rady Pije jezdzi zrobi tylko krzywdę innym dlaczego mają cierpieć niewinni ludzie. Tyle razy co ja się upokorzyłam przed innymi zeby walczyć o niego . On ma to wszystko w dupie . Taki życie jest bardzo trudne i ciężkie. Co mam dalej r (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam I co dalej?? Dzis siłą zamknęłam drzwi i powiedziałam że po moim trupie wyjdzie . Kolejna ściema z jego strony : "posłuchaj tylko trzy piwa się podlecze i o 17-stej wezmę tabletkę i juz nie będę " Wiem ze okłamuje samego siebie mnie . Denerwuje się wścieka. Dzieci żeby już tego nie widziały są u cioci od ran. Zastanawiam się po co mi takie ży (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam nadzieje że już będzie ok . Jednak pił cały dzień a później wziął tabletki na uspokojenie .No i czekamy czy to coś pomoże czy dalej będzie kombinował? Czy warto? Zadaje sobie pytanie po czym stwierdzam że warto bo kocham ale czy on coś czuje?? Nie wiem co siedzi w jego głowie co myśli.  Mam dwoje wspaniałych dzieci chciałabym żeby miały normalny

Zobacz pełny wpis »
Wieczor oszukujemy samych siebie ja szukam pomocy w każdym a on szuka jak wypić jeszcze 3 piwa mówiąc to mi przejdzie pomoże,jutro juz nie będę obiecuje . Znam te słowa na pamięć a i tak zawsze się na nie nabiorę. Jestem głupia ????!

Zobacz pełny wpis »