Zuzik2002

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog zyciowebole.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-08-12
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zuzik2002

Słoneczka   Czasami mam uczucie że, kochać to być szczęśliwym.. jednak potem uświadamiam sobie to.. że, miłość to tak naprawde osłoda dla bólu, który nadejdzie później.. Miłość może przyjść z każdej strony, tak samo jak odejść jednak ból może pozostać..  dlatego wolimy wspominać te lepsze chwile a uczyć się  na tych co nas nie oszc (...)

Zobacz pełny wpis »
I co to da? Jeśli dajesz znak bez słów lecz go nie widać oczami innych  to tylko oznaka tego że ich nie interesujesz.. Dajemy znaki... wysyłamy zdjęcia by być w końcu zauważonymi..  lecz rzeczywistość jest inna.. to niepotrzebne.. bo nie mając uwagi jako dziecko chcemy jej gdy już nim nie jesteśmy. Do tej pory mur został zbudowany i tylko nieliczni przez nieg (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy tak powinno być? osoba która powtarza że nas kocha nie ma dla nas czasu.. przebywa ze znajomymi, gra w gry..  nie poświęca wam czasu a mimo to chce was przy sobie zatrzymać.. nie patrząc na to jak nas rozbijają na milion kawałków z których sie już poskładaliście? czasami warto nie pokazywać tego że się kogoś kocha ,żeby nikt tego nie wykorzys (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam  Pewnie większość z was miała słabsze chwilę.. Przesiane bólem i cierpieniem.. albo złymi wspomnieniami.. Niestety życie uczy nas że jeśli nad nimi nie wygramy to powrócą z podwójną siłą dlatego lepiej nie być samemu.. Ja jestem z wami  od dzisiaj 17.1. 2021 20;36 Zozolek (...)

Zobacz pełny wpis »
Uważam że jesteśmy za młodzi.. by kochać i by być kochani.. codziennie wyzwania nie są łatwe a twoje towarzystwo nie jest mi najwyżej pisane.. Mój ból jest głęboko ale co nocy wychodzi niczym nocne stworzenie żyjące w lesie pełnym kłusowników którzy w dzień polują a w nocy zasypiają.. Uśmiechając się za dnia pokazujemy ludziom że ten uśmiech potraf (...)

Zobacz pełny wpis »