Zwariowanelale

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sanok
Główny blog misiaczek09.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-09-11
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zwariowanelale

Dziś dowicie się wszystkiego na temat Bradleya Coopera! ZAPRASZAMY!  1. Przyszedł na świat w Filadelfii, 5 stycznia 1975 roku. 2.  Jest amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym, również scenarzystą i kaskaderem. 3. Otrzymał w swej aktorskiej historii trzy nominacje do Oscara. 4.  Ukonczył studia w nowojorskim Actors Studio (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka dziś ciekawostki na temat Shawna Mendesa!  1. Urodził się 8 sierpnia 1998 r w Toronto (Kanada).  2. Jego ulubiony kolor to niebieski i czarny. 3. Jego inspiracją jest Ed Sheeran. 4.  Jest nieśmiały.  5. Gra na gitarze i pianinie. 6.  Ma uczulenie na komary.  7.  Nienawidzi pomidorów.  8.&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przedstawimy wam ciekawostki o nastoletniej piosenkarce Billie Eilish.  1. Nigdy nie chodziła do szkoły, zamiast tego uczyła się w domu.  2. Choruje na zespół Tourette'a.  3. Jest weganką.  4. Boi się igieł i pająków.  5. W wieku 8 lat zaczęła uczęszczać na lokalny chór, gdzie nauczyła się panować nad s (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy na ciekawostki o znanym aktorze jakim jest Johnny Depp!   1. W 2017 roku Depp mimo napiętego harmonogramu, pojawił się w szpitalach dziecięcych w South Brisbane w Australii i Vancouver w Kanadzie. Wędrował po korytarzach i witał pacjentów wcielając się w postać kapitana Jacka Sparrowa z serii „Piraci z Karaibów”. 2. Ma prywatn (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich tu serdecznie!  <3 Dziś ciekawostki o Edzie Sheeranie. 1. Brytyjczyk rozpoczął karierę muzyczną jeszcze jako młody nastolatek. Mając 18 lat, grał koncerty niemal każdego dnia.  2. Potrafi mówić po niemiecku i grecku.  3. Kocha zwierzęta, a zwłaszcza koty.  4. Zagrał w jednym z odcinków siódmego sezonu &b (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś przedstawimy wam kilka faktów o Lady Gadze!  1. Jej prawdziwe imię brzmi Stefani Joanne Angelina Germanotta, a swój pseudonim sceniczny wzięła od piosenki Queen Radio Ga Ga. 2. Nauczyła się grać na pianinie ze słuchu w wieku 4 lat. 3. Jej ojciec, Joe Germanotta, po pierwszym obejrzanym przez siebie występie córki uważał, że jest szalona (...)

Zobacz pełny wpis »
No cześć dziśprzedstawimy wam ciekawostki o Shakirze!  1.  Kiedyś była zaręczona z Antonio de la Rua, synem ówczesnego prezydenta Argentyny. 2. Mówi płynnie w kilku językach. 3. Tańca brzucha nauczyła się od swojej babki, pochodzącej z Libanu. 4. Straciła przyrodniego brata w wieku dwóch lat. 5. Do jej hobby zalicza się kilka s (...)

Zobacz pełny wpis »