Zpamietnikanastolatki-dagaa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog dagaa-zpamietnikanastolatki.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-01-10
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zpamietnikanastolatki-dagaa

wróciłam juz do domku... cmentarz w wieczorem wygląda fajnie. lubie ten widok, wszedzie się świeci mnóstwo zniczy. jutro trzeba rano wstąć i do szkoły pisać test kompetencji z polskiego, i po co to komu. co ich obchodzi ile wyniesliśmy z gimnazjum, przeciez piaslismy egzaminy gimnazjalne i one to pokazały, teraz sobie siedze i czytam wiersze o mi (...)

Zobacz pełny wpis »
i zaczyna się kolejny dzień... dziś wstałam i od Rana pisze na gadu. wieczorem pojade na cmentarz, a przez reszte dnia nie wiem co bd robić... ale pewnie bd smutno... Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecą Pyłki chryzantem wypełnią powietrze Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób (...)

Zobacz pełny wpis »
wróciłam od rodziny... było dosyć śmiesznie. przyjechał mój chrzestny, jego córki i wgl jakoś wesoło było. rozmawiałyśmy sobie i uświadomiłam sobie żę czasami warto znalezc troche czasu dla rodziny... mimo że zawsze uważałam że z rodziną nie da sie rozmawiec, że rodzice zawsze sa przeciwko tobie to dziś pokazali mi że naprawde chca moje (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię DaGmara i mam 16 lat, chodzę do technikum na informatykę. Interesuje się kompami, uwielbiam gotować i piec ciasta. Mam od paru miesięcy chłopaka, w końcu się ustatkowałam.  zawsze bawiłam się chłopakami, nie angażowałam się w związki i gdy mi się nudzili zostawiałam ich... wiem że to było egoistyczne ale widocznie do pewnych spraw trzeba d (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś zaczęłam prowadzić tego bloga... nie lubię "Wszystkich świętych", te dni mnie przytłaczają, co roku jest tak samo... te przemyślenia które same się nasuwają, wczoraj byłam na cmentarzu u siostry... nie znałam jej bo urodziła się 3 lata przede mną i po paru dniach przez cholernych lekarzy zmarła ,co roku myślę jak by to było mieć star (...)

Zobacz pełny wpis »
 Założyłam tego bloga ponieważ chcialam mieć swój internetowy pamiętnik.. By pisać w nim o problemach i radościach zwyłej nastolatki...  Domyślam sie że nie bedziecie czytać mojego bloga, ale ja itak bd codziennie pisać;)

Zobacz pełny wpis »