Zwierzaki

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Grzegorz Englert
Lokalizacja Radom
Główny blog zwierzaki.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zwierzaki

Po raz pierwszy 1 grudnia rusza akcja pomocy dla zwierząt bezdomnych znajdujących się w schroniskach, nad którymi sprawujemy opiekę. Są to:* Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu* Prywatne schronisko w Jedlnii pod Radomiem* Prywatne schronisko w AnopoluProsimy wszystkich miłośników zwierząt o wsparcie naszej akcji i przesłanie do Głównej Siedziby OOPZ darów rzeczowych t (...)

Zobacz pełny wpis »
Otrzymalem takiego maila: Dzień dobry.Piszę do ciebie bo nie wiem co mam zrobić.U mnie w mieście jest bezdomny pies(duzy kundel, alawilczur, wiek ok 3-5 lat)Wlaściciel umarl.Pies nie ma domu, mieszka nadworze, śpi pod sklepem.Tam dostaje od ludzi jeść.Dali mu chodniczek i takna tym betonie w ten okropny mróz śpi.Nie wiem jeszcze czy przeżyl tą noc.Napisalam w tej sprawie do naszej (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj otrzymaem takiego maila: Moi drodzy,Na strzelnicy niedaleko Legionowa wegetowala psia rodzinka: straszliwie wychudzona wyzlica wraz zsiedmiorgiem szczeniat. Mieszkaly w budzie pozbawionej jakiejkolwiek sciolki i ochrony przed zimnem.W czasie ostatnich mrozow udalo nam sie zabrac psiaki wraz z sunia, ktora mimo tak potwornegotraktowania przez ludzi jest niezwykle przyjaznym (...)

Zobacz pełny wpis »
Na Paluch trafił teraz rasa na 99,9% carno- biały pointer,został przywieziony po wypadku 31, lub 1 z trasy koło radomiaokoło 20 kilmetrów w strone Krakowa.Pies ma bardzo rozmyty tatuaż w uchu może być to A lub H nawet Ri numer 600 lub 800.szukałam jakis hodowli pointera w Polsce i nie znalazłam możektos ma kontakt z myśliwymi ???? albo jakims kołem od psówmyśliwskich pies jest bard (...)

Zobacz pełny wpis »
Przy supermarkecie M1 został znaleziony Owczarek Colie. Wszystkich którzy poszukują zaginionej suczki tej rasy proszę o kontakt z OOPZ tel. 503444553 lub mail: organizacjapraw@poczta.gazeta.plPS. Roześlijcie tą wiadomość proszę po wszystkich znajomych z Radomia i okolic. (...)

Zobacz pełny wpis »