Zuzikarbuzik2301

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog zuzikarbuzik2301.blogi.pl »
Data urodzenia 2007-01-23
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zuzikarbuzik2301

Jednak zmieniłam zdanie dodam dziś jakiś wpis. Zacznijmy od podstawowych kodów [tak wiem że morzna znaleść milion takich stron w necie ale staram się tu jak naj łatwiej wijasinić]:   Pod czas rozgrywki na danej rodzince możemy urozmaicić gre. Aby móc to zrobić musimy przytrzymać w tym samym czsie 3 przyciski na klawiaturze:   lewy ctrl+lewy shift+c (...)

Zobacz pełny wpis »
to kontynuacja poprzedniego wpisu Moim zdaniem typowo podstawowe kody nie są często używane tu macie moje ulubione: - testingcheats true- odblokowuje inne kody bez niego żaden kod nie działa - bb.moveobjects on/off- opzwala nanosić mebel na mebel w trybie budowania - bb.showhiddenobjects- odblokowuje w trybie budowania rzeczy *debug* - motherlode- dodaje 50.000 simoleonó (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej to mój pierwszy wpis.Aktualnie przez epidemie panującą w moim kraju mam nauczanie zdalne czyli lekcje internetowe np.online lub mailowe więc będę miała więcej czsu na posiwięcenie się blogowi. Niedługo raczej jutro ale nie jestem pewna będzie jakiś wpis o simsach. Dzięki że to czytasz zachęcam do dłuższego śledzenia mnie na tym blogu. Pa pa <3. (...)

Zobacz pełny wpis »