Zuzanka2009

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bedzino
Główny blog czekoladki-deserowe.blogi.pl »
Data urodzenia 2009-08-09
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zuzanka2009

Internet może nam posłóżyć do wyszukania inspiracji jak przystroić dom na święta. Teraz pokaże Wam co udało mi się zrobić na dekorację światęczną. Ja akurat zainspirowałam się dostępnymy na yt filmikami. Moim tematem była kula świetlna. Łatwa do wykonania i robi taki efekt wow.   Praca była zadana z techniki, a ja bardzo lubie takie wyzwania. Chciałabym mieć 6 (...)

Zobacz pełny wpis »
A wiecie co to jest e-higiena? To taki twór, który mówi nam jak wykorzystać do nauki, zabawy i poznawania świata internet.  Możemy wykorzystać inetrnet własnie w taki pozytywny sposób, a nie tylko grająć po lekcjach zdalnych.  Z internetu możemy wiele się nauczyć, zachęcam do tego.  Ja dziś pouczyłam się, znalazłam tez filmiki jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć Obudziałam sie dziś pełna energi i pomyłałam ze uda mi sie przetrwać ten dzien bez telefonu. Wsatałam dość późno, bo dopiero o 9.30. Po śniadaniu zaczęłam sie bawić z bratem. Ta zabawa zajęła mi godzinę.     Znalazłam w sieci ciekawy artykuł jak możecie spedzić wolny czas. Może Was zaciekawi. https://www.martapisze.pl/2015/05/21-ciekawych-rzeczy-ktore (...)

Zobacz pełny wpis »
Już jestem  Przeczytałam ostatnią lekcję z biologii, być może Pani mnie zapyta. Teraz mamy wystawianie ocen na semestr, a ja bardzo lubię ten przedmiot. I może swoją przyszłóść zwiąże z tym zainteresowaniem. Jeśli chcecie przeczytać, co teraz przerabiam, przesyłam link do e-podrecznika. https://epodreczniki.pl/a/stawonogi---owady/DRmQAdKUI (...)

Zobacz pełny wpis »
Już wieczór, A teraz z powodu pandemi złamię zasadę i wykorzystam internet aby pograć z moja przyjaciółą. To jedyny sposób by w obecnej sytuacji "pobyć" trochę z nią. Pozdrawiam Was.   (...)

Zobacz pełny wpis »