Zuza1984

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rtyne v podkrkonosi
Główny blog mojeblogi.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-07-17
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 244 dni temu

Najciekawsze wpisy Zuza1984

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż obecnie wielu młodych ludzi wędruje z ojczystego kraju do innego kraju zagranicznego za chlebem, za lepszym życiem, gdyż sytuacja ich zmusza do tego. Z tego względu poznają swoje połówki pomarańczy, które idealnie tworzą jednolita całość. Razem żyją, zakładają rodziny, i chcą być na zawsze razem. Historia jak z bajki, jednak (...)

Zobacz pełny wpis »
  Bajka Nr. 1   Plan.   1. Wprowadzenie   2. bohaterowie   3. zakończenie   4.      morał   5.                                  „Kraina wiecznego szczęścia”   & (...)

Zobacz pełny wpis »
  „Nico”   Przyszło nico, i spotkało się z czymś. Nico na to, co ty na to, a coś na to: Nic. I nico poszło dalej. I w ten sposób, w krainie szczęścia zapanowało nico. Nico, i nico. I przyszło znowu coś. I tak dalej, i tym podobnie.Nico znowu wybrało się na wędrówkę po krainie szczęścia, a coś nie mogło znależć oazy swojego (...)

Zobacz pełny wpis »
  Przychodzi mały gangster niedżwiedż ze smoczkiem na szyi do szkoły. Szkoła mała, ciasna, wszystko się sypie, a na środku, siedzi nauczyciel. Mądra sowa, która ma zamiar już wyrwać sobie wszystkie pióra, bo ma iść na emeryture. W końcu nikt nie wie jak to na emeryturze będzie, całe dnie spędzone bez pracy, mogą wpłynąć źle na życie mądre (...)

Zobacz pełny wpis »